День Народження 15 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Народилися 15 липня багато працюють і дотримуються традиційних сімейних цінностей. Це справжні робочі бджілки суспільства. Вдома і на роботі ви являєте собою енергійного, відповідального члена суспільства. Вас притягує все спокійне і красиве. Вмієте ви цінувати красу природи. Будучи чутливим до музичних, драматичних і літературним творам, ви, можливо, і самі володієте талантами в цих областях. Хоча ви амбіційні і націлені на найбільш висоти кар’єри, люди у вашому житті значать набагато більше, ніж речі. Привабливий і легкий у спілкуванні, ви знаєте, як допомогти співрозмовнику відчути себе спокійно і легко у будь-якій ситуації та обстановці.

Народжені 15 липня повинні утримуватися від будь-яких надмірностей, які завдають шкоди як фізичного, так і душевного здоров’я людини. Надмірне вживання алкоголю, що викликає цироз печінки та виразку шлунка, а також куріння вельми небезпечні для них. Взявши контроль над своїми емоційними поривами, народжені 15 липня зроблять крок у напрямку до здорового способу життя. Переїдання — теж велика проблема, яку потрібно вирішувати тим, хто народився в цей день. Багатьом допоможе неухильне дотримання вегетаріанської і низькокалорійній дієті з переважанням свіжих фруктів і овочів. Народжені 15 липня можуть зосередити свій азарт на змагальних видах спорту, але тільки в поєднанні з фізичним самовдосконаленням (біг, плавання, аеробіка).

Народжені 15 липня покладаються на свій шарм, який, як вони вважають, допоможе їм здійснити задумане і домогтися бажаного. Таким чином, їх основні таланти проявляються відкрито і обов’язково із залученням уваги інших людей. У самому справі, чарівності народжених 15 липня можна позаздрити. Вони примудряються схилити оточуючих до своєї точки зору і отримати з цього вигоду. Все, що потрібно більшості з них, — це відчути визнання товариства; однак є й такі, хто користується своїм природним даром звабника з підступним розрахунком або злим умислом. Для таких людей особливо важливий матеріальний питання. Для народжених в цей день привабливість в самому широкому сенсі цього слова має дуже велике значення. Якщо природа не нагородила їх хорошими зовнішніми даними, вони з успіхом використовують для зваблювання свої інтелектуальні здібності. Якщо і це не спрацьовує, в хід йдуть хитрість, красномовство або тонке розуміння людської психології.

Знак Зодіаку 15 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Водних знаків, які сильні хазяйновитістю, памятливостью, психологізмом, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Її «дари» Ракам — дбайливість, адаптованість. Вплив Місяця ідеально для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідальна за відсутність практичності, м’який характер.

Народжених 15 липня під знаком Рака дуже часто порівнюють з працьовитими бджілками. І це цілком обґрунтовано, адже ці люди дуже відповідальні, багато працюють і є дисциплінованими членами суспільства. Для них привабливі сімейні цінності, спокій і усталені традиції. Дуже часто такі люди наділені талантами в галузі мистецтва. Народжених у цей день можна часто зустріти серед відомих музикантів, акторів, драматургів і поетів.

Народжені 15 липня володіють здатністю реалізувати свої глобальні цілі шляхом залучення у процес їх здійснення не тільки тих, хто працює з ними в одній команді, але навіть і малознайомих людей. Народженим в цей день дивним чином вдається контролювати все, що відбувається навколо. У відносинах з людьми вони намагаються насамперед пробудити в них початковий процес, а вже потім позитивним тиском змушують їх рухатися в потрібному напрямку. Чільна тема життя народжених 15 липня — мудре, талановите використання наявного матеріалу. Їх зв’язок з зовнішнім світом досить тісний і можна порівняти, скажімо, зі зв’язком багатого з грошима, агента з продажу нерухомості — із власністю, батька чи матері — з будинком, художника — з полотном і фарбами, музиканта з інструментом. Хоча спонукальні мотиви їх любовних зв’язків зазвичай відбуваються з ледве помітного бажання і несвідомого потягу, хвилюючого кров, — тобто потенційно здорових сил, — народжені 15 липня, як правило, прив’язуються до предмета свого інтересу, лише домігшись його. Їм варто знайти спокій і незворушність, інакше вони ризикують потрапити під вплив таких емоцій, як ревнощі, самовдоволення і навіть сексуальні збочення.

