Сумісність Жінка Водолій Чоловік Рак в Любові

Динамічна жінка Водолій вважає, що її увагу дорогого коштує. Вона ніколи не буває терплячою, потакающей «матусею» для чоловіка — Рака. Їй потрібен чоловік, який сильніше її по духу, подорослішала і рішучішими. Для Водолія, Рак справжній хлопчисько з життя, без краплі жалю вона розірве відносини майже відразу після їх початку.

Чоловік-Рак, образливий як дитина, в його дусі ховатися «по кутах» страждаючи, страждаючи гризти себе зсередини. У цьому весь Рак, панцир його світ, його фортеця, там він себе і пожаліє, і поплаче. Рак любить віддаватися спогадам з минулого, перебираючи в пам’яті приємні моменти. Йому подобається відчувати себе безтурботним, спокійно пливуть по хвилях життя. Ці люди дуже сприйнятливі, їх сильно зачіпає байдужість, незацікавленість ними, в душі вони чекають на свій «зоряний час».

Чоловік-Рак людина, яка вірить в чудеса, релігійний, оптимістичний, переконаний у щасливому фіналі будь-якого підприємства. Жінка Рак фантастична, яскрава, говірка не в міру, з різкими перепадами настрою, тільки й встигай підхоплювати хвилю емоції цієї дівчини. Дивно, але вона в цьому схожа з чоловіком на Рак, він може голосно реготати в періоди, коли серце розбите, і навпаки плакати від щастя.

Жінка-Водолій, чутлива, жіночна, їй не чужа, чужа біль, а якщо є в цьому її вина, то вона намагається всіляко виправити становище. Вона розумна, логічно мислить, має багату уяву. У той же час вона не шукає простих шляхів вирішення проблеми, і якщо їй знадобиться довести свою любов вчинком, бідному Раку це може коштувати неабиякої кількості пошарпаних нервів.

Водолій бачить навколишній світ, по-своєму, і що для інших є буденним, то для неї є сюрпризом і представляє великий інтерес. Для оточуючих ця парочка досить дивна. Він з такою працею прагнути до фінансового благополуччя, складає «копієчку до копієчки», вона з легкістю може витратити на подарунки для друзів всі заощадження, що приводить в жах чоловіка Раку. В цьому випадку їй може прийти на виручку її надзвичайне почуття гумору і переконання, що нічого такого страшного не сталося.

Їх союз скоріше виключення з правил, ніж даність. Спробувавши на смак затишність, розміреність, стабільність життя з чоловіком – Рак жінка-Водолій звикне і перестане бути навіженої, лютою. Гороскоп обіцяє сумісність, якщо ця пара зійдеться в більш зрілому віці, то їх чекає цікава і плідна життя.

По сумісності жінки-Водолія і Рак-чоловіки, їх сімейний союз рідко буває гармонійним і міцним. Обидва партнера настільки різні, що їм складно зрозуміти один одного. Чоловік-Рак завжди дивиться в минуле, для нього важливі сімейні цінності та традиції, а жінка-Водолій, набагато більше, ніж представники інших знаків, що живе майбутнім, прагне до всього нового і непізнаного.

Чоловік-Рак ґрунтовний і живе за правилами, і він навіть при всьому своєму бажанні не може зрозуміти непередбачувану, волелюбну жінку-Водолія. Якщо на початку стосунків, їх можуть приваблювати їх відмінності і почуття новизни, то з плином часу, почуття новизни притупляється, а нерозуміння тільки зростає.

Чоловік-Рак цінує сім’ю і для нього важливі міцні, стабільні сімейні стосунки. А жінка-Водолій цього йому дати не може. Вона обтяжується одноманітним проведенням вечорів будинку. Їй просто нудно, а для домосід-Раку – в самий раз. Можна сказати, що у пари Водолій-Рак абсолютно протилежні погляди на життя, дім, сім’ю, побут і знайти точки дотику надзвичайно важко. Дана сім’я може існувати лише за рахунок постійних компромісів і сильного бажання обох партнерів жити разом.

Ідеальні відносини жінки-Водолія і чоловіки-Рак можуть бути тільки, якщо їх об’єднує щось більше, ніж звичка, психологічна сумісність або навіть любов. Для гармонійних стосунків їм потрібна якась висока ідея з глибинним змістом, що може зв’язати так несхожих один на одного людей. Це може бути прагнення до сироїдіння, захоплення езотерикою, вегетаріанство або яка-небудь новаторська педагогічна ідея. В-общем, це може бути все що завгодно, лише обох це пов’язувало.

Ще один варіант гармонійних стосунків у парі сумісності Водолій-Рак може бути, коли жінка-Водолій і чоловік-Рак не живуть разом. Наприклад, чоловік-Рак живе з батьками (а для нього це цілком нормально навіть у зрілому віці) або млості вже є сім’я. В цьому випадку всі претензії з приводу побуту відпадають самі собою, а волелюбність жінки-Водолія тільки приваблює чоловіка-Рака. Водолій теж може бути задоволена такими відносинами, так як у неї немає необхідності виконувати побутові обов’язки, а спілкування з чоловіком-Рак приносить їй задоволення, так як вона інтуїтивно відчуває, що він набагато мудріше її.

Основні проблеми сумісності знаків Зодіаку Водолія і Раку лежать на поверхні. Чоловікові-Рак найбільше не подобається небажання жінки-Водолія присвятити себе родині. Його обтяжують численні друзі жінки-Водолія, і її дружелюбність і відкритість з усіма, в той час як він відкритий тільки з близькими людьми. Крім того, він дуже ревнивий і обережний, тому постійні гості у своєму будинку викликають у нього роздратування.

А жінці-Водолію не подобаються спроби чоловіка-Рака тиснути на неї і вчити життя. Чоловік-Рак може плести інтриги, маніпулювати і емоційно шантажувати. Ці його дії викликають зворотний ефект. Жінка-Водолій погано розбирається в почуттях. Тому вона не буде змагатися в цьому з чоловіком-Рак, а просто піде з сім’ї.

За гороскопом сумісності Водолія і Раку, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Водолію варто зрозуміти просту річ: Рак любить свій внутрішній світ і свої переживання. До речі, зверніть увагу на те, що у чоловіка-Рака добре розвинена інтуїція, і його сприйнятливість дозволяє йому бачити глибину і суть речей набагато краще. Тому побільше слухайте і поменше говоріть. Це вам принесе відчутну користь та викликає повагу у чоловіка-Рака. Також намагайтеся поменше говорити йому про своїх друзів, краще говоріть про нього самому. І ще, не показуйте йому свою незалежність, і, найголовніше, – незалежність мислення.

Якщо Ви раптом помітила, що чоловік-Рак почав тиснути на Вас, влаштовувати сцени, ображатися, вередувати, це перша ознака того, що він вас ревнує або не впевнений у вашій любові. Не гнівайтесь на нього за це і не поспішайте рвати відношенні. Якщо цей чоловік справді дорогий вам, так знайдіть спосіб довести йому це, заспокойте його, покажіть, що у нього абсолютно немає причин для ревнощів. Але, не піддавайтеся на провокації і не відмовляйтеся від своїх інтересів. Після цього чоловікові-Раку захочеться підпорядкувати вас повністю. Тому, шукайте компроміси, які влаштували б вас обох.


Залишити відгук