Сумісність Жінка Овен Чоловік Козеріг в Любові

Стосунки чоловіка Козерога і жінки Овна схожі на ділове вигідну співпрацю. Один іншому дає те, чого чекає від супутника, але відмінність темпераменту і взаємне непорозуміння мають особливе місце в союзі. Все тому, що жінка – Овен відкрита, схильна до змін, активно налаштована на розвиток відносин, позитивна і экспрессивна. Чоловік – Козеріг стриманий, ввічливий, тактовний чоловік. У своїх висловлюваннях стриманий, його обдумані слова, вчинки виміряні. Душею компанії його не назвеш, він цурається гучних місць, віддає перевагу усамітнення і мовчання.

Прекрасна риса характеру Козерога те, що свої думки або зауваження він уміє підносити в м’якій формі, делікатно. Дивно, але зовні серйозний і недовірлива людина, на ділі легко піддається на провокації, не вміє зчитувати людську фальш і лицемірство.

Жінка Овен владолюбна, примхлива, егоїстична натура. Обожнює демонструвати себе, оточувати натовпом шанувальників, фаворитів. Їй властива неуважність і непослідовність дій, здійснюючи дії, шкодує і обдумує їх вже після. Коли закохана це помітно, вона немов «спить», говорить невлад, мовчазна і загадкова. Не переносить порадників, людей які повчають, завжди обговорює і висміює їх слова. У чоловікові Козерозі вона бачить досвідченого партнера, що володіє розсудливістю, вмінням правильно розставляти акценти і будувати конструктивні кроки при вирішенні проблем.

На жаль, жінка Овен має завищеними вимогами до партнера, тому Козерогові доведеться доводити свій розум, кмітливість, завойовувати авторитет слова. Чоловіка Козерога приваблює емоційність Овна, її здорова амбітність, веселий і легкий норов. У ній він бачить матір майбутніх дітей, вірну дружину, справжню господиню. Часом доведеться Козерогу та втихомирювати непокірну і непокірну жінку – Овна. Вона вперта, велика спорщица, іноді инфантильна. Чоловік – Козеріг, що володіє величезним терпінням, буде нескінченно намагатися вгамувати непосидючу жінку Овна.

Одне ясно точно, чоловік Козеріг не звик здаватися, жінка – Овен бачить в цьому завзятість, і сприймає це як любов і міцні почуття до себе. На цьому й тримається їх відносини і досить вдало, якщо вони не будуть переходити межі і «перегинати палицю». Зберегти свіжість відносин, зміцнити сімейні позиції, допоможе своєчасне розвиток відносин. Тобто, потрібно під час узаконити шлюб, народити дітей, розпланувати реалізацію професійних навичок, спрямувати сили на кар’єрне зростання. Згубно для пари взаємне байдужість, безвихідь і нерозуміння основного питання, чи хочуть вони бути разом. Враховуючи не в міру стриманий і консервативний характер чоловіка – Козерога, завдання жінки – Овна все підпорядкувати плавному розвитку змін в житті.

По сумісності жінки-Овна і чоловіка-Козерога — темперамент, риси характеру і вдачу, як і сам ритм життя у цих обох партнерів настільки різні і несхожі, що шлюбний союз між ними здійснюється в досить рідких випадках. Між ними частенько відбуваються іскрометні бої — обидва ж рогаті, а хто кому роги обломит — передбачити дуже важко. Але одне все ж ясно, Козеріг у цьому союзі відчуває себе, як скеля, про яку безперервно б’є океанська хвиля під час прибою. Чоловікові-Козерогові набагато миліше було б грітися біля теплого каміна, ніж короткочасно знаходитися в «трескучем лісовій пожежі», що походить від жінки-Овна.

Цієї парі разом доведеться нелегко. Оточуючі бачать їх зовнішню успішність і часто схильні звинувачувати одного з партнерів у тому, що він «з жиру біситься». Насправді, такий союз дає безсумнівні соціальні плюси і вигоди, але таїть у собі сильне напруження і безліч проблем. Про них знають тільки самі Овен і Козеріг, їм потрібно докласти багато сил, щоб зробити відносини щасливими.

