Сумісність Жінка Водолій Чоловік Овен в Любові

Жінка-Водолій і чоловік-Овен, це той випадок, коли кажуть «він носиться з нею як списаної торбою» і страждає від нерозділеного кохання. Вона життєрадісна, комунікабельна не бачить в мужньому Овні свого обранця. Зате її переповнюють дружні, материнські почуття турботи до нього. Вона не дасть йому приводу з жалю, буде чекати, коли його терпіння і наполегливість іссякнут.

Спочатку беручи неприступність за жіночу хитрість, чоловік-Овен лише яскравіше стане висловлювати свої залицяння. Він готовий робити милі сюрпризи, сміливі і небезпечні вчинки, лише б його вона оцінила і похвалила. Не знайшовши взаємності чоловік-Овен, піде навіть на дружбу, лише б зберегти свою присутність в її житті. Хоча йому «хуліганові» така дружба чужа, але тут, він стане покірним і вірним другом. Якщо втрутилися невідомі сили допомогли знайти парі статус закоханих, тоді можливий розвиток відносин.

Жінка-Водолій не ревнива, не причеплива, злегка байдужа. На дрібні інтрижки Овна буде закривати очі. Вона буде його любити за неприборканість, пристрасність, щирість, відкритість, відчайдушність всі ці якості її чужі, бо можуть притягувати. Чоловік-Овен, не залишить без уваги зайвий натиск з боку шанувальників, буде ревнувати і вимагати вірності від обраниці.

Зв’язав своє життя з Водолієм, Овен повинен піти на компроміс із власним «я». У цій парі вся надія на збереження відносин, лежить тільки на Овні. Його завдання оточити увагою і любов’ю жінку — Водолія. Йому доведеться обсипати її гарними словами, залицяннями, трепетно слухати її розповіді, ловити кожне слово і погоджуватися в усьому.

Для сумісності чоловіка-Овна в союзі з жінкою-Водолієм доведеться повністю пригнічувати свою сутність, адже він сам так потребує захоплених поглядах і в її «співі» в його честь. Жінка-Водолій живе в гармонії з собою. Принципова натура, не особливо піклується про почуття інших, рідко кого-то шкодує. Їй по душі бездіяльна і легке життя. Праця, цілеспрямованість, упорность, не її коник.

Що може утримати від розриву цю пару? Мабуть, тільки якщо Чоловік-Овен і жінка-Водолій зустрінуться в більш зрілому віці. Знайдуть життєву мудрість, досвід, зійдуться їхні інтереси в створенні сім’ї, однакове розуміння у вихованні дітей.

По сумісності жінки-Водолія і Овна-чоловіки, їх сімейний союз можна по праву вважати одним з найбільш гармонійних. Багатьом здається, що в цій парі немає стабільності і спокою. Але Водолію та Барана це подобається. В парі один з одним їм ніколи не доведеться нудьгувати. Обидва вважають свого чоловіка ідеалом.

Перша зустріч жінки-Водолія і чоловіка-Овна відразу ж ознаменується яскравими феєрверками і «коротким замиканням». Амбітного чоловіка-Овна і яскраву, непередбачувану жінку-Водолія тягне один до одного з неймовірною силою. Всі несумісності їх характеру легко компенсуються інтимними стосунками. Хто кого більше збуджує, вабить, притягує — сказати важко. Але ясно одне, в цьому плані вони один одному намагаються не поступатися і навіть конкурують в тому, хто кого більше приємно здивує. У ліжку вони знаходять взаєморозуміння і в інших сферах життя. У їх житті завжди багато романтики, турботи, пристрасті і любові один до одного.

В парі жінка-Водолій і чоловік-Овен дуже часто народжуються талановиті діти. Але, щоб цей союз не затьмарювали хмари, сильному чоловікові-Овну не можна придушувати настільки, яскраву і оригінальну жінку-Водолія. А їй, у свою чергу, можна викликати в Овна почуття ревнощів. Ідеальна пара жінки-Водолія і чоловіка-Овна в молодому віці завжди активна, товариська і рухлива. Обидва люблять спілкування. Жінка-Водолій легко збирає навколо себе компанію цікавих людей. А чоловік-Овен з радістю займає в цій компанії лідируючі позиції і показує себе у всій красі. Обоє люблять активний відпочинок і не бояться труднощів. У житті досягають багато чого.

З плином часу обидва партнери міняються і вже рідше проводять час у компаніях. Чоловік-Овен «вбивається в колодочки», в ньому дужче проявляється егоцентризм і авторитарність. А у Водолія прокидається бажання жити заради коханої людини. Пара рідше з’являється в гостях, так як не всім подобається авторитарність чоловіка-Овна і невпинно воркующая біля нього жінка-Водолій. Але, це не заважає їм залишатися щасливими і задоволеними один одним.

За статистичними даними в парі сумісності Водолій-Овен, частіше, ніж у інших, ні дітей. У жінки-Водолія місце дитини займає чоловік-Овен і у неї немає тяги до материнства. Проблема сумісності знаків Зодіаку Водолія і Овна в тому, що в їх сімейному союзі конфлікти можуть виникнути із-за того, що чоловік-Овен відчуває, що жінка-Водолій не належить йому цілком і повністю.

Овен відноситься до тієї категорії чоловіків, яким необхідно, щоб жінка була для нього вірною супутницею і єдиним сенсом життя. Чоловік-Овен – це патріарх, воїн, і, на його думку, у жінки не повинно бути багато друзів, які їй не байдужі. А жінка-Водолій просто жити не може без великої кількості людей. Тому її друзі – одна з головних причин для сварок в парі.

Добре ще, що жінка-Водолій, на відміну від чоловіка-Водолія менш схильна жертвувати своїми інтересами заради дружби. Але, тим не менш, чоловік-Овен все одно відчуває, що він не є центром Всесвіту, і це не може не засмучувати його. Спочатку, він просто витрачає багато сил і енергії, щоб цілком і повністю завоювати увагу жінки-Водолія, а потім, її поведінка починає викликати в нього роздратування і злість, що неминуче призводить до сварок і навіть роману на стороні.


Залишити відгук