Сумісність Жінка Овен Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік Близнюки, зустрівши на життєвому шляху красуню жінку Овен, приречений бути обласканим і купатися в любові цієї жінки. Бездоганна пара, один тільки погляд і вони розуміють партнера, з півслова передбачувана реакція на всі випадки життя.

Екстремальні люди, які прагнуть розфарбувати своє життя всіма фарбами веселки. Невгамовна енергія Овна направляється в пошук себе, часто вони видатні спортсмени, вокалісти, актори та ін. Відносини в парі чоловік-Близнюки і жінка-Овен вдалі, у них ідеальна сумісність, хоча б трохи вогню Близнюкам, і Овен був би абсолютно задоволений.

Чоловік Близнюки особистість неординарна, непостійна, яка шукає новизну відчуттів, йому притаманні експерименти. Оптиміст і балагур, в жіночій компанії почуває себе «як риба у воді». Близнюк непослідовний, різкий, може сказати не подумавши, завести випадкове знайомство.

Чоловік Близнюки чудовий актор, прекрасно володіє мовою, грамотний, ерудований, не в міру розумний. Фізична робота, налякає чоловіка Близнюка. Він ніколи не стане надриватися, стежить за своїм здоров’ям, не схильний до сердобольности і милосердя. Чим змогла залучити його жінка Овен?

Вона не часто його «пиляє», як їй, і йому, побут зовсім не важливий, не задаються питанням грошових накопичень, обидва марнотрати. Разом весела і невимушена пара, не вередливі, невибагливі до партнера. Крім одного, жінці-Овну постійно потрібне підтвердження любові, і в словах і вчинках, навіть на відстані.

Про жінку Овен скажуть, кар’єристка, оратор, активістка, завжди попереду планети всієї. Вона знайде себе в політиці, викладацької сфері, буде віддаватися своїй справі без залишку. Овна важко скувати в рамки обмеженої свободи, її приваблює так само прагнення до вільного простору в чоловікові Близнюки. Однак її боляче зачіпає, що її чоловік зовсім не ревнує, з одного боку жадає і здобуває свободу, з іншого, її це уражала.

Чоловік — Близнюки, опанувавши почуттями жінки-Овна, здатний втратити до неї інтерес, тому вона завжди на чеку, вигадуючи різні хитрощі, розпалюючи в ньому елементарне почуття власності. Іноді їй це вдається і відносини спалахують з новою пристрастю. Для оточуючих незрозуміло, як обом цікаво настільки не стабільне існування відносин.

Незважаючи на це, сумісність чоловіка Близнюка і жінки Овна можна визнати достатньою для стабільного союзу. До пори, До часу буде непросто, але підійшовши до тридцятирічного рубежу, пара розсудливим, зможе домовитися про всіх спірних моментах. Якщо обопільне бажання створити сім’ю не пропаде, вони зможуть пройти по життю разом, гідно і щасливо.

Між Овнами і Близнюками швидко і легко народжуються почуття симпатії, взаєморозуміння. Нерідко тут любов приходить «з першого погляду». При створенні сім’ї тут сходяться дві неспокійних серця, швидко зажигающиеся почуття, з яких прямо «на ходу» запалюється справжній «лісова пожежа». А часто буває і так, що «коротке замикання» відбувається вже на першій зустрічі, після першого поцілунку.

По сумісності жінки-Овна і чоловіка-Близнюків — ця пара вважається однією з кращих: чоловік-Близнюк не втомиться підігрівати пристрасть Овна. Він буде для Овна постійним викликом і в той же час кращим другом і однодумцем. Незважаючи на суперечності їх характерів, вони добре доповнюють один одного і часто щасливі разом. Але, все ж тривалий і щасливий шлюбний союз тут не завжди гарантований. Головним винуватцем цього, як правило, є досить поверхневі почуття Близнюків і те обставина, що у них майже завжди все «двоїться», тобто виробляється і існує в подвійному розмірі — друзі й подружки, робота і хобі, будинки і квартири, а також і партнери по любові й шлюбу (але, варто відзначити, що з цим недоліком Близнюків краще за всіх зможе впоратися жінка-Овен).

Пара жінка-Овен — чоловіки-Близнюки завжди є бажаним гостем будь-якої вечірки. Обидва дуже товариські, доброзичливі, енергійні, щирі, вносять живе веселощі навіть туди, де панує нудьга. Ці люди разом, без перебільшення, виглядають щасливими. У них завжди є що розповісти, чим поділитися, вони оптимістичні і навіть у старості зберігають молоду жвавість в рухах і думках.

