Сумісність Жінка Овен Чоловік Рак в Любові

Чоловік Рак і жінка Овен пара важко сумісна, оскільки ці люди зовсім різні і за поглядами на життя і за характером. І часто, навіть сподобалися один одному, вони бояться сходитися ближче, ніж просто дружні стосунки. Однак якщо ця пара вирішить вступити в союз, то для цього будуть потрібні більш ніж вагомі обставини. Найчастіше вони вступають в шлюб або в ранній юності, коли різниця в характерах не помітна, або вже в зрілому віці, коли обидва вже устоялися і заспокоїлися. Коли обоє вже розуміють, як краще вести з цим партнером, щоб і не образити ні його, ні себе.

Оскільки обидва не люблять нудне життя і рутину, вони можуть прийняти різницю в характерах, як спосіб краще пізнати коханої людини. В той же час вони навіть уявити собі не зможуть, з якими труднощами їм доведеться зіткнутися на цьому шляху, скільки переживань обом принесе цей союз. Жінка Овен подобатися Раку своєю яскравістю, чарівністю, свіжістю думок і неординарністю мислення. Така жінка, думає Рак, допоможе йому скрасити його нудні будні. У той же час Рак хоче сім’ю, дітей, затишний, комфортний будинок і вважає, що з цією жінкою у нього кожен день буде свято.

Жінка ж Овен остерігається відразу вступати в союз з Раком, так як вона любить розваги, любить бути в оточенні шанувальників, надають їй різні знаки уваги. Вона вважає, що союз з потайним, стриманим Рак завадить всього того, що складає її життя. Але Рак наполегливий, він постійно дає їй зрозуміти, що для нього не важливо, хто буде лідером в їх родині, кому належить перше слово. Він постійно дає їй зрозуміти, що вона може бути самою собою, що він просто любить її.

Тому вона поступово починає розуміти, що може бути з цим чоловіком природною і що саме з ним вона нарешті відчує себе справжньою жінкою. Таким чином, терпіння і залицяння і ніжне, трепетне ставлення Раку повністю не переконають, що це те, що їй потрібно. З часом вони притруться один до одного, зрозуміють, що добрим ставленням один до одного, розумінням та довірою партнера можна дійсно досягти великого щастя і стати міцною і щасливою родиною. Зірки ж обіцяють цій парі довге і щасливе подружжя і міцну любов.

По сумісності Овен і Рак — це складний союз, кожен партнер в ньому грає не властиву йому роль. Більш нещасною в такому партнерстві відчуває себе Рак, але йде першою жінка-Овен. У цієї пари досить великі розбіжності у багатьох сферах і галузях життя. Особливо серйозні протиріччя в ідейних установках, переконаннях і світогляді. Як правило, Овни завжди і постійно притягують до себе більш слабкі створіння, в тому числі і Раків, які, як приблудившиеся кошенята, хотіли б, хоч трошки погрітися у даного домашнього вогнища, поласувати цілющими поцілунками і на ділі випробувати вогненний марсіанський темперамент Овна.

Але, на жаль, протилежні риси характеру і вдачі не сприяють, не дозволяють увійти в стан «душа в душу». Раки, як правило, завжди і постійно перебувають у вічному полоні своїх власних почуттів, ідуть на повідку свого настрою духу і безперервно мінливих настроїв. Овни для Раків — це справжнє чистилище душі. Своїм вогнем, темпераментом він вивітрює і виганяє з Раку всі його законсервовані закомплексовані почуття. Але як тільки Овен починає показувати свої відмінні риси більш яскраво і переконливо, демонструючи свої приховані звички більш чітко, як відразу ж Рак, як равлик, ховається у свою раковину і вся зв’язок з Овном на деякий період часу переривається.

В сумісності жінки-Овена і чоловіка-Рака гармонія можлива тоді, коли жінка свідомо спрямовує свою силу і активність на жіночі мети і стає діяльної господинею, берегинею домашнього вогнища та надактивного мамою. До шлюбу романтичні відносини Овна і Раку складними і багато в чому тримаються на зовнішньої привабливості партнерів один для одного.

У період романтичних відносин парі Овен і Рак далеко до досконалості. Є пари, які приходять до ідеальної станом швидко, мало не в момент знайомства. Овну і Раку потрібно час для того, щоб побудувати гармонійні стосунки. Тому про ідеальний союз можна говорити тільки стосовно до сімейним парам жінки-Овна і чоловіка-Рака.