Народжені 15 липня можуть бути надзвичайно корисними для суспільства суб’єктами, якщо вони спрямовують свою енергію на поліпшення суспільних інститутів. Прагнення поділитися своїм добробутом, успіхом і матеріальним достатком з іншими природно для найбільш освічених особистостей, народжених в цей день. Їх менш прогресивні побратими намагаються зберегти всі блага для себе або, в крайньому разі, для сім’ї. У силу існуючої унікальною зв’язку з світом матеріального народжені 15 липня обов’язково повинні зробити для себе вибір: або бути його рабами, або навчитися панувати над ним. Влада в даному випадку не передбачає експлуатацію, а дія, спрямована на встановлення гармонії у відносинах з оточуючими.

Народжені в цей день, як ніхто інший, відчувають відповідальність за своїх побратимів, — можливо, що їх магнетичний вплив на близьких людей дуже велика. У зв’язку з цим їм потрібно якомога раніше сформулювати для себе звід етичних норм і жити згідно цим правилам, інакше їх вплив на інших може виявитися не таким позитивним. Крім того, їм потрібно побоюватися тенденції використання навколишніх у своїх егоїстичних цілях, а також стримувати свою повчальність — особливо у відносинах з дітьми та колегами по роботі.

Чоловік Рак — народився 15 Липня

Чоловіки, c датою народження 15 липня — володіють наступними рисами: такий кавалер — галантний, інтуїтивний, заповзятливий, щедрий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 15 Липня

Жінки, що народилися 15 липня, володіють наступними відмінностями натури: така дама — інтуїтивна, обережна, чесна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 15 Липня

Відома приказка: «терпіння і труд – усе перетруть» могла б стати девізом по життю для тих, хто народився 15 липня. Особи, народжені 15 липня знак зодіаку Рак, схильні більше працювати, ніж вірити в щасливий випадок чи виграш у лотерею. Не схильні до азарту. Ретельно зважують всі «за» і «проти» при прийнятті рішень. У них є певні педагогічні нахили, які межують з занудством. Тому що при зручному випадку обов’язково вони повідають про те, яким чином досягли свого положення і дадуть поради, як слід вести себе в різних ситуаціях. Високих результатів зможуть домогтися в управлінській середовищі і у викладацькій діяльності. Але навіть там, де, здається, у них немає жодних шансів, вони здатні завдяки працьовитості досягати висот. До того ж вони володіють неабиякою пам’яттю.

Незалежно від статі з’явилися на світ 15 липня знак зодіаку Рак, схильні вірити у вищі сили і різні містичні явища. Іноді бажання оволодіти магічним знанням їх може привести на курси астрології або до чаклунів. Природа наділила їх хорошими організаторськими здібностями, що є корисним і в професійній діяльності, і в особистому житті. Головне, щоб вони горіли новою ідеєю самі, що дозволяє заражати інших людей. Дуже привабливі, намагаються уникати конфліктних ситуацій. Легко домовляються самі з собою, і таке ставлення до світу рятує їх на відміну від інших представників знаку «рак» від депресії або неврозів.

Люблять все контролювати, що не дуже подобається оточуючим, особливо членів родини. Своїх рідних вони дуже захищають і вважають, що тільки вони здатні зробити для них все саме потрібне. Можуть навіть поступитися своїми інтересами заради членів сім’ї. Дуже господарські натури. Вірні самі і цінують це якість в інших Тому не варто дивуватися, якщо вони все життя будуть працювати на одному підприємстві. Тим, кому вони співчувають і співпереживають, можуть спробувати скористатися ними. Тому треба уважніше ставитися до прохань про те, щоб стати поручителем за кредитом або дати грошей у борг. В цілому якщо будуть прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів народжені 15 липня не повинні зазнавати матеріальних проблем. Обмеження себе в бажаннях і цілі не дозволяє їм того, що могли б.

