Сумісність Жінка Овен Чоловік Водолій в Любові

Між чоловіком Водолієм і жінкою-Овном дуже складна любовна зв’язок, незрозумілі, не ясні відносини. Їх любов схожа на гру, в якій головне перемога, а не щасливе перебування поруч з обранцем. Чоловік Водолій не проти «запудрити мізки», загадувати своїй обраниці немислимі ребуси. Чудово розуміючи, що жінка Овен цікава, Водолій буде довго морочити голову, давати нездійсненні обіцянки, вимовляти двозначні фрази і думки про відносини.

Жінка Овен, звичайно, помітить у своєму обранцеві зайву прямолінійність, його висловлювання хоча і правдиві, але зачіпають самолюбство і народжують гнів і роздратування. Чоловікові Водолію властива меркантильність, він дбає лише про свій комфорт, навряд чи може вплинути чиясь нелегка доля. Він може надати великодушність та допомогти страждаючим, але тільки в тому випадку якщо це якимось чином буде вигідно йому. В житті пари цілі і плани правильні, шляхетні, не зачіпають норми пристойності. Чоловік Водолій добрий, щедрий, веселий чоловік. Але, всі ці якості можуть бути показными, якщо того вимагають обставини. У його житті багато друзів і приятелів.

Він не обмежує себе у свободі. Не обтяжує себе вірністю, особливо в молоді роки, в зрілому віці, можливо, сімейне життя желанней. Жінка-Овен любить керувати, вона власниця і різка у висловлюваннях. Вона буде моторошно ревнувати свого благовірного до його численним друзям, дорікати за брак уваги і любові до неї. Чоловік Водолій підкорить свою обраницю неординарністю, оригінальними вчинками, креативним мисленням та підходом до життя. Його дії неможливо прорахувати, він може здивувати приємним сюрпризом або засмутити байдужим поведінкою.

Жінка Овен приверне дивного Водолія рішучістю, активністю, енергійністю. Вона теж любить мріяти, але реально оцінює свої можливості, прагне досягти намічених цілей. Тому її плани часто пов’язані з творчими завданнями. Інтимна сторона пари дасть їм зрозуміти один одного набагато краще, ніж матеріальна. Проблеми можуть назрівати від бажання жінки Овна контролювати і обмежувати свободу чоловіка Водолія. Він це не сприймає, і всіляко буде протестувати. Обидва гарячі натури і конфлікт може спалахнути в одну мить.

В парі обидва можуть довго витрачати час на взаємні образи, докори, навіть помста. Забуваючи про світ, обопільному прагненні до стабільної і розміреного життя. Астрологічні прогнози для пари оптимістичні, вони сумісні, але за умови зниження власних амбіцій, викорінення почуття помсти, бажання досадити партнеру. Почувши свій розум, пара може пройти по життю разом, створивши прекрасну сім’ю і виростивши дітей.

По сумісності жінки-Овена і чоловіка-Водолія — ці яскраві відносини можуть несподівано виникнути і так само несподівано згаснути: як правило, чоловік-Водолій і жінка-Овен тягнуться один до одного, але рідко витримують випробування спільної життям. Овен і Водолій добре сумісні за темпераментом і енергетиці, вони дотримуються схожого стилю життя і найчастіше мають схожі інтереси. Але з іншого боку, це союз двох егоїстів, кожен з яких вважає, що знає все про Велику Любов, але не вміє любити того, хто поруч, і поступатися своїми інтересами заради партнера. Багато в чому доля відносин залежить від обставин і від рівня духовного розвитку кожного партнера.

у побуті У цієї пари часто бувають конфлікти, що починає, в основному, Овен. Вона не бачить у Водолії ні цілеспрямованості, ні честолюбства, які цінує в чоловіках, однак його непередбачуваність і допитливість їй подобаються. У свою чергу, волелюбного Водолія може бентежити вимогливість жінки-Овна, втім, він готовий їй багато чого пробачити за її пристрасність. Якщо чоловік-Водолій і жінка-Овен хочуть зробити свої відносини по-справжньому міцними, їм треба навчитися йти на поступки і поблажливіше ставитися до численних (з їх точки зору) слабкостям один одного.