Також варто відзначити, що побудувати гармонійні стосунки з Раком зможе побудувати лише та жінка-Овен, яка обере тепло домашнього вогнища замість кар’єрного зростання, яка так само темпераментна й одважна, як всі Овни, але якої цікаві не пригоди, пристрасті чи кар’єра, а сімейне життя. Вона вкладає в неї всі сили. Працьовитий, ощадливий чоловік-Рак і енергійна жінка-Овен ставлять метою благополуччя і достаток, і вдвох обов’язково добиваються цього.

Для сторонніх очей пара виглядає заможної і напористою, а влада в ній цілком належить Овну. Цю пару не люблять знайомі, і любить рідня. З сторонніми Рак замкнутий, а Овен агресивно реагує, якщо їй здасться, що зачепили її чоловіка або сім’ю. Зате з родичами Рак розкривається, відпочиває душею, і Овен стає тією щирою і веселою жінкою, якою вона, загалом-то, і є. Тоді, в цьому союзі Рак отримує бажаний домашній затишок і жінку, у якої дуже багато сил, щоб організувати побут.

Якщо жінка-Овен вибере самореалізацію в кар’єрі, спілкуванні чи соціального життя, то союз з Раком приречений на швидке закінчення. Виняток може скласти лише одружений Рак і жінка-Овен в ролі коханки, коли вона не прагне розлучити сім’ю і стати дружиною. Такі відносини можуть тривати роками – до тих пір, поки Рак їй не набридне. Якщо ж жінка-Овен прагне створити сім’ю і підтримувати тепло домашнього вогнища, то їй необхідно змиритися з обережністю і обачністю Раку. Це буде нелегко, так як вона йде до людей з відкритою душею, а Рак буде утримувати її від спілкування і від ризикованих витівок, маніпулюючи з допомогою образ, мовчання і емоційного тиску. В шлюбі складність буде в тому, що Рак – безумовний лідер у сім’ї, а жінка-Овен не вміє підкорятися і часто між ними буде незгоду з дрібним побутовим питань.

По сумісності гороскопу Овен, Рак, якщо жінка-Овен вибрала собі в супутники життя чоловіка-Рака, то необхідно пристосуватися до таких рис його характеру, як обережність і замкнутість. Не варто навіть намагатися його переробити, та це, загалом – то і не потрібно, оскільки розкриття і відкрите з усіма Рак навряд чи стане їй потім потрібен. У той же час, Рак дуже ревно ставиться до надмірної товариськості Овна, але якщо жінка-Овен стане більше спілкуватися з його друзями і особливо з родичами, Рак це високо оцінить. Причому це стосується не тільки батьків (хоча мама тут стоїть на першому місці), але і тих, кого називають «сьома вода на киселі», а таких набирається багато і серед них напевно виявляться цікаві люди. Вашу відкритість і товариськість у ставленні членів родини Рак буде тільки вітати.

Якщо почалися сварки з Раком з побутових питань, не засмучуйтеся. Як це ні дивно, це навіть добре. Якщо ваш Рак віддасть вам всю хатню владу, це буде говорити про те, що він дозрів для зради. Він буде паинькой будинку, а чоловічу енергію буде реалізовувати з іншою жінкою. Краще нехай вникає в усі домашні справи і відчуває себе до них причетним, тим більше що у Раку спочатку є це бажання. І, звичайно, не забувайте йому поступатися – в будинку є багато справ, щоб і Ви знайшли, куди прикласти сили.

Також, варто пам’ятати про те, що чоловік-Рак, як правило, не потребує великих пристрасті. Йому потрібна і необхідна гармонія почуттів, гармонія спілкування. Він дуже любить свій домашній вогнище. Як хліб насущний, йому потрібні і необхідні моменти усамітнення і замкнутості, моменти для спокійної внутрішньої споглядальності. Але варто Овну вийти з дому і відсутнім, як відразу ж з’являється стривоженість, душевний неспокій. І, навпаки, з його приходом Рак відразу ж оживає, стає веселим і ласкавим, ніжним і добродушним, сердечним і щирим.

Рак хоч і любить самоту, спокій, але довго не може залишатися наодинці. Йому потрібна присутність сильного і міцного, розумного і безстрашного партнера, яким і є його Овен. Ці дві несхожі потреби Раку настільки суперечливі, що у підсумку породжують у нього сильну внутрішню напруженість почуттів. Від розсудливості, гуманності і стриманості Овна буде залежати благополуччя даного шлюбного союзу між обома партнерами.


Залишити відгук