Тим, хто народився в цей день, потрібно пам’ятати, що робота – це не найголовніше в житті. Потрібно встигати дарувати свою любов членам сім’ї, особливо дітям. Жінки, народжені 15 липня знак зодіаку Рак, не схильні до ризику, дуже обережні і володіють хорошою інтуїцією. Чоловіки, які народилися в цей день, галантні і щедрі, але разом з тим дуже заповзятливі. Сріблясто-білий колір може допомогти справлятися тим, хто народився в цей день, з життєвими труднощами. В одязі його складно застосовувати, в основному, це різні аксесуари: шийні хустки у жінок, краватки у чоловіків, срібні прикраси. Якщо своїми талантами, народжені 15 липня знак зодіаку Рак, будуть користуватися розумно, то вони будуть рухатися тільки вперед і радувати своїми успіхами рідних і близьких.

Любов і Сумісність

Відносини — найголовніше у вашому житті, але вони не завжди бувають такими, якими вам би хотілося їх бачити. Ідилічне сприйняття кохання створює в уяві образ життя як нескінченної гармонії. При першому ж ознаку серйозних неприємностей ви ховаєтеся у свою раковину, прагнучи захистити себе.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Багато, хто народився під цим знаком, люблять визнання і високу оцінку своїх досягнень суспільством. Однак у більшості випадків вони не готові добиватися своєї мети і визнання будь-яким можливим способом. Для здійснення задуманого вони воліють використовувати власний шарм і природну чарівність, яке творить чудеса. Навіть ті, хто спочатку з недовірою ставиться до людей цього знака, згодом визнають їх дивовижну працездатність, відкритість, довірливість, які чудово поєднуються з артистизмом, інтелектуальними здібностями, емоційністю.

Прекрасне розуміння людської психології допомагає людям цього знака знаходити спільну мову не тільки з колегами по роботі, але і з вищим начальством. Тому вони завжди на хорошому рахунку у тих, хто допомагає їм просуватися по службі. Не можна заперечувати, що це дуже працездатні люди, які ніколи не будуть рахувати хвилини до кінця робочого часу, а будуть займатися вирішенням питань стільки, скільки це необхідно.

Здоров’я і Хвороби

що Народилися в цей день хворіють нечасто, але часом досить серйозно. Їм варто уважно прислухатися до себе і не затягувати з походом в лікарню, якщо вони будуть відчувати нездужання. Внутрішні переживання можуть призвести до серйозних психологічних проблем, тому цим людям потрібно навчитися справлятися зі своїми негативними емоціями і не допускати «самоїдства». Як це зробити? Сконцентруватися на позитиві, частіше виїжджати на природу, спілкуватися з близькими та рідними людьми, тому що саме це дозволить їм розвіяти сумніви і позбутися від роздратування.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з твердим характером, вони люблять ризикувати, але вміють бути обережними і концентруватися на обраної мети. Це поєднання якостей допомагає їм уникати численних помилок і бути у виграші. Вони володіють умінням привернути увагу людей до того, що вони говорять і чим займаються. Народжені у цей день — прекрасні організатори, керівники, вчителі. Вони проявляють інтерес до окультних наук, містики, всьому таємного. Вони зазвичай успішні, удача не залишає їх на життєвому шляху. В сім’ї можуть бути ускладнення, але, використовуючи природну чарівність, вони здатні згладжувати гострі кути у відносинах. У фінансових: справах вони щасливі. Їм багато чого по плечу, але, щоб завжди бути у формі, їм необхідно навчитися розслаблятися.

Поради Ракам, Народженим 15 Липня

Ви можете досягти, залучаючи в процес досягнення своєї мети ваших численних однодумців. Такими стають навіть ті, хто спочатку не дуже вірить у виконання вашої мрії. Але ваше красномовство, такт і чарівність обов’язково зможуть залучити їх до лав ваших послідовників.


Залишити відгук