Жінка Овен – Характеристика знака Зодіаку

Повна неймовірної сили Овен жінка зазвичай безстрашна, оптимістична, прямолінійна. Вона честолюбна і завжди прагне вперед. Основна характеристика представниці знака Зодіаку – самостійність. У залежному становищі вона довго перебувати ніколи не буде. Емоційність такої жінки розвинена неймовірно високо. Можна навіть сказати, що тільки пристрастями і почуттями вона і живе. Щоб зрозуміти, як завоювати жінку Овна, домогтися її розташування, необхідно краще вивчити природу її вчинків, вміти розпізнати справжні почуття.

З ранніх років дівчина Овен дуже примхливий, активний, впертий дитина. Дуже важливо, щоб у дитинстві мама і батько дали максимум любові, уваги, турботи. Такий егоцентричної натурі дуже потрібна похвала, підтримка, визнання оточуючих, інакше дівчина виросте надто черствою, навіть жорстокою.

Зазвичай характер жінки Овна має багато «чоловічі» риси. У неї є чудові лідерські якості, явно виражене прагнення повелівати, залізна воля. Витримка, здатність діяти в самій критичній ситуації викликає повагу в будь-якому колективі. Часто представниці знака Зодіаку зосереджені на собі, але це не має практично нічого спільного з егоїзмом. Така якість обумовлене швидше особливим світосприйняттям. Вони пізнають навколишню дійсність, пропускаючи все через себе, грунтуючись на власних почуттях, висновках, відчуттях.

З раннього віку дівчина Овен володіє підвищеним почуттям справедливості. Лють у боротьбі з беззаконням, непримиренність роблять її надмірно різкої в судженнях. Такій дівчині підходить характеристика «вірна бойова подруга». Юнацький максималізм і прагнення переробити весь світ часто змушує здійснювати необачні вчинки, які можуть позначитися на подальшій долі.

Слабкості і недоліки

Під маскою різкого поведінки «залізної леді» часто ховається досить романтична, сентиментальна натура. Коли жінки цього знака Зодіаку погано, вона завжди прагне сховати свої емоції. Показувати власні слабкості для неї є неприйнятним. Тільки залишившись на самоті, така дама, як дитина, може дати волю сльозам. Представниці самого прямолінійного знака Зодіаку абсолютно не здатні до брехні, заискиваниям, лестощів.

До спілкування Овен жінка підходить надто прямолінійно. Начебто, така характеристика, як чесність, дозволяє їм дійсно залишатися собою, але повна відсутність дипломатичності часто заважає в справах і відносинах. Критику жінки Овни часто сприймають неадекватно.

Спілкування і мова

В галасливій компанії Овен жінка завжди хоче бути в центрі уваги. Часто у неї широке коло спілкування. Це віддана подруга, яка завжди допоможе подолати труднощі. У суспільстві веде себе впевнено, але кілька боїться потрапити в незручну ситуацію, де буде виглядати безглуздо. Представниця першого знака Зодіаку – діяльнісна дама. Їй не підходить пусте проведення часу. Навіть юна дівчина Овен – рідкісна гостя на гучній вечірці або світській тусовці, але якщо їй випадає рідкісна можливість відпочити, гідно радіє, як дитина, приковуючи увагу.

Як правило, Овен жінка ненавидить порожню балаканину. Така подруга товариська, але говорить виключно по справі. Всі розмови зазвичай сконцентровані на конкретних речах – роботу, плани, обговорення подальших дій, але назвати її мовчазною складно. Часто подруга-Овен зовсім не вміє стримувати образливі слова, як дитина, щира, негативні емоції завжди проявляє відразу. Буває кілька уїдливою, імпульсивною, але завжди чесної.

Як правило, представниця цього знаку Зодіаку має гарне здоров’я. Нездужання сприймає спокійно, але іноді, як дитина, вередує. Це пов’язано з класичної нетерплячістю вогняного знаку, для неї дуже важливо бути завжди сильною. Найслабше місце Овна – голова і кровоносна система.

Зазвичай така дівчина має дуже доглянутий зовнішній вигляд, але одяг віддає перевагу зручну, тому що не переносить, коли щось сковує її руху. Як правило, жінка Овен досить розвинена фізично. У неї широкі плечі, впевнена хода, міцне рукостискання. Брови густі, іноді зрощені на переніссі. Зовнішність завжди яскрава, дівчина завжди помітна в натовпі.

Цілеспрямованість, основна характеристика жінки Овна, дуже допомагають домогтися відмінного кар’єрного зростання. Гострий розум дає успіх в точних науках, технічних областях, бізнесі. Така дівчина не здатна підкорятися, але має хороші організаторські здібності. Дуже працелюбна, енергійна, активна, самостійна. Їй відмінно підходить робота дизайнера, підприємця, лікаря, військового, менеджера або продавця. Зазвичай Овен жінка не тільки старанно працює, але і має чудовий дохід. Витрачає гроші досить легко, іноді буває марнотратною, проявляючи характерну для першого знака Зодіаку щедрість, широту душі.

Незламна, сильна в житті жінка Овен в любові стає романтичною і ніжною турботливою, як мама. Така подруга дуже емоційна, ревнива, темпераментна в сексі. Як завоювати жінку Овна? Для цього чоловікові потрібно домогтися довіри і справжнього поваги. Сильна дама повинна захоплюватися своїм коханим, щоб він став її обранцем. Часто саме жінки цього знака Зодіаку самі пропонують зареєструвати шлюб.

Зазвичай подруга-Овен в сексі невтомна, сміла, грайлива. Потужну енергію дуже важко витримувати хлопцеві, якого не дуже цікавить плотська сторона чуттєвих зв’язків. У сексі її більше хвилюють емоції і відчуття, ніж почуття прихильності або захищеності. В юності дівчину іноді не цікавлять постійні стосунки, часто вона стає прибічницею вільної любові, але невірність партнера приводить її в лють. Подруга-Овен в сексі зазвичай максимально розкута, абсолютно не соромиться свого тіла, воліє радше брати, ніж віддавати.

Жінка Овен – прекрасна мама. Її дитина буде оточена любов’ю, турботою, увагою. Енергії вогняного знаку вистачить, щоб виховати його гідно. Честолюбна мама Овен досить вимоглива. Вперто вважає, що її дитина має зрости як мінімум генієм. Сувора мама Овен не тільки своїм дітям, але і до себе. У вихованні намагається виявити максимум відповідальності, домагається сім’ї досконалою, якої може заслужено пишатися. Дитині мама Овен шалено подобається. З звичайним оптимізмом вона досить прихильно ставиться до всіх захоплень своїх дітей і чудово розуміє їх. Така мама досить винахідлива, завжди придумує для дитини активні розваги.

Якщо до дітей Овен жінка досить поблажлива, у сім’ї вона зазвичай прагне до лідерства. Самий невідповідний заняття для такої дружини – домогосподарка. Не давати виходу свого честолюбства, діловим якостям вона просто нездатна. Займати підлегле становище дружина Овен ніколи не буде.

Представниці першого знака Зодіаку мають просто неймовірним впертістю, їх неможливо в чомусь переконати, думка жінки Овна залишиться незмінним, а боротися з її рішучістю – все одно, що намагатися проломити стіну. Перш ніж подумати, як завоювати жінку Овна, варто стати рівним з нею по силі характеру. Коли ця прекрасна представниця знака Вогню приймає власні сильні сторони, знає, куди їх застосувати, вона стає здатна на великі звершення.


Залишити відгук