Сумісність Жінка Водолій Чоловік Діва в Любові

Між чоловіком Дівою і жінкою-Водолієм можливо магічне тяжіння, незримий зв’язок і що завгодно інше, однак логіки в цих відносинах ви не знайдете. Це зовсім різні люди, у яких різна енергетика, темперамент, погляди на життя. Всі їх мрії і плани направлені в різні сторони. Єдине, що може утримати їх один біля одного це взаємна цікавість до внутрішнього світу партнера, його зовнішнього та внутрішнього життя. Про чоловіка Діву і жінку Водолія з легкістю можна сказати, що це люди з різних планет, що говорять на різних мовах.

Чоловік-Діва створює свій будинок як фортеця, шукає будь-які можливі шляхи для матеріального благополуччя, комфорту та заможного, безпечного життя. Для себе чоловік Діва шукає тендітну, неизбалованную, привабливу жінку, йому імпонують покірні скромниці, домовиті, працьовиті жінки. Для нього цінне загальне уявлення про ведення господарства, вихованні дітей, зміцнення матеріального бюджету сім’ї.

Красуня Водолій жінка активна, емоційна, жадає вражень, пригод. Їй не сидиться на одному місці, вона постійно спрямована вперед, не терпить нудьги, одноманітності, побуту, рутинної роботи. У чоловікові Діві вона оцінить його природну ввічливість, м’якість, терпіння до її неординарним витівок, вільного життя. У подяку за це вона не порушить світ свого чоловіка, його особистий простір не вдариш.

З боку пара виглядає так, як ніби кожен живе сам по собі, між ними немає сварок, ні бур радості і сміху, прояви любові бувають лише в інтимні моменти життя. Зручне існування для кожного, що навряд чи на користь для міцних любовних відносин. Чоловік-Діва в парі з Водолієм, стане хранителем вогнища, буде керувати з домашнім побутом.

Жінка-Водолій для нього немов промінь, який світить, гріє, заряджає позитивною енергією. Діва не стане зазіхати на свободу Водолія, підтримає прагнення кар’єрного зростання, не буде змушувати відмовлятися від шумного проведення часу. Жінка-Водолій поруч з чоловіком — Дівою буде відчувати себе розпещеною, слабкою, їй немає необхідності вирішувати складні життєві завдання, вершити зміни, все це виконає педантичний чоловік-Діва.

Обом знакам зодіаку властивий егоїзм, тому головне для них контролювати його сплески, інакше ідилія може розпастися. Терпіння чоловіка Діви вистачить до тих пір, поки він закоханий у жінку Водолія. Крім того, вона повинна стати йому найкращим другом, підтримкою, в такому випадку спільна довге життя для них реальна.

По сумісності жінки-Водолія і Діви-чоловіки, їх сімейний союз рідко коли буває міцним. Чоловік-Діва обережний і обачний, а жінка-Водолій непередбачувана і навіжена, ніж просто лякає чоловіка-Діву. А жінка-Водолій не задоволена своїм супутником через скупість і не гостинності.

у побуті У цієї пари зустрічається досить багато протиріч. Вже досить навіть того, що жінка-Водолій любить велику частину часу проводити поза домом, а чоловік-Діва, навпаки, домосід, чим викликає у своєї дружини невдоволення і претензії в тому, що їх життя недостатньо цікава й одноманітна.

Звичайно, пара сумісності Водолій-Діва може бути щасливою, але для цього обом партнерам доведеться докласти чимало зусиль. Якщо ці стосунки по-справжньому дороги і жінці і чоловікові, то їм треба постаратися прийняти партнера таким, який він є і бачити тільки позитивні якості.

В ідеальній парі жінка-Водолій і чоловік-Діва навчилися приймати один одного такими, які вони є, поважати чужу думку і прагнення жити так, а не інакше. Жінці-Водолію просто як повітря необхідне відчуття свободи, і в ідеальній парі вона отримує це. Ніщо не сковує її руху. А чоловік-Діва щасливий від того, що жінка-Водолій не намагається його витягнути із затишного гніздечка тільки заради того, щоб сходити до кого-небудь в гості.

Водолій непрактична і страждає від цього, зате поруч з чоловіком-Дівою, це проблема вирішується найкращим чином. У свою чергу, чоловік-Діва радий тому, що знаходиться в безпеці, йому не треба ризикувати і потрапляти в незручні ситуації.

Найбільша складність у сумісності знаків Зодіаку Водолія і Діви полягає в тому, що вони не можуть домовитися про те, як проводити вільний час. Якщо на перших порах знайомства, жінку-Водолія і зацікавить розмірене і спокійне життя чоловіки-Діви, а той заради експерименту і може разок інший, зануритися у вир подій, в якому живе жінка-Водолій, то все одно, рано чи пізно все стане на свої звичні місця. Жінці-Водолію потрібна маса нових вражень, спілкування з друзями, різноманітна активна діяльність. А Діва любить свій затишний будинок і тихі спокійні вечори.

Для гармонійного життя подружжю лише варто домовитися про те, що вони будуть проводити вільний час по окремості, але так не виходить. Жінка-Водолій щиро вірить, що чоловікові-Діві сподобається в її компанії, і всіляко намагається його туди «затягнути», а чоловік-Діва починає підозрювати свою дружину в зраді через її тяги до спілкування. Це її сильно ображає, адже вона щира у своїх почуттях.

За гороскопом сумісності Водолія і Діви, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Водолію потрібно навчитися не ображатися на їдкі зауваження, підколки і критику чоловіки-Діви. Він це робить не зі зла, просто у нього такий характер. У жінки-Водолія це може чудово вийде. Адже вона від природи володіє неймовірним тонким гумором. Коли почуєте в черговий раз зауваження, просто переведіть це все в жарт, і конфлікт буде вичерпано.

Тільки не критикуйте у відповідь. Чоловік-Діва цього не зазнає і ситуація лише погіршиться. Також, збираючись на чергову зустріч з друзями, не забудьте прибрати в домі, і тоді чоловік-Діва зможе спокійно зайнятися своїми справами і майже не помітить вашої відсутності.


Залишити відгук