Сумісність Жінка Водолій Чоловік Тілець в Любові

Непрості стосунки обіцяють зірки парі, чоловік-Телець і жінка-Водолій. Різний підхід до життя, абсолютна протилежність один одного. З боку оточуючих нерівний союз, категоричність у відносинах свободи Тільця і вольнолюбие Водолія, не здатні розвинути довгі стосунки. Завжди є вихід, незважаючи на те, що сумісність цих знаків далека від ідеалу, терпіння Тільця, і здоровий розум Водолія допоможе побудувати любов.

Жінка-Водолій активна, вільна «птах». Замкнути в клітці, значить позбавити ковтка повітря. Варто зазіхнути на волю і простір Водолія, «пташка» полетить. Жінка-Водолій товариська, всебічне розвинена, цікава, легко втягує в розмову чужих людей, спонтанно заводить знайомства, не обмежена у рамки суспільних правил, шукає задоволення у всьому.

Телець тугодум і консерватор. Не визнає роль другого, в ньому закладено природою бути головою, приймати рішення, бути відповідальним. Іноді він нудний, не любить нововведень, зайвої помпезності. Мир і тиша, для чоловіка-Тельця і жінки — Водолій чужі, особливо у молодій сім’ї. Водолій поспішає першим залагодити конфлікт, їй не коштує нічого вибачитися і приборкати гнів Тільця. Варто навчитися парі, розуміти і чути партнера, бути витриманими, серйозними, і відносини набудуть статусу шлюбних уз.

Жінка-Водолій легковажна для оточуючих, балакуча не в міру, занадто нав’язлива зі своєю думкою, але при цьому в свою душу не пустить просто так. Старші, ближче до тридцяти вона розсудливим, почне цінувати любов, увагу, турботу. Захоче створити благополучну сім’ю. В інтимній сфері шукає різноманітність, знаходячи нові відчуття, здобуває досвід. Не любитель новизни Телець, щиро не розуміє, навіщо щось вигадувати, адже і так добре.

В парі є суттєва причина, по якій вони можуть бути разом — це отходчивость Водолія. Вона не стане дорікати чоловіка за недостатню увагу, дасть йому особистий простір, не критикує і не лізе «перевиховувати». Чоловіка-Тельця хоч і дістає вільний вдачу Водолія, зате в ній немає впертості, з нею можна легко домовитися, це чесна і справедлива натура. Взагалі, про гарну сумісності чоловіка — Тельця і жінки — Водолія важко говорити. Вони здатні на відносини, але тільки, якщо зможуть притертися один до одного, пройти через непростий період сварок і протиріч.

Створивши сім’ю, кожен відмовиться отримати умиротворення, здатність розвиватися у професійному плані, не відволікаючись на скандали та суперечки. У зрілому віці пара виглядає щасливою і зразковою, ніхто не знає, якими зусиллями їм далося таке благополуччя. Заради любові вони зважаться на багато самопожертви, для збереження сім’ї, не шкодуючи про скоєне.

За статистичними даними союз в сумісності жінки-Водолія і Тельця-чоловіки частіше за інших закінчується розлученням. Жінка-Водолій і чоловік-Телець настільки різні, що, здається, взагалі у них немає ніяких точок зіткнення. Але, в теж час, вони здатні бути щасливими, якщо по-справжньому люблять один одного і прагнуть зберегти сім’ю. В цьому випадку, їх відмінності будуть відмінним доповненням один до одного.

Для чоловіка-Тельця жінка-Водолій назавжди залишиться нерозв’язною головоломкою. Її постійно тягне «побешкетувати», їй, як повітря, необхідні нові враження і пригоди. Тому сюрпризи, несподіванки, раптовості будуть постійними гостями в цій сім’ї.

На відміну від своєї партнерки, чоловікові-Тельцю слід міцно стояти на ногах, бути впевненим у забезпеченому майбутньому і вести осілий спосіб життя. Водолій хороша фантазерка. У неї яскрава, жива уява. Її постійно відвідують раптові думки, часом дійсно оригінальні, але частіше сумнівні і легковажні. Тому практичному чоловіка-Тельця постійно доводиться «приземляти» жінку-Водолія і спонукати її займати більш практичним, реальним, корисним. Крім того, що чоловікові-Тельцю доводиться справлятися з самою жінкою-Водолієм, яка ні в яку не хоче займатися домашнім господарством, так ще їхній будинок постійно атакують її нескінченні друзі і подруги.

