Сумісність Жінка Водолій Чоловік Козеріг в Любові

Блискавичні почуття можуть запаморочити голову чоловікові — Козерогу та жінці – Водолію. Їх чекає гарний роман, любовний казка і щасливе заручини. В ідеальність їх відносин важко повірити, але, тим не менш, пара ніби створена один для одного. Чоловік – Козеріг красивий, підтягнутий, акуратний, ввічливий неодмінно завоює серце веселою і легкою жінки – Водолія. Однак, не все так просто, як здається. В парі переважає багато ілюзій, нездійснених надій і обіцянок. Обидва моменти закоханості зовсім забувають про реальність, і про те, які вони насправді люди. У звичайному житті їх багато розділяє, вони не знаходять спільних точок дотику.

Жінка – Водолій вітряна, легковажна, весела натура. Життя сприймає в рожевих фарбах, не бачить небезпек, живе лише в райдужних ілюзій і нереальному світі. В чоловікові – Козерозі розгледить гідного, терплячого, сміливого чоловіка. Він може дати їй «приземлиться», стати опорою у непростому реальному світі. Труднощі і складності вона обходить або уникає, збираючи купу проблем і недороблених справ, кидаючи все на півдорозі.

З’явився чоловік – Козеріг зможе впорядкувати її життя, задати спокійний і безтурботний ритм життя. Чоловік – Козеріг «згнітивши зубами» буде один нести відповідальність за події і зміни, приймати рішення і самостійно створювати комфорт своєї сім’ї. Його більше дратує байдужість, безтурботність, наївність і не бажання дорослішати його половини.

Душа Чоловіка Козерога потемки, закрита від усіх, недоступна. Його вчинки, думки, слова вимагають глибокого сенсу, просто так він навіть не поворухнеться». Він обожнює самотність, не любить коли намагаються його пізнати, оволодіти його простором, зайняти його. Йому життєво необхідно усамітнюватися, хоча б для того, щоб зібратися з думками, набратися життєвої енергії і сил.

Жінка – Водолій не виносить самотності, обожнює суспільство, галасливі місця, намагається не обтяжувати себе земними турботами. Її почуття гумору не завжди зрозуміло і прийнятно чоловіком – Козерогом, тому їй слід проявляти пильність. Зачіпаючи самолюбство Козерога, навіть жартома, ризик отримати грандіозний скандал з непередбачуваним фіналом. Він дуже вразливий, ранима, вразлива, з великим трудом прощає хворі слова на його адресу.

У їх відносинах багато плутанини, незрозуміло куди йдуть і як розвиваються відносини. Враження у оточуючих таке, ніби кожен з них живе своїм власним життям. Проте в будь-яких проблемних зв’язках можна знайти вихід на позитивне і райдужне розвиток. Чоловік – Козеріг повинен побачити старання та намагання жінки – Водолія до прагнення створити сім’ю, стати вірною дружиною і люблячою свій будинок і дітей.

Сімейний союз в сумісності жінки-Водолія і Козерога-чоловіка може бути щасливою тільки в тому випадку, якщо обидва щиро люблять один одного і зацікавлені в збереженні відносин. Якщо дивитися в цілому, то в парі Водолій-Козеріг дуже багато протиріч, які вирішуються довго і важко. Чоловікові-Козерогові складно звикнути до оригінальності і екстравагантності жінки-Водолія, до її жартів-примовок, здорового гумору і нестандартним поглядам.

Жінка-Водолій легко втрачає свою репутацію і престиж в очах чоловіка-Козерога. Вона прагне до вільного життя, звикла до гучних нічних гулянок і легко може «побешкетувати», чим шокує до глибини душі суворого чоловіка-Козерога. Але, все ж, грунтовний і серйозний чоловік-Козеріг і волелюбна, не приймає ніяких кордонів жінка-Водолій можуть бути яскравою і цікавою парою.

Чоловіка-Козерога завжди зачаровує легкість і романтичність жінки-Водолія, а та, знаходить в особі чоловіка-Козерога відповідального і надійного супутника, який може зрівноважити її бурхливі емоції. Жінка-Водолій, не дивлячись на те, що вона далеко від ідеалу хорошої господині, все ж привносить у життя чоловіка-Козерога натхнення, фантазію і творчість.

В ідеальній парі чоловіка-Козерога і жінки-Водолія обидва знаходять те, що так їм не вистачало. Чоловік-Козеріг з сухого, раціонального і навіть, часом, жорстокого чоловіка, перетворюється в хороброго лицаря, готового все життя захищати і опікати чудачку жінку-Водолія. Її добре серце і відкрита душа розтопили лід неприступності чоловіка-Козерога. Поруч з чоловіком, народженим у знаку Козерога, Водолія отримує можливість робити те, що їй найбільше до душі, займатися духовними пошуками, і їй немає необхідності думати про хліб насущний. А жінка-Водолій натомість дає чоловікові-Козерогові розраду, підтримку, і що, найголовніше, схвалення всіх його вчинків. Найчастіше чоловік займає в парі сумісності Водолій-Козеріг лідируючу позицію в зовнішньому світі, а жінка забезпечує психологічний комфорт в сім’ї.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Козерога полягає в різному погляді не життя. Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг, перш ніж зрозуміють, що вони потрібні дуг одного, подолають багато труднощів і випробувань. Жінка-Водолій не любить якісь шаблони, рамки, обмеження, а чоловік-Козеріг звик діяти за суворо визначеними правилами. Він розважливий і цілеспрямований, звик в усьому дотримуватися порядку. Він чітко відчуває що можна, а що не можна. жінка-Водолій, навпаки, поводиться так, як сама вважає за потрібне, і робить те, що їй подобається. З-за такого її поведінки чоловік-Козеріг тривожиться, злиться, закликає дружину до порядку, але все марно. Люди, народжені в знаку Водолія дуже волелюбні.

Варто відзначити, що як тільки чоловік-Козеріг «відбудеться в життя», буде твердо стояти на ногах, він перестане боятися того, що жінка-Водолій зіпсує йому репутацію. Але, він стане вказувати на те, як жінка-Водолій повинна одягатися, як фарбується і що говорити. Іншим жінкам така турбота може бути і сподобалася б, але тільки не жінці-Водолію. Вона сприйме це як «занудство», і з великою часткою ймовірності покине свого чоловіка.

За гороскопом сумісності Водолія і Козерога, якщо жінка-Водолій хоче зберегти у своїй родині мир і гармонію, їй необхідно прислухатися до порад свого Козерога і прийняти його умови. Тим більше, що в цьому нічого поганого немає. Чоловік-Козеріг хоче щоб жінка-Водолій дотримувалася правила та норми етикету тільки в суспільстві, а коли вони один на один, йому дуже навіть подобається оригінальна натура жінки-Водолія. І навіть більше, він не хоче, щоб вона втратила свій шарм. З плином часу чоловік-Козеріг навчається бачити красу в незвичайності, а жінка-Водолій починає відчувати, що лише виграє, поєднуючи у своєму іміджі класику і екстравагантність.

загалом, труднощі в знаходженні компромісу з приводу пристойності і правил виникають у юної пари жінки-Водолія і чоловіка-Козерога, коли зовнішній імідж людина часто асоціює зі своїм світовідчуттям. Потім обоє розуміють, що в цьому питанні легко можна знайти компроміс. Чоловікові-Козерогові подобається внутрішня свобода жінки-Водолія, адже він позбавлений цього, а жінка-Водолій, прислухаючись до думки свого чоловіка тільки виграє, купуючи статус «жінки-загадки».


Залишити відгук