Сумісність Жінка Водолій Чоловік Лев в Любові

Царствений чоловік-Лев, буде вражений в саме серце ніжної скромницею жінкою-Водолієм. Відносини візьмуть оборот круто розгортаються подій, взаємного інтересу. Чоловік-Лев любить громадськість, бути на виду. Він користується особливою популярністю серед жінок. Лев незвичайний красень, шикарний, розкішний чоловік. Жінка-Водолій легко втратить голову від такого чоловіка, в її дівочих мріях з юності він виглядає саме таким. Він доброзичливий, ввічливий, інтелігентний, вихований. Вміє знайти підхід до тонкої, ніжної дівочої душі Водолія.

В суспільстві чоловіка-Лева жінка-Водолій здатна багато в чому змінитися. В ній стає менше безпечності, більше глибоких думок, філософських висновків, вона більш зосереджена на його персони. Водолій дівчина, яка прагне до яскравого і гучного відпочинку, тепер мріє усамітнитися лише з однією людиною.

Жінка-Водолій цінує в Леві відкритість душі, м’якість, здатність брати відповідальність за вирішення проблем на себе, керувати ситуаціями у важкі моменти життя. Йому пощастило, її чоловік Лев дуже щедрий, не скупиться на дорогі подарунки і закордонний відпочинок. У відносинах панує романтичність, ніжні ласкаві слова не вичерпуються, більш трепетну пару складно знайти.

Водолій приваблива, товариська, весела, добра жінка. У ній більше легкого відношення до життя, простіше погляди на побут. Лев звик до комфортного життя, йому необхідно оточити себе розкішними речами, дорогим інтер’єром. Мабуть, на цьому ґрунті можуть загорятися сварки, але враховуючи, що Лев прониклива натура, швидше змириться з безгосподарністю партнерки, ніж витрачати час на перевиховання. Його уклад життя підпорядкований порядку, розкладом, особливо це помітно в зрілому відбувся чоловікові. Швидше за все, Лев стане займати управлінські посади, займатися організацією і підприємництвом.

Що може зіпсувати відносини, так це мінливість і невпевненість жінки-Водолія. Вона схилу змінювати думки, довго коливатися в простому виборі, часто неуважна, не аналізує свої помилки. Всі докори чоловіка сприймає в багнети, різкі слова викликають сльози, істерики, звинувачення в тиранстве і надмірної суворості.

Що б парі зберегти союз, тривалі любовні відносини, варто захопитися разом спільною справою, пов’язаних з творчістю, мистецтвом, інтересами не пов’язаними з «цифрами». Їх дорога до обопільної щастя, лежить не через спокій, умиротворення, а навпаки насичене враженнями життя.

По сумісності жінки-Водолія і Лева-чоловіки в їх сімейному союзі багато протиріч і щоб сімейне життя тривала довго і щасливо, їм потрібно обом проявляти усвідомлене терпіння і стриманість. Водолій і Лев – протилежні знаки і тому можуть чудово доповнювати один одного, звичайно, якщо у них не закінчиться терпіння раніше, ніж вони зможуть знайти спільну мову. Чоловікові-Леву важко змиритися з тим, що жінка-Водолій не хоче сидіти вдома і займатися домашнім господарством.

Відносини жінки-Водолія і чоловіка-Лева рідко коли починаються з «кохання з першого погляду». Обом потрібен час, щоб почуття визріли, зате ці відносини і не закінчуються відразу раптом. Період залицяння в цій парі також може затягнутися, але, незважаючи на те, що партнери вже встигнуть якось притертися один до одного, простими їхні стосунки ніяк не назвеш.

Чоловік-Лев дуже енергійний, а жінка-Водолій дуже непередбачувана, тому тихій сімейній гавані у них не буде. В цих відносинах завжди багато живих, яскравих, незвичних і дивних почуттів. Також в цьому союзі багато фантазій і хитрощів, лукавства і гумору, оригінальних інтимних забав. До речі, багато проблем партнерам вдається вирішити саме в ліжку. Під загальною ковдрою безліч протиріч просто зникає. А сильне тілесне тяжіння з плином часу згладжує гострі кути в поглядах і думках, переконаннях і світоглядах, в темпераменті і в характерах.

В ідеальній парі жінки-Водолія і чоловіка-Лева кожен партнер знаходить те, що шукав. Водолій знаходить так необхідну їй підтримку і може спокійно віддати йому всю відповідальність, навіть за своє життя. А чоловік-Лев цінує жінку-Водолія за її щирість і доброту, так як відчуває, що в його житті дуже багато улесливих.

Ідеальна пара жінки-Водолія і чоловіка-Лева часто відвідує публічні заходи. Обидва люблять активне суспільне життя і заняття благодійністю. Займаючись благодійністю, спонсорством, чоловік-Лев отримує свою частку визнання і захоплення, а жінка-Водолій отримує задоволення, просто покращуючи свій світ. Також пара сумісності Водолій-Лев сама любить влаштовувати різні заходи. Чоловік-Лев насолоджується своєю царственностью, прагне всьому додати блиск і розкіш. А жінка-Водолій здатна зробити так, щоб кожен захід було оригінальним і своєрідним, що має свою «родзинку».

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Лева в тому, жінка-Водолій сприймає поведінку чоловіка-Лева як лицемірне. Жінка-Водолій звикла вести себе природно і відкрито. Якщо у неї поганий настрій, то цього не приховує від оточуючих. А чоловік-Лев навпаки, йому важливо не втратити «свого обличчя». Тому, якщо раптом під час сварки нагрянули гості, він буде веселий і життєрадісний, як ні в чому не бувало, незважаючи на те, що хвилину тому в ньому вирував вулкан.

Жінки-Водолія неприємно таке поводження вона вважає його лукавим. Пояснити чоловікові-леву їй це не вдасться, так як у нього чітка позиція на цей рахунок: виходити із себе при людях ганебно і негарно, до того ж не варто присвячувати оточуючих у свої насіннєві справи. Жінка-Водолій наївна, і перший час може вважати, що скандал закінчений, раз чоловік-Лев посміхається. Але, як би, не так, як тільки гості покинуть будинок, Лев знову «заричить» і поганий настрій тут же повернеться до нього.

Жінку-Водолія така поведінка сильно дратує. Щоб помститися чоловікові-Леву вона буде проявляти холодність по відношенню до нього, створить дистанцію і буде всіляко ігнорувати його поганий настрій. Таке її поведінка лише ускладнить ситуацію, і «пожежа» може спалахнути з новою силою. Чоловік-Лев не прощає, коли його не помічають.

За гороскопом сумісності Водолія і Лева, щоб у сім’ї була гармонія, перш за все, жінці-Водолію потрібно навчитися не ображатися на чоловіка-Лева. Якщо ви дійсно вважаєте його лукавим, то згадайте, скільки разів ви потрапляли в незручне становище тільки тому, що не могли стримати своїх почуттів?

Напевно вам не сподобалась ваша поведінка, і ви хотіли б змінитися. Так от, Лев якраз приклад іншої поведінки. До того ж, потрібно поважати думку кожного людини. Якщо чоловік-Лев вважає, що він чинить правильно, не намагайтеся переконати його. Адже вам, напевно, важливіше бути щасливою, а не правою.


Залишити відгук