Варто відзначити, що у Водолія і Тельця прекрасна сексуальна сумісність. У ліжку вони забувають про всі свої розбіжності. Але, тільки на одному цьому сім’ю не збудуєш, тому необхідно пошукати й інші точки дотику, інакше відносини зайдуть у глухий кут.

Пара жінка-Водолій і чоловік-Телець тримається на взаємній повазі і збереження особистої свободи. Обидва партнери розуміють, що сильно відрізняються один від одного і свято вірять у те, що зберегти сім’ю їм допоможе дбайливе ставлення одне до одного, і певна дистанція, яка може зберігатися довгі роки. Дуже часто оточуючі помічають їх підкреслену ввічливість один до одного, розмови — обговорення на абстрактні теми. Кожен з них має право на особистий час і деяку свободу. У суспільстві вони сприймаються як спокійна і приємна пара.

Спільною працею вони накопичують свій матеріальний добробут. Але, їх дистанція і відчуженість тривають тільки до тих пір, поки доля не підкине їм випробування. Ось тоді-то обидва розуміють, наскільки рідними і близькими і вони стали за цей час. Після цього їм вже немає ніякої необхідності в дотриманні дистанції. Після пережитих труднощів у парі сумісності Водолій-Телець йде страх втратити один одного, приховане напруга, обидва нарешті відчувають полегшення і можуть дозволити собі розслабитися.

Незважаючи на сильне фізичне тяжіння жінки-Водолія і чоловіка-Тельця, труднощів у їх спільному житті чимало. Проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Тельця в тому, що їм дуже складно знайти спільну мову і зрозуміти один одного. Особливо гостро це коштує для молодої пари. Адже в цьому віці так важливо мати поруч із собою однодумця, готового розділити всі радощі і труднощі. Жінка-Водолій бачить, що чоловік-Телець абсолютно не розуміє її і не може розділити з нею бесіди. А чоловікові-Тельцю дійсно абсолютно незрозуміло, як жінка-Водолій може турбуватися про те, чого немає, і навряд чи коли-небудь буде. Для нього важливо те, що існує в реальному часі в матеріальному світі, а не в абстрактних ідеях жінки-Водолія.

Їх відмінності у поглядах на життя проявляються навіть у найдрібніших життєвих ситуаціях. Наприклад, збираючи гостей, жінці-Йому важливо як розсадити гостей, класифікувати по одному тільки їй відомим принципом. А чоловіка-Тельця буде хвилювати лише те, чи вистачить на всіх шашлику і десерту. Обидва будуть незадоволені тим, що партнер не може розділити з ним його переживань та емоцій з цього приводу.

За гороскопом сумісності Водолія і Тельця, щоб у сім’ї була гармонія, обом подружжю варто оцінити ті якості партнера, які, на їх думку, є недоліками. Так, жінці-Водолію варто перестати критикувати свого чоловіка за надмірний прагматизм, адже багато прекрасні речі так і залишилися б вашими фантазіями, якби чоловік-Телець не подарував їм матеріальну форму. Телець як ніхто інший добре орієнтується в матеріальному світі. І от одна із задач жінки-Водолія, допомогти йому побачити більше.

Так як чоловік-Телець бачить тільки те, що знаходиться поруч з ним, і це можна помацати, то рано чи пізно вона може опинитися в глухому куті. Зазвичай це доводиться ближче до середнього віку і дуже болісно переживається Тельцем. Жінка-Водолій може показати йому очевидну зв’язок між матеріальним світом і світом ідей, тим самим вона не тільки покращить відносини в сім’ї, але і допоможе своєму чоловікові впоратися з важким періодом.

Щоб чоловіка-Тельця було приємно з вами спілкуватися, не обговорюйте з ним зовсім вже абстрактні речі. Чоловік-Телець швидше зрозуміє Вас, якщо ви будете обговорювати з ним питання зв’язку між матеріальним і ідеальним. Наприклад, можете пояснити йому наскільки важливо правильно розсадити гостей. Адже якщо не врахувати їх інтереси, то їм буде нудно, вони будуть незадоволені, засмучені і, що найголовніше, не оцінять кулінарні старання господарів.


Залишити відгук