Сумісність Жінка Водолій Чоловік Ваги в Любові

Чоловік Ваги і жінка Водолій дуже перспективна пара. Їх відносини прозорі, легкі, вони доповнюють один одного відсутніми якостями, їх відносини цікаві для суспільства і про них ніколи не змовкають розмови. Доля, подарувавши їм зустріч, допомагає розкритися кожному з партнерів, пронести почуття кохання через все життя.

Чоловік Ваги буде убитий жінкою Водолієм в лічені секунди першої зустрічі. У них багато спільного, обидва не сприймають прихильностей, шанують свою свободу і незалежність. Але це зовсім не означає, що мова йде про легковажного поведінці, швидкоплинні захоплення. Свобода, воля в їх розумінні означає відсутність претензій або нав’язування своїх поглядів, точок зору, тиску на певні кроки до змін. У цієї пари практично не буде сварок, скандалів. Обидва глибоко цінують свого обранця і не стануть по дрібницях бурчати або з’ясовувати причини.

Пара спочатку вміє залагоджувати назріваючі конфлікти, не доводячи їх до сварок. Жінка Водолій комунікабельна, активна, принципова і примхлива натура. В житті прагне пізнати багато, досягти духовної досконалості. Їй не байдуже стан душі, вона шукає гармонію, спокій у собі, а відповідно і в партнері. Жінка Водолій, як правило, дуже талановита, їй варто пошукати себе у творчості, мистецтві. Напевно вона зможе досягти неймовірних висот, популярності і визнання.

Чоловікові-Терезам імпонує усамітнення, задумливість, філософствування, пошук гармонії. Ваги начитаний, інтелектуально розвинена людина. На жаль, йому не по душі відповідальність, рішучість і прожити життя без вагань і довгих вагань він не зможе. У своєму союзі Терези і Водолій не чекають від партнера підпорядкування, створення певного укладу життя. Обидва люди творчого складу, їхній союз може породити непогану зоряну пару в шоу-бізнесі.

Чоловік – Терези людина одухотворений, любитель мріяти і будувати плани. Жінка Водолій ніколи різко не обірве ілюзії свого коханого, в її дусі підтримати польоти фантазій, проявити лояльність і поблажливість до чоловіка. Вони абсолютно невибагливі в побуті і комфорту, домашню роботу з радістю покладуть на інших членів сім’ї або наймуть домробітницю.

Зате з цієї пари вийдуть дуже турботливі та люблячі батьки. Їм з легкістю вдається керувати і виховувати малюків, інтуїтивно розуміючи, що може зробити їх щасливими. Оточення пари часто заздрить таким ідеальним відносин. Завжди взаєморозуміння, ласкаве і ніжне ставлення, незалежно від років, проведених разом.

По сумісності жінки-Водолія і Ваги-чоловіки, незважаючи на те, що ні обережний чоловік-Терези, ні волелюбна жінка-Водолій не налаштовані тривалі відносини, вони можуть прожити разом довгі роки, і їх сімейний союз по праву можна назвати ідеальним. У ньому практично не буває криз і конфліктів. Їх будинок не можна назвати зразковим і стабільним, зате обидва партнера чудово розуміють один одного і разом отримують максимум задоволень від життя. Вони йдуть по життю рука об руку і витрачають час не на з’ясування стосунків, а на покращення світу, пізнання себе. Перебуваючи разом, Водолій і Терези розширюють горизонт один одного, збагачують внутрішній, духовний досвід.

Чоловік-Терези поділяє зі своєю дружиною-Водолієм її численні хобі та інтереси, а вона, маючи широкі погляди на життя ніколи не «пиляє» його з приводу роботи або зарплати. В ідеальній парі жінки-Водолія і чоловіки-Терези завжди панує гармонія і повне взаєморозуміння, як на фізичному рівні, так і на енергетичному. Ці люди, живучи разом, сильно відрізняються від інших пар. Найчастіше вони ведуть незвичайне життя, відмовляючись від розкішних автомобілів і заміських вілл. Традиційні цінності для них чужі. Вони займаються духовним самовдосконаленням, багато подорожують, знайомляться з культурою та мистецтвом різних країн.

Багатьом невтямки, як чоловік-Терези так люблячий комфортне життя, поряд з жінкою-Водолієм відмовляється від цього. А вся справа в тому, що комфортний і красивий побут йому потрібен був лише для того, щоб спертися на нього в моменти криз і якихось душевних коливань. Але, Водолій так добре розуміє його, та так сильно оточує любов’ю, що у нього просто не буває внутрішніх криз. Тому, йому стають не потрібні стіни рідного і комфортного будинку, адже в нього тепер є невичерпне джерело любові і натхнення — духовна близькість з жінкою-Водолієм.

Пара Водолій і Терези, крім усього іншого, ще й сексуально підходять один до одного. Жінка-Водолій і чоловік-Терези дуже рідко стикаються з труднощами, які не можуть подолати. У них настільки хороше взаєморозуміння, що вони здатні знайти компроміс навіть там, де неминуче повинна бути сварка. Здається, що у цих двох взагалі не може бути ніколи проблем. Але, на жаль це не так.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів, Водолія і як не парадоксально в тому, що та жінка-Водолій, і чоловік-Терези відносяться до повітряної стихії. Ця стихія наділяє їх непосидючістю, товариськістю і допитливістю. Коли хтось із них раптом потрапить у скрутну життєву ситуацію (а від цього ніхто не застрахований), то другий не зможе йому тривалий час надавати підтримку. Терпінням і витривалістю ніхто з партнерів не відрізняється. Тому, якщо раптом чоловік або дружина втрачає або потрапляє в фінансові неприємності, то другий може надати допомогу і підтримку, лише на коротких дистанціях. Його з неймовірною силою буде вабити свобода, новини, друзі. І рано чи пізно може зустрітися той чоловік, з яким захочеться це все розділити.

За гороскопом сумісності Водолія і Ваг, щоб їх сім’я існувала довго і не розпалася у разі кризи, жінці-Водолію необхідно ненав’язливо виховувати в чоловікові-Ваги відповідальність. У жінки-Водолія з роками сама собою з’являється жертовність і готовність присвятити життя улюбленій людині. Тому вона, з більшою часткою ймовірності не залишить партнера в біді. А от чоловік-Терези крім того що має всі написані раніше риси Повітряної стихії, так ще і естет, який огидою ставиться до чужих нещасть і хвороб.

Жінка-Водолій сама часто безтурботна, і не звертає уваги на безвідповідальність свого чоловіка. Але, щоб не залишитися біля розбитого корита, необхідно навчити свого супутника життя бути надійним і вірним у моменти кризи. Для вирішення цієї задачі можна використовувати дрібні життєві негаразди, рішення яких доручити чоловікові. Також розвиває почуття відповідальності – благодійність і волонтерство. Візьміться надавати допомогу якоїсь самотньої бабусі, і це навчить Ваг приймати і природну частину світу, а не тільки те, що естетично привабливо.


Залишити відгук