Сумісність Жінка Водолій Чоловік Скорпіон в Любові

Кілька чоловіка Скорпіона і жінку Водолія чекають дуже непрості стосунки, проте абсолютно точно можна сказати, що з проблемами вони справляться успішно. Незважаючи на розбіжності з багатьох питань, їм все одно по плечу подолати труднощі. Їх щастя в даному випадку, залежить виключно від них самих.

Чоловік Скорпіон в міру емоційна людина. Врівноважений, активний чоловік, прагне до матеріальних благ. Не ледачий, меткий, розважливий. Може мислити креативно, логічно, прораховувати кроки, планувати, аналізувати свої дії. Не проти помріяти, пофантазувати і довго витати в хмарах». Його неординарність, виняткова індивідуальність тягне жінок. Не виняток і жінка Водолій. Вона мудра, вдумлива, в ній є хитрість, спритність, витривалість.

У житті успішною, доля до неї прихильною, але і вона докладає чимало зусиль, для благополучного існування. Водолій контактна, комунікабельна жінка, блискавично приймає рішення, тверда і впевнена у своїх вчинках. Ніколи не впаде в повну залежність від чоловіка, завжди буде зберігати хоча б мінімальну дистанцію.

У домашніх справах жінка Водолій бачить нудьгу і рутину, навряд чи вона стане дбайливою господинею. Вона з радістю відмовиться від цієї ролі і покладе її на когось іншого. Чоловік Скорпіон цінує затишок і комфорт, але в даному союзі йому доведеться підтримувати його самому. Водолій жінка товариська, навколо неї завжди багато шанувальників. Навіть у солідному віці цей факт буде мати місце. Ревнивець Скорпіон то і справа буде нервувати, влаштовувати розбір «польотів», але і сам Скорпіон так само не відрізняється постійністю, в його біографії чимало романтичних історій і захоплень.

Скорпіон дуже любить жінок і, незважаючи на вік, вони завжди будуть його залучати. Водолій не ревнива, це єдина жінка для Скорпіона, здатна «закривати очі» на інтрижки чоловіки. Скорпіон із задоволенням стане сприяти просуванню в професійній сфері своєї супутниці. Його поради дійсно цінні, до його порад варто прислухатися. Від природи чоловік Скорпіон володіє неймовірно чуйною інтуїцією.

Чоловік Скорпіон схильний приховувати і накопичувати образи, він злопам’ятний. Іноді нишком докучати або йти наперекір, це в його дусі. Уникнути конфліктів допоможе тільки діалог, у якому будуть зазначені всі умови відносин. Припустимо, якщо чоловік забезпечує матеріальну основу для сім’ї, регулює питання побуту, то жінка Водолій повинна бути лояльною, м’якою, убезпечитися від нав’язливих шанувальників, займатися дітьми. Підхід повинен бути конструктивним і адекватним, тоді пара пізнає щастя, розуміння ідеальної сім’ї.

По сумісності жінки-Водолія і Скорпіона-чоловіки, незважаючи на те, що цей союз може бути досить проблематичний, на думку оточуючих вони живуть разом цікаво і щасливо. Дивлячись на цю пару можна згадати відомий афоризм: «Що мене не вбиває, робить більш сильним і міцним».

Жінка-Водолій прихильник вільних відносин, тому власнику чоловіка-Скорпіона дуже важко її зрозуміти. У цих партнерів існує велика різниця і в темпераменті, і в характері, в поглядах і думках, переконаннях і світоглядах. Для чоловіка-Скорпіона важлива кожна найдрібніша деталь. Він у всьому і вся бачить сенс і не хоче нічого робити просто так, як би, між іншим. Якщо він уклав шлюб, то це повинно бути на все життя. А жінка-Водолій не може оцінити всю принадність шлюбних уз.

Незважаючи на те, що жінка-Водолій дуже порядна і не стане зраджувати своєму чоловікові, вона все ж схильна вести вільний спосіб життя, і ні в яку не хоче займатися домашнім господарством, стояти біля плити або прати шкарпетки. Все це не вкладається в уявлення чоловіка-Скорпіона про ідеальну дружину і його господині будинку. Тому домашнє вогнище з великою часткою ймовірності може перетворитися на поле битви, де вирують взаємні докори, образи і претензії. Звичайно, всього цього можна уникнути, якщо Водолій і Скорпіон навчаться терпінню і будуть у всьому шукати компроміс.

В ідеальній парі жінки-Водолія і чоловіка-Скорпіона відносини тримаються, насамперед, на взаємній повазі і любові. Саме це допомогло їм вибудувати гармонійні відносини, тому що так було не відразу. Їм довелося пройти чимало труднощів, перш ніж досягти взаєморозуміння.

Коли ця пара з’являється в суспільстві, вони відразу ж привертають до себе увагу. Обидва яскраві, сильні особистості. Пара в сумісності Водолій-Скорпіон один одного знаходять надійну підтримку і захист. Чоловік-Скорпіон у спілкуванні дуже часто використовує колючі висловлювання, і Водолій, одна з небагатьох, хто не боїться проникливих уїдливих зауважень чоловіка-Скорпіона. У неї незвичайне почуття гумору, до того ж, її не можна ні в чому звинуватити, за що вона могла б червоніти. Також вона здатна щиро розвеселитися від нападок чоловіка-Скорпіона, викликавши у нього відповідну реакцію сміху і геть відбивши бажання «приколюватися». Її щирість, чесність і чарівність, допомагають налагодити стосунки з цим чоловіком.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Скорпіона — різні темпераменти. Жінка-Водолій экстравертированна. Їй для щастя треба багато спілкування, багато друзів і вражень. А чоловік-Скорпіон – більше занурений у себе, йому цілком вистачає спілкування з власним внутрішнім світом і коханою жінкою. Він надзвичайно ревнивий і вважає жінку своєю власністю. Він почне маніпулювати жінкою-Водолієм, тиснути на неї, примушуючи підкоритися його правилами гри. Жінка-Водолій експериментатор і спочатку може піти на те, щоб всі вечори проводити вдома і поратися на кухні. Але, незабаром вона зрозуміє, що це не для неї, але вже вирватися з-під тиску чоловіка-Скорпіона буде складно.

Жінка-Водолій волелюбна і не поступиться своєю свободою навіть заради кохання. Тому, чоловік-Скорпіон спілкуючись з нею, намагається ревнувати і утримувати вітер. Так, закоханий чоловік-Скорпіон здатний на багато що заради своєї коханої, але його характер назавжди залишиться при ньому.

За гороскопом сумісності Водолія і Скорпіона, щоб у сім’ї була гармонія, партнерам періодично потрібно відверто спілкуватися один з одним. Поступово можна пояснити чоловікові-Скорпіону, що потрібно поважати чужі звички та інтереси. Дуже допоможуть переконати нестандартні аргументи, книги та тренінги по психології. Можна запропонувати чоловікові-Скорпіону самому намалювати психологічну картину пари. З часом, коли він гарненько все обдумає і проаналізує ситуацію, він може прийти до висновку, що у кожного є права і на них не треба зазіхати. Терпляче працюйте в цьому напрямку, і чоловік-Скорпіон звикне не тільки оберігати вас, але і поважати ваші рішення.

Пам’ятайте, що такі розмови можуть і повинні бути неодноразовими. Чоловіка-Скорпіона неможливо переробити. І ви не зможете довести йому, що у нього немає причин для ревнощів і сумнівів. Також жінці-Водолію варто зрозуміти, що власницьке поведінка для Скорпіона також природно, як для вас ваша свобода.


Залишити відгук