Пара жінка-Овен – чоловік-Козеріг часто викликає заздрість у оточуючих, так як обидва виглядають сильними, енергійними, впевненими в собі і успішними людьми. У справі, за яку беруться, вони, як правило, завжди досягають успіху, у них більш – менш нормальний дохід, але частенько в сімейному житті (особливо спочатку) мають роздільні бюджети. Об’єднати їх вони можуть тільки тоді, коли вважатимуть це вигідним або коли повністю почнуть довіряти фінансового трохи партнера.

Якщо з допомогою синастрии подивитися на психологічну складову пари, то стане видно, що відносини тримаються на негласний договір про співпрацю. Часто разом утримує не любов, а безліч причин: спільний бізнес фінанси, а головне – у кожного є своя роль, своє місце в житті партнера, і ні Овну, ні Козерогові не хочеться шукати на цю роль, навчати і пристосовувати іншої людини.

В гармонійній сумісності Овна і Козерога є тверде розподіл обов’язків для взаємної користі, і ні чоловік, ні жінка не переступають кордонів «чужій» території і зони відповідальності. Тому в парі мало любові, але багато захоплення одне одним – адже якщо пара досі разом, значить, кожен задоволений тим, як партнер справляється зі своєю частиною обов’язків.

Як це ні банально, але основна несумісність цієї пари – у різному характері. Овен імпульсивно, спонтанна, і не бажає переглядати наслідки своїх вчинків. Козерогові ж дуже складно зрозуміти і прийняти таку партнерку і він буде постійно тиснути, вчити життя, критикувати (скажімо чесно, приводів для цього у нього буде достатньо). Але і Овен – не з тих, дозволяє диктувати собі умови і вказувати як їй жити. З-за цього в парі будуть часті сварки, причому Овен свариться бурхливо, вона щира і відкрита у своєму невдоволенні, а Козеріг замучить її холодним занудством.

Козеріг будує своє життя і організовує свої почуття не поспішаючи і планомірно, а в Овна процес цей проходить безладно, хаотично, стрімко, з вибухом і тріском, громом та блискавкою. Якщо Овен не знайде за що поважати Козерога, то їх відносини швидко закінчаться, тому що жінка-Овен ніколи не буде з чоловіком, якого не поважає. Її постійно дратує «дозоване» розподіл сил і в люті, і в грошах, і в сексі. Вона може почати вважати свого супутника скупим, черствим і емоційно глухим.

Виховна робота чоловіка-Козерога над жінкою-Овном проводиться начебто муштровки по команді старого фельдфебеля і триває рівно до тих пір, поки це вигідно самому Овну. А вже потім — поминай як звали! Але, будь Козерогові варто дякувати свою «овениху» за те, що вона подарувала йому цілий «мішок пороху життя», виганяючи з його душі згубну меланхолію і песимізм, вічно похмурі, тривожні і сумні думки, бо вже заважають йому не тільки жити і любити, але навіть — нормально дихати.

За гороскопів сумісності Овена-Козерога – їхні стосунки можуть тривати довго, тільки якщо жінка-Овен запасеться терпінням. Їй треба пам’ятати про те, що фірмовий стиль чоловіка-Козерога — йти до мети повільно, але вірно, і з часом вона має всі шанси отримати від нього все, про що тільки мріяла. Також Овну не заважає дослухатися до порад Козерога, причому вони найчастіше виявляються корисними. Якщо Овен з’єднає в собі свою сміливість, з розрахунком, на якому наполягає Козеріг, вона доб’ється куди більшого. З часом жінка-Овен усвідомлює правоту і далекоглядність чоловіка-Козерога. Але спочатку вони будуть багато сперечатися, і тут нічого не вдієш.

Для Овна цей союз необхідний, адже Козеріг – втілення її комплексів. Навряд чи його сатурновские риси – обережність, дисциплінованість, жорсткість – хвилювали б її, не май вона з цим проблем. Так що Козеріг – хороший спосіб вивчити свій урок і позбутися від проблемних сторін натури. Для сумісності знаків зодіаку Овна і Козерогові, щоб у процесі притирання і «навчання» жінки-Овна пара не розпалася, потрібно знайти спільну справу або вигоди, щоб розставання стало незручним. Часто перші роки спільного життя пару зміцнює загальний дитина або житлові питання.


Залишити відгук