Жінка Водолій – Характеристика знака Зодіаку

Жінка, яка з’явилася на світ під сузір’ям Водолія відрізняється витонченою зовнішністю і гострим розумом, приховувати який вона не вважає за потрібне. Її судження часто шокують і вражають інших людей, вона дивиться на все зовсім по-іншому. Але це не значить, що її уявлення про світ невірно. Просто з такого несподіваного ракурсу може дивитися на проблему тільки Водолій. Вона креативна, рішуча і любить епатувати публіку. Жінка Водолій не піде протоптаною стежкою, вона знайде свою. Її життя не тече в одному руслі, а постійно змінюється – вона знаходить нові захоплення, нові знайомства, любить подорожувати і отримувати яскраві емоції. Її життя багатогранне, ця жінка легка на підйом і в будь-який час може зірватися з місця в пошуках нових пригод.

Астрологічна характеристика Водолія стверджує, що жінка, народжена під цим знаком, що володіє такими якостями: почуття гумору і товариськість, нехтування умовностями і екстравагантна поведінка, любов до свободи та творчий підхід до будь-якої справи.

Жінка Водолій любить заводити знайомства просто з цікавості і прагнення пізнати людей краще. Цей знак Зодіаку може вести себе непередбачувано і нелогічно. Але, як не дивно, чоловіки знаходять цю межу дуже привабливою.

Жінка Водолій звикла дивитися в майбутнє. Всі її думки спрямовані вперед, минуле вона сприймає лише як досвід. Цей знак Зодіаку не злопам’ятний, тому з легкістю йде по життю, швидко прощаючи кривдників. Астрологічна характеристика зазначає, що у неї дуже розвинена інтуїція. У деяких Водоліїв є дар передбачення, що допомагає в роботі та відносинах.

Жінка Водолій любить виглядати яскраво і незвично. Струнка фігура, гордовита постава, плавність рухів в поєднанні з манерою сміливо і екстравагантно одягатися залучають до Водолія жіночої статі зацікавлені погляди оточуючих. Характеристика зовнішності представниці цього знака Зодіаку неможлива без опису променистої посмішки і відкритого погляду великих очей. Дівчина Водолій схожа на принцесу з діснеївських мультфільмів.

Жінка-Водолій особа витончена, світська, манірна. В ній відчувається вроджений аристократизм, порода, вона немов королева завжди виглядає карколомно, граціозно, з оточуючими веде себе кілька гордовито. Її гардероб відповідає всім канонам моди, стилю, смаку. Вміло поєднує вбрання та аксесуари, образ її являє собою індивідуальність, неповторність.

Незважаючи на енергійність і напрочуд сильну енергетику, характеристика здоров’я цього знака Зодіаку говорить про те, що у неї досить часто буває погане самопочуття. Зазвичай це пояснюється божевільним ритмом життя на межі можливостей і залежністю здоров’я від психологічного стану. Вразливими місцями є серце і судини, зір, сухожилля і зв’язки. Висока ймовірність розвитку у Водоліїв нервових розладів і невралгічних проблем.

Жінці Водолію підходить робота, де можна проявити себе, використовувати нестандартні рішення і творчі методи. Зазвичай незібраний знак стає серйозним і відповідальним, отримавши важливе завдання. Роботодавець може не хвилюватися за справу, доручену представниці цього знака. Вона буде працювати ночами, мобілізує всі свої сили, але виконає все в строк і найкращим чином.

У Водолія жіночої статі присутні неабиякі ораторські здібності. Вона вміє бути переконливою і знаходити ключик навіть до найскладнішого співрозмовнику. Професійна характеристика говорить про те, що дівчина Водолій може досягти значних успіхів в торгівлі або посередництва. Знак володіє оригінальним творчим мисленням, завдяки якому часто виявляється у витоків створення абсолютно нових речей або проектів.

Жінка Водолій — відмінний начальник для підлеглих: мудрий і справедливий. Але іноді від цього може страждати робота, знак не любить давати розпорядження і контролювати інших людей. Представниця цього астрологічного періоду не може ужитися з керівництвом, якщо на роботі створена атмосфера психологічного тиску або тотального стеження. Краще всього поставити перед Водолієм за знаком Зодіаку мета і надати повну свободу дій, тоді результат перевершить всі очікування.

Дівчина Водолій може стати талановитим педагогом. Вона любить ділитися знаннями, гостро відчуває інших людей і не тисне своїм авторитетом. Діти люблять і поважають таких вчителів. Представницям цього знаку Зодіаку підходять творчі професії, в яких вони можуть розкрити свої таланти.

Жінка Водолій може бути успішною в бізнесі. Цьому сприяє інтуїтивне розуміння того, що принесе прибуток, ретельний прорахунок всіх ризиків і гра на випередження. На жаль, величезних грошей заробити їй не вдасться. Знак не цінує матеріальні блага, для нього важливіше саам процес створення чогось нового.

Чоловік часто не може зрозуміти свою кохану, народжену під цим знаком Зодіаку: її відношення може змінюватися дуже швидко, без будь-яких видимих причин. Жінка Водолій в любові то відштовхує партнера, то сама тягнеться до нього. Люблячий чоловік повинен залишити їй достатньо особистого простору і не переживати з приводу вірності обраниці. Знак не піде на зраду до тих пір, поки у нього є хоч крапля романтичних почуттів.

Для Водолія не особливо важливо матеріальне становище і соціальний статус обранця. Чоловік може бути гол як сокіл на початку стосунків, але якщо знак побачить у ньому потенціал, то зможе привести коханого до кар’єрних вершин і хорошим заробітків.

У сексі для жінки Водолія важлива не тільки інтимна частина, але і духовна близькість. Чоловік повинен спочатку зацікавити представницю знака особистісними якостями, і тільки після цього він може розраховувати на більш близькі стосунки. На думку астрологів, дівчина Водолій не надто пристрасна й темпераментна в ліжку.

До заміжжя ставиться серйозно. Жінка, яка народилася в цей астрологічний період, не прагне вступати в шлюб. Знак побоюється, що чоловік буде обмежувати її свободу і заборонить вести активне громадське життя. Чоловік, якого вона вибирає на роль чоловіка, повинен пройти не одну перевірку, випробування і прийоми. Головним є вимога, щоб чоловік не заважав їй розвиватися в професії, вільно пересуватися без звітів і нападів ревнощів. Чоловік цей має дозволяти їй вести спосіб життя невимушений, комфортний, без зазіхань і суворих зобов’язань. Любляча жінка-Водолій не зрадить, буде берегти стосунки, сім’ю, відповідати взаємністю своєму супутнику.

Жінка Водолій не створена бути хорошою домогосподаркою. Пил на шафах і несмачний вечеря компенсуються життєрадісністю і щирою привітністю, з яким вона зустрічає гостей. Мати з цим знаком Зодіаку з пелюшок ростить з малюка особистість, стаючи не наставницею, а подругою своїй дитині.


Залишити відгук