Чоловік-Близнюк в цьому союзі отримує потужний запас енергії. Він розуміє, що, поки він був один, його слів не вистачало переконливості і часто він відходив у сторону з – за того, що його не сприймають. Поруч з жінкою-Овном такий тип чоловіків стає сильнішою, сміливіше і впевненіше. А якщо жінка ще й працює з ним разом, він отримує ідеального виконавця для своїх ділових задумів.

Жінка-Овен до зустрічі з Близнюками вже встигла звикнути, що її любов швидко остигає, і вона знаходиться в постійному пошуку. Близнюки – не той чоловік, в якому можна бути впевненою, тому вона ревнує і злиться, але саме завдяки його невловимості залишається закоханої в нього і знаходить міцну сім’ю. В парі не буде байдужості один до одного, їхні почуття не з’їсть побут, Овен і Близнюки завжди зможуть підтримати один одного і доповнити свої слабкості сильними сторонами партнера.

Найбільший мінус в сумісності Овен-Близнюки, що порушує гармонію цієї пари, це те, жінці-Овну найважче звикнути до легковажності і поверховості партнера. Чоловік-Близнюк, веде себе як пурхаючий метелик. Овен-жінка ж, навпаки, не може дробити свою увагу між декількома людьми або заняттями. Вона віддається будь-якій справі цілком, вкрай упереджена. «Пурхають метеликів» вона не поважає, і тим неприємніше їй буде виявити ці риси в улюбленому чоловікові.

На самому початку відносин жінка-Овен може бути просто захоплена проявом живого інтересу свого чоловіка-Близнюка до всього навколо, їй дуже імпонує його швидке мислення і різнобічні інтереси. Але, з плином часу вона побачить, що її улюблений нічим не захоплюється до кінця, не готовий присвятити себе одній справі, а його інтереси мінливі. Він легко ставиться до питань, які, на її погляд, потрібно вкладати душу і сили. Може прийти момент, коли вона побачить у ньому чи не зрадника: він не готовий з головою зануритися в справу або проблему, що захопила її цілком. У жінки-Овна немає напівтонів, вона любить і ненавидить з однаковою силою, а почуття Близнюків будуть здаватися їй і ні холодом, ні жаром, а «тепленьким» – тим, що вона більше за все не подобається в людях і ситуаціях.

Жінка-Овен амбітна і налаштована на те, щоб у шлюбі забезпечувати чоловікові тил і допомагати йому займатися кар’єрою. Але Близнюкам зазвичай не потрібно ні те ні інше. Чоловік-Близнюки, знайшов себе у професії, — рідкісна удача. Також у розумінні чоловіка-Близнюка сім’я не повинна обмежувати його свободу, він не повинен звітувати, куди і навіщо він пішов, а жінку-Овна це зовсім не влаштовує. З цієї причини в їх будинку нерідкі емоційні з’ясування відносин, і якщо партнерам не вдається знайти компроміс, їх спільне життя загрожує закінчитися бурхливим розривом.

За гороскопів сумісності Овена-Близнюків, незважаючи на всі розбіжності, чоловіки-Близнюки дуже потребують темпераментної і пристрасної жінки-Овен. Її відхід для нього може бути важким ударом. Близнюки всі це розуміють і зроблять все, щоб утримати поруч з собою цю жінку. Вони вміють бути різними і дивувати, тому у них вийде залишатися цікавим Овну. Так що, на щастя, жінці-Овну не доведеться самотужки вирішувати проблему їх несумісності.

Вирішивши створити сім’ю з хлопцем-Близнюком, дівчині-Овену краще відразу налаштувати себе на те, що саме вона буде лідером в парі, саме їй доведеться спрямовувати увагу Близнюків в потрібну сторону, повертати його, якщо Близнюки відмовляться. Якщо легковажність Близнюків приводить її у відчай, їй корисно згадати себе рік тому – багато речей, які здавалися тоді життєво важливими, мають для неї, хоч якесь значення сьогодні? Швидше за все, їх не буде зовсім. Овен теж не відрізняється тривалим увагою до одного об’єкту, і їй варто визнати це, перш ніж дорікати Близнюків. Різниця тільки в тому, що, захопившись, Овен вірить, що все це всерйоз, а Близнюки заздалегідь підходять до справи як до гри, залишаючи для себе право в будь-який момент включитися в іншу гру.

Якщо і чоловік, і жінка в парі обидва налаштовані на відносини, то здатність Близнюків цікавитися відразу багатьма речами може стати відмінною доповнює рисою Овна: поки Овен активно діє в одному напрямку, Близнюки шукають додаткові шляхи і вигоди. Особливо це стане в нагоді, якщо Овен і Близнюки працюють разом. Саме в ділових питаннях жінка-Овен побачить цей уявний великим мінус Близнюків, плюсом, який приносить взаємну вигоду.


Залишити відгук