Сумісність Жінка Овен Чоловік Овен в Любові

Яскравий, хоч і непростий союз формує сумісність знаків Овен і Овен. Обидва володіють пристрасної вогненної натурою, стрімкі і рішучі, така комбінація гарантує цікаві та емоційні відносини. Зіткнення двох сильних характерів не завжди приводять до конфлікту. Розглянемо докладніше взаємини двох представників цього знака Зодіаку.

Питання сумісності в любові, звичайно, завжди хвилюють найбільше. Якщо при ділових або дружніх стосунках можна деколи миритися з деякими розбіжностями, то вибираючи людину, з якою збираєшся прожити довгий час, навіть все життя, до особливостей його натури ставишся особливо серйозно.

Як складуться взаємини любовної пари представників знаку Овна? Їх натури однаково сильні, почуття власної гідності розвинене також однаково. Необхідною умовою досягнення сумісності у любові стане готовність кожного партнера до поступок близькій людині. Саме кожного, тому що якщо один постійно бере на себе роль лідера, то другого буде дуже важко весь час перебувати під таким тиском. На щастя, Овни, як правило, досить логічні і розважливі, тому, хоч і зі скрипом, але зможуть періодично поступатися пальмою першості партнеру.

Це головна умова благополучних стосунків такої пари. В іншому пара Овнів цілком може розраховувати на благополучне розвиток відносин. Овен не любить одноманітність і монотонність. Тому така пара завжди знайде собі нове заняття або розвага, причому, що особливо добре, більшість починань одного знайдуть гарячу підтримку в іншого партнера, за винятком, мабуть, вже найекстравагантніших пропозицій.

Чудова пара для спільних починань. Такі риси характеру представника цього знаку, як чесність, відкритість, амбіційність, дозволять партнерам досягти серйозних результатів у спільних справах. Крім того, атмосфера довіри й готовність допомогти іншому, дозволяють їм організувати дійсно серйозні проекти в бізнесі, вимагають значних ресурсів і хорошої організації. Більш точну картину можна отримати, розглянувши натальну карту народження кожного з партнерів.

Від взаємного розташування планет залежить дуже багато. Якщо гороскоп одного з них містить більш сильні комбінації, то другого доведеться нерідко підкорятися більш сильному впливу партнера, а бути в підпорядкуванні для Овна просто нестерпно. Найкраща сумісність Овна і Овна в бізнесі спостерігається при зразковій рівності планетних співвідношень, яке дозволить діяти на рівних, або хоча б без явного домінування одного з них.

При плануванні серйозних стосунків актуальні всі ті рекомендації, які ми озвучили раніше. Сумісність зодіакальних Овнів у шлюбі може послужити основою для створення міцної благополучної сім’ї. Треба тільки дбайливіше ставитися до почуттів партнера. Овен важко ставиться до критики, часом демонструючи образу і небажання прислухатися до аргументів співрозмовника. Особливо непросто йому вислуховувати докори від своєї другої половинки. Постарайтеся не влаштовувати довгих з’ясувань відносин. Це не піде на користь вашому союзу.

Все може закінчитися взаємними докорами і образою, на щастя, нетривалою. Овен не вміє довго ображатися, крім того, він незабаром почне відчувати себе винуватим і спробує загладити провину перед близькою людиною. Нерідко, щоб пом’якшити незручність у відносинах, він вдається до допомоги подарунків. Не треба його в цьому дорікати, це не спроба відкупитися! Все, що Овен робить для коханого — він робить від усієї душі і абсолютно щиро! Прийміть його презент з вдячністю і постарайтеся забути про недавньому непорозуміння.

Овни чесні та щирі. Розпізнавши аналогічні якості в партнері, він перейметься довірою і відчує справжній душевний комфорт. Саме атмосфера взаємної довіри дозволяє розраховувати на міцні довготривалі стосунки, які стануть основою сімейного щастя.

Багато хто вважає, що в сумісності жінка-Овен – чоловік-Овен – це буде постійна війна за мир. Це не зовсім так. Незважаючи на бурхливий темперамент обох, він не обов’язково стане провідним мотивом спільного життя. У чоловіка і жінки знаку Овна є вибір, який союз вони побудують, причому, не йдучи поперек своєї натури.

Варто відзначити, що у чоловіка-Овена і жінки-Овена прекрасна сексуальна сумісність, і пристрасті в їх відносинах завжди з надлишком. Але, якщо не приборкати свою емоційність, хоча б комусь одному з партнерів, їх яскравий гарячий союз може виявитися неміцним.