Дуже цікаво, і це підтверджує статистика, що від цього шлюбного союзу народжуються талановиті діти. Цей союз славиться також своїми пристрасними любовними клятвами і казковими інтимними забавами, що не мають рівноцінних у всьому Зодіаку. Хто кого більше збуджує, вабить, притягує — сказати важко, ясно тільки одне, що в цьому плані вони один одному намагаються не поступатися.

Жінка-Овен і Водолій-чоловік знаходять один в одному надійних однодумців. Вони чудово розуміють потреби один одного і дозволяють жити партнера так, як йому хочеться. Обох цікавить навколишній світ і люди в ньому. Також в обох є відмінна риса – життєрадісність і товариськість. У них багато друзів, люблять галасливі компанії і ненавидять сидіти вдома. Навіть у зрілому віці ця пара не зациклюється на родині, а молоду пару взагалі рідко можна застати вдома, та й то, тільки з компанією гостей. У обох партнерів є Велика Мета, і вони всіляко підтримують і допомагають одному реалізувати її.

По сумісності Овен і Водолій — щирі у любові, відкриті і є друга для друга не тільки улюбленими, але і вірними друзями. Крім того, палкий темперамент Овна дозволяє зберегти в парі почуття на довгий час. На рівні побуту вони рідко наживають багатство або мають затишний будинок – їх обох це не цікавить, тому багатство до них приходить хіба що завдяки щасливому випадку.

Пара жінка-Овен – чоловік-Водолій – виняткові егоїсти. У любові обидва дають багато партнеру, але тільки те, що самі вважають за потрібне. Їм важко ужитися, тому що вони не можуть прислухатися до партнера і зрозуміти, що ж йому насправді потрібно. Звідси виникає невдоволення один одним. Обом здається, що партнер не цінує те, що для нього робиться, і одночасно сам не виправдовує очікувань. Звинувачення у невдячності і черствості – не рідкість в цій парі.

Жінка-Овен просто як повітря необхідно бути помітною і виключною. Вона звикла лідирувати в партнерстві і до того ж, вважається тільки зі своїми бажаннями. Чоловіка-Водолія теж мало цікавлять почуття оточуючих. У цій парі часто бувають ситуації, коли, наприклад, Овен планує на вихідні похід в ліс, враховуючи і улюблені ігри Водолія на свіжому повітрі, і приємну для нього компанію, і їжу для пікніка, але зовсім забуває, що улюблений захворів, і відпочинок на природі навряд чи його зараз обрадує. А Водолій може зібрати на день народження Овна всіх найкращих її друзів, а потім ображатися, що вона зайнята ними, а не самим Водолієм!

За гороскопів сумісності Овена-Водолія — щоб у родині панувала гармонія, і Барана і Водолію необхідно навчитися розмовляти один з одним і розповідати про свої потреби. І жінка-Овен і чоловік-Водолій вірять в існування ідеальної любові і чекають від свого партнера абсолютного почуття. Вони абсолютно впевнені, що любляча людина завжди зрозуміє і «проинтуичит», що його половинка хоче в даний момент. Вони наділяють улюбленого всіма мислимими і немислимими чеснотами, фанатично вірять у його ідеальність, що потім, природно, викликає розчарування.

Якщо вони переступлять через ці оману і почнуть розмовляти один з одним про свої потреби, описаної вище проблеми можна буде уникнути. І дівчина-Овен, і хлопець-Водолій при перших ознаках нерозуміння не замикаються в собі, і намагаються виправити ситуацію. Обидва не скупі на добрі почуття, щирі і готові на багато що заради коханої людини. Головне – щоб улюблений підказав, чого саме він чекає.


Залишити відгук