Кедр — Гороскоп Друїдів

Дати Кедра: 9 лютого — 18 лютого; 14 серпня — 23 серпня.

Риси народжених під знаком Кедра: імпульсивність, оптимізм, інтелігентність, здатність до дедукції.

Сумісність: з Дубом, В’язом, Кленом, Жасмином.

Несумісність: з Вербою, Липою, грабом і Інжиром.

Людям, народженим під знаком Кедра, вдається легко адаптуватися до будь-яких умов і життєвих ситуацій. Добровільно відмовлятися від зручностей вони не стануть, але цілком можуть провести ніч під відкритим небом, якщо цього вимагатимуть обставини. Кедри наче народжені для всіляких пригод; не дивно, що життя їх буває, як правило, цікавою, насиченою, повною рухів. Представників цього знаку відрізняє величезна відданість улюбленій справі. Можливо, тому безліч героїв і мучеників були за гороскопом друїдів саме Кедрами. Ці люди думають і приймають рішення просто блискавично. Вони часто застають оточуючих зненацька, їм дуже подобається дивувати, опинятися в центрі уваги, причому вони заради цієї мети можуть докладати досить велика кількість зусиль. Кедри досить болісно сприймають жарти на свою адресу.

Володіє хорошим здоров’ям. Усюди почуває себе як вдома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, упевнений, змушує вважатися із собою, одночасно дуже чутливий до жартів із приводу своєї особи і не дуже розуміє їх. Любить вразити, захопити зненацька, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які жертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він повинен приймати рішення і вимовляти останнє слово. Блискуче розв’язує самі складні питання. Не відає небезпеки, непредусмотрителен і володіє даром вплутуватися в непередбачені ситуації. На щастя, однак, поправний оптиміст, що призводить найчастіше до необережних вчинків як у діловій, так і в особистому житті.

Чоловіки Кедра

Цим людям притаманні самолюбство, гордість, прямолінійність. Щоб перебувати в центрі уваги компанії, вони підуть на будь-які жертви. Чоловіки-Кедри в змозі справлятися навіть з найскладнішими проблемами, але з тим же успіхом здатні потрапляти в самі несподівані і неприємні ситуації. Їх це не особливо бентежить, оскільки вони по своїй натурі є великими оптимістами (цим, до речі, пояснюються і багато необережні вчинки). Представники цього знака впевнені, що останнє слово повинно бути за ними. Кедри дійсно здатні надавати помітний вплив на інших людей, однак при цьому можуть самі піддаватися чужому.

Жінки Кедра

Представницям цього знаку притаманні артистичність, нерідко — музичність, інтелігентність. Жінки-Кедри вміють підходити до розгляду будь-якої проблеми комплексно. Приймають рішення, навіть найважливіші, вони з дивовижною швидкістю. Їх особисте життя, як правило, досить насичена.

Любов і шлюб

Кедри не схильні надавати особливого значення легким, несерйозним захопленням. Вони можуть довго чекати ідеальних, з їх точки зору, відносин і здатні полюбити один раз і на все життя.


Залишити відгук