Сумісність Жінка Водолій Чоловік Водолій в Любові

Чоловік Водолій-непередбачуваний, як ураган, дивний і неповторний у своїх вчинках та поведінці. Він вічно молодий, його душа ніби співає, ніби йому завжди вісімнадцять років. Може шокувати публіку, бути епатажним і непростим одночасно. Меломан, любить ностальгувати під улюблені мелодії, вдаючись до мрій і спогадів.

Чоловік Водолій неземної, ранимий, непристосований до реальності, що витає в своїх думках, і не бажає думати про нагальних речах життя. Він вміє заплутатися в простих речах, наприклад, шукати потрібну вулицю буде довго, непослідовно і нелогічно. Його дитячість, наївність, неуважність завжди буде дивним чином прикрашати його. Жінка Водолій скромна, мрійлива, повітряна натура. Їй притаманна вірність, балакучість і розгубленість від найменшого нерозуміння. Ніколи не переступить межі пристойності, межі дозволеного, навіть якщо це стосується її закоханого серця. Не в її правилах вести таємне життя, займатися адюльтером.

При зустрічі чоловік Водолій і жінка Водолій, не пов’язані любовними стосунками з іншими людьми, можуть побудувати досить щасливе сімейне гніздо. В іншому випадку вони можуть бути відмінними друзями, красномовними сперечальниками і цікавими співрозмовниками один для іншого. Не виключено, що любов народиться на фоні дружби або інтересу до одного виду захоплення. Водолії люди цільні, спрямовані на результат. Вони довірливі, відкриті, зрозумілі для оточуючих. Їх міркування часто теоретичні, позбавлені реального і практичного сенсу. Про кохання судять як про забавній грі, підходять до партнера з метою вивчити його внутрішній світ, зрозуміти його земне призначення.

Чоловік Водолій шукає в жінці палку коханку, в першу чергу, вона повинна бути пристрасною, завжди цікава і приваблива для нього в інтимному плані. По-друге, вона повинна бути відмінним слухачем, вміє вчасно кивати і підтримувати свого чоловіка. Крім цього, вона повинна поділяти з ним його спосіб життя, прагнути до безумств, безпечності та ілюзорного світу. Чоловік Водолій, при всьому цьому, повинен бути доглянутий, акуратно одягнений і ситно покормлен, тоді дівчина стане йому супутницею життя.

Вибравши жінку Водолія собі в дружини, чоловіка Водоліям доведеться напружуватися, щоб утримати скромну і мрійливу дівчину. Вона повинна бачити в ньому весь світ, свого генія, бути для неї авторитетом, заслужити її повагу і любов. По суті, чоловік і жінка Водолій, один одного варті і вони, як ніхто інший, розуміють і відчувають одне одного. Тому перспектива вдалого шлюбу досить висока.

По сумісності жінки-Водолія і Водолія-чоловіки, цей сімейний союз зустрічається досить часто. У них багато спільних інтересів, але, незважаючи на це, щасливим і гармонійним цей союз назвати складно. Кому-то одному з пари доводиться жертвувати своїми інтересами. Пара Водолій-Водолій на своєму прикладі доводить, що спільність інтересів і подібності характерів ще не гарантія для щасливого сімейного життя.

до Речі, волелюбним Водоліям і дістатися до Рагсу надзвичайно важко. Вони можуть це зробити лише під тиском обставин. Кожен з партнерів повністю поглинений собою і не думає від близькому. Самими міцними путами в даному випадку є цілковита свобода партнера. У цьому сімейному союзі немає чітких планів на майбутнє або яких-небудь взаємних зобов’язань. Вони будуть разом до тих пір, поки обом це зручно, про решту ж, на їхню думку, навіть не варто замислюватися.

Ідеальна пара жінки-Водолія і чоловіка-Водолія відрізняється своєю незвичайністю, допитливістю і рухливим способом життя. У їхній родині все не так, «як у людей». Оточуючі люблять відвідувати будинок двох Водоліїв, хоча і вважають трохи дивакуватими. І жінка-Водолій, і чоловік-Водолій завжди гостинні господарі і навіть у моменти сварок ніхто з гостей не здогадається про те, що у них якісь проблеми.

Обоє не прив’язані до матеріальних благ і недбало поводяться зі своїми ресурсами. Багато знайомих заздрісно міркують: «Нам би такі гроші (освіта, зв’язки!). Але, обидва Водолія живуть абстракціями, заради якоїсь ідеї, за якою вони і звіряють свої життєві вчинки. Серед них багато філософів, езотериків і їм чужий міщанський спосіб життя.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Водолій і Водолій криється в банальному впертості. Відразу ж після весілля вони зіткнутися з тим, що ніхто з них не готовий йти на компроміс. Так, у подружжя багато спільних інтересів і смаків, але не всі. Вже навіть той факт, що це чоловік і жінка, вже вносить свої відмінності. Якщо спірне питання стосується когось одного з Водоліїв, то тут все просто — другий не буде втручатися в його справи і рішення. Але, якщо це стосується обох, то ніхто не захоче поступитися. Наприклад, в даній сім’ї часті суперечки про те, що ж є здоровим харчуванням і яким буде вечеря. Кожен з подружжя спирається на свої ідейні переконання, а смаки це вже справа інша.

Ще одна проблема, з якою можуть зіткнутися жінка-Водолій, і чоловік-Водолій, — це те, що вони і самі не помітять, як стали друзями. З часом закоханість стихає, романтичний запал замовкає, і подружжя живе вже за звичкою, як просто однодумці. Але, це може тривати тільки до того моменту, як хтось один не зустріне свою любов. Люди, народжені в знаку Водолія, романтичні в почуттях і колишні зв’язки їх не втримають.

За гороскопом сумісності Водолія і Водолія, щоб у їхній сім’ї завжди панувала гармонія і не виникала проблема кому ж поступитися в тому чи іншому випадку, обом партнерам варто застосувати своє оригінальне мислення. Навіщо зупинятися тільки на двох варіантів. Включіть свою винахідливість і знайдіть ще десяток різноманітних і незвичайних рішень. Чим більш екзотичними і незвичайними вони будуть, тим більше шансів домовитися, тим більше, це відмінний привід посміятися досхочу. Кмітливість і почуття гумору – ось та чарівна паличка, яка допоможе вирішити будь-який конфлікт інтересів.

Щоб не сталося другого варіанту розвитку подій, коли хто-небудь партнерів знаходить собі іншого, необхідно обом розвиватися духовно й інтелектуально. Звичайно, відповідальної за цей процес можна сміливо вважати жінку-Водолія. Їй варто не самої не стояти на місці у своєму розвитку, але і допомагати розвиватися дружину. Найбільш вдалі і довго існуючі спілки Водоліїв – це партнерство духовно розвинених людей.

Якщо кого-небудь з Водоліїв почне заїдати побут, то партнери самі не помітять, як почнуть жити як всі або за звичкою. У цьому випадку до зради і розставання не далеко. Але, якщо Водолії будуть вірні своїм принципам, переконанням, якоїсь ідеї, будуть рости інтелектуально і морально, то і жінка-Водолій і чоловік-Водолій будуть дорожити своїм чоловіком, розглядаючи її як духовну половинку. А про більше навряд чи хто може мріяти.


Залишити відгук