Якщо спостерігати з боку, то пара овен-овен в сумісності виглядає темпераментної і діяльною. Як би два Овна не пристосовувалися один до одного, овенский натиск і навіть деяку агресивність не приховати, і тому між ними періодично трапляються з’ясування відносин. Причому робити це тихо, пара не вміє і оточуючим здається, що у них куди більше невдоволення один одним і боротьби за лідерство, ніж це є насправді.

В гороскопі жінки, Сонце символізує не тільки її власні риси характеру, а й спосіб її ідеальної половинки, справжнього партнера, чоловіка як Вчителя, який допомагає йти по життю і розвивати свої риси. Якщо чоловік-Овен сильний, рішучий, азартний і щирий, словом, якщо він здатний стати Вчителем для жінки-Овна, вона з радістю віддасть йому лідерство в сім’ї. У союзі з ним вона отримує приклад для наслідування, захисника і опору. А чоловік-Овен, в свою чергу, любимо, обласканий, завжди на першому місці, що тішить його овенский егоцентризм.

Якщо у обох проблемний Марс або Сонце, такі Овни скандальні, агресивні і конфліктні. Їх союз – теж в якійсь мірі ідеальний, адже кожен знаходить у ньому те, чого хотів – зовнішнього ворога, з яким можна боротися. По сумісності знаків Овен-Овен, проблеми, частіше всього виникають із – за неповноцінних Сатурна і Венери, а не Марсу, як вважають багато. Марс В Овні відчуває себе добре і особливих труднощів своєму господарю не приносить. Якщо зустрілися люди різних знаків зодіаку, то вони можуть компенсувати один одного недоліки слабких планет, а от у парі одного, та ще такого сильного знака, всі недоліки подвоюються і стають дуже помітними.

Почуття у Овнів можуть спалахувати і затухати, тому не дивуйтеся, «що багаття згасло, якщо ви забули підкинути в нього дров». Крім того, Овен не вміє створювати комфортну і приємну атмосферу, у нього все на пориві, на подвиг. Це дає великий загострення пристрастей на початку відносин, але може призвести до того, що обидва партнери почнуть шукати спокій і затишок поза домом.

У відносинах Овен часто проявляє себе як егоїст, не вміє стримувати себе і думати про іншу людину. Також він не любить дисципліну, помірність і не готовий відмовляти собі, якщо щось надумав. За всі ці риси несе відповідальність Сатурн – справжнє випробування для Овна, це його комплекси.

Також в цьому союзі, не вистачає практичності і нормального людського прагнення до затишку і сімейного вогнища. На одних честолюбних прагненнях складно вибудувати особисте життя, а боротьба незалежних характерів двох енергійних Овнів додає в цей союз нестабільності і «вибухонебезпечності». В їх спільного життя, як правило, нерідкі конфлікти, з’ясування відносин, боротьба за лідерство в сім’ї.

За гороскопом сумісності Овен-Овен — їм необхідно постійно контролювати свою поведінку, пам’ятати про те, що почуття завжди потребують підживлення, а почуття Баранів, найбільше. Тому, частіше влаштовуйте романтичні сюрпризи, захоплюйте один одного, зробіть дозвілля. Це дозволить вам зберегти пристрасть один до одного. В силу того, що жінка краще відчуває свою Венеру, тому в основному завдання урізноманітнити побутову, сексуальну та емоційну сторони життя лежить на ній, як втім, і відповідальність за гармонію в родині.

З Сатурном доведеться працювати жорсткіше. Чоловіка-Овна потрібно привчати себе до дисципліни і підпорядкування, але не перегинайте палицю, інакше він може стати «солдафоном», жорстоким, негнучким і впертим у своїх помилках. Тому Овну-чоловікові впоратися зі своєю недисциплінованістю найкраще може допомогти його половинка, а не жорсткі начальники і життєві труднощі, які можуть його тільки озлобити. М’яке участь і допомога жінки-Овна, похвала за кожний «правильний» вчинок, щире захоплення його вмінням відмовляти собі заради спільних інтересів – у всьому цьому потребує чоловік, а Овен тим більше. Овен-чоловік любить бути кращим, він намагатиметься і надалі чинити так, щоб його поведінка була гідно похвали.

Справедливості заради відзначимо, що вражають «баранів» запальність і дратівливість, агресивність і тяга до насильства, як і гнів і досада настільки ж швидко проходять, як і виникають, особливо при відсутності одного з них, навіть короткочасному. І це не дивно. Як правило, коли вони разом, суперечки і сварки тут є звичайним явищем, але варто одному піти в магазин або за газетою, як іншому відразу стає не по собі від «смертельної нудьги».

Як це вже говорилося, головне у цьому шлюбному союзі — хто кого буде приборкувати, і хто з них стане більш «домашнім або ручним». І це з’ясовується досить швидко — або вже протягом «медового місяця», або дещо пізніше.


Залишити відгук