Сумісність Жінка Водолій Чоловік Стрілець в Любові

Прозорість, ясність, довіра служать основою для відносин між чоловіком Стрільцем і жінкою-Водолієм. Любовні почуття виникають несподівано, в одну мить спалахує пристрасть. Їх стосунки завжди свіжі, немає нудних барв, життя наповнена гострими і яскравими враженнями.

Любовні інтриги пари, можуть послужити непоганим мотивом для детективного сюжету. У них багато збігів, містичних знаків, неясностей, це наводить на думку, що вони отримали благословення небес бути завжди разом. Чоловік – Стрілець яскравий, життєрадісний людина, вірить у силу духу, в досягненні будь-яких цілей, він непохитна натура, не залежить від зовнішніх обставин. У нього яскраво виражена любов до свободи, він веселий, з іскрометним почуттям гумору людина.

до Речі, Стрільці, довго залишаються в холостяках, тому що дбайливо захищають свою свободу. Але жінці – Водолію під силу змінити його точку зору на шлюб. Жінку – Водолія Стрілець підкорить своєю відкритістю, прямолінійністю. Їй, як і йому, за душі щирість, чесність, вони не сприймають «солодку брехню». Жінці Водолію, так само притаманна любов до свободи, вона чуйно охороняє свій особистий простір. Тим не менш, це великодушна, мила, терпляча, мудра жінка. У відносинах вона ненав’язлива, але згідливі, схильна поступатися і частково підкоряться. Якщо ця пара разом, то обидва пізнають власну душу набагато краще, зростуть духовно.

Приводів для конфліктів у пари буде небагато. Швидше за все, навіть якщо станеться спалах гніву, то вона буде виходити від чоловіка-Стрільця. Жінка – Водолій здатна бачити у своєму чоловікові тільки хороші риси, навіть зауваження і яка неделікатність Стрільця не зможуть образити або занурити в образи Водолія. Чоловік Стрілець тільки і буде дивуватися своїй партнерці, її багатогранності і незбагненності душевних якостей.

Об’єднує пару любов до гучним і розважальних місцях, де найбільше скупчення народу, де можна продемонструвати себе. Стрілець здатен відчувати себе комфортно на людях далеко не з будь-якою жінкою, проте з жінкою – Водолієм все інакше, йому приємно її присутність, і він пишається нею.

Для тривалості роману або міцного шлюбу парі необхідно набратися терпіння, розуміння, прийняття супутника таким, яким він є, з усіма його недоліками і достоїнствами. Коригувати життєві ідеї разом, а не намагаючись тиснути або вимагати підпорядкування. Зірки бачать цей шлюб щасливим, міцним, дружним, а слідуючи астрологічним рекомендаціями, так і буде.

Сумісність жінки-Водолія і Стрільця-чоловіки просто чудова, але для повної гармонії, їм, все ж, необхідно працювати над собою і вдосконалювати свої відносини, стає чистіше і краще. Можна сказати, що з точки зору звичайного життєвого благополуччя – ідеальна пара, а для духовного зростання партнерів – одна з найбільш перспективних.

Обидва партнера однаково поводяться в різних ситуаціях, цінують свободу і незалежність. Обидва самостійні і життєрадісні. Разом їм ніколи не буває нудно. Сімейний союз жінки-Водолія і чоловіка-Стрільця можна по праву вважати яскравим і екстравагантним. Обидва відрізняються від оточуючих допитливістю і глибиною почуттів, величезною кількістю спільних інтересів. Пара Водолій і Стрілець разом подорожують, спілкуються, шукають пригоди. Що не вистачає цього союзу, так це прагнення до стабільності.

В ідеальній парі обидва дружина знаходять у своєму партнері те, що так довго шукали. Чоловік-Стрілець знаходить жінку, яка добре його розуміє і приваблює сексуально, а жінка-Водолій в особі чоловіка-Стрільця набуває друга, на якого завжди можна покластися.

У будь-якій компанії завжди з нетерпінням чекають веселу і оригінальну пару жінки-Водолія і чоловіка-Стрільця. Вони товариські, доброзичливі. З ними ніколи не засумуєш і, найголовніше, вони створюють своїм друзям проблем і неприємностей. Дуже часто цю пару можна зустріти на якихось екзотичних курортах, благодійних заходах і семінарах по духовному зростанню. Для пари сумісності Водолій-Стрілець важливо завжди і скрізь шукати істину і ділитися своїми відкриттями з іншими людьми.

В їхньому будинку завжди багато гостей, так як обидва не любителі тихого сімейного відпочинку перед телевізором. До речі, Водолій, не схильна займатися домашнім господарством, поруч з чоловіком-Стрільцем прикладає всі свої дизайнерські таланти для того, що їх будинок був красивий і з «родзинкою». А чоловік-Стрілець намагається, щоб їх будинок був багатий і комфортний.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Стрільця криється в поведінці чоловіка-Стрільця, який може порушити сімейну ідилію. По-перше, чоловік-Стрілець легко ставиться до інтрижок на стороні. Він запросто може змінити з придивилася йому дамою, причому щиро здивується, коли зрозуміє, що жінці-Водолію це не сподобається. Адже вона вільна від умовностей і забобонів. А жінка-Водолій дуже страждає з цього приводу, кожна зрада її глибоко ранить. Адже свободу вона розуміє по-своєму. Для неї це свобода любити, не звертаючи уваги на забобони і любити вірно.

Ще одна проблема, яка може похитнути сімейний корабель жінки-Водолія і чоловіка-Стрільця – це кар’єра Стрільця. Більшість чоловіків Стрільців рано чи пізно добре просуваються по кар’єрних сходах. І разом з цим у них з’являється заступницьке ставлення до людей, бажання всіх повчати, якесь панство, авторитарність. А жінка-Водолій не цінує ніякі соціальні авторитети і поведінка чоловіка їй стає все складніше і складніше перенести.

За гороскопом сумісності Водолія і Стрільця, щоб у їхній сім’ї завжди була ідилія, і не було зрад, жінці-Водолію варто пам’ятати про те, що для чоловіка-Стрільця секс набагато важливіше, ніж для неї. Тому, постарайтеся стати для чоловіка-Стрільця не просто хорошим другом, але і спокусливою красунею. Для чоловіка-Стрільця не грають ніякої ролі всі розмови про совість, подружньої вірності, обговорення моральних норм і, навіть, погроз про розлучення.

Стати для нього палким і пристрасним коханої – єдине вирішення цієї проблеми. У жінки-Водолія є всі дані для того, щоб захоплення чоловіка-Стрільця було вічним. Її непередбачуваність і одночасно надійність відіграють в цьому не останню роль. Чоловік-Стрілець може закохуватися в свою дружину знову і знову. Адже вона так гарна, оригінальна, так чудово його розуміє і підходить сексуально.

Щоб не виникло другої проблеми в даній сім’ї, жінці-Водолію варто самій зробити хорошу кар’єру або, хоча б, стати цінним фахівцем у своїй галузі. Чоловік-Стрілець шанує авторитети, і коли поруч з ним успішна жінка, він не стане проявляти по відношенню до неї свої авторитарні замашки.


Залишити відгук