Знак Зодіаку діва в Астрології

Значення Імені: Діва (ангел) з непорочної натурою

Діва Дати: 24 Серпня – 22 Вересня

Символ Діви:

Тип Знака: Земля – Мутабельный – Негативний

Планета Діви: Меркурій

Щасливий Колір: Помаранчевий, Білий, Сірий, Жовтий

Щасливий День: Середа

Щасливі Числа: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Квіти Знаку Діва: Іпомея

Камінь Діви: Сапфір

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Півень

У класичному розумінні астрології, Діва описується як меркантильна, метушлива і обмежена особистість. Але коли Діва сяє, фактично немає ніякого іншого знака зодіаку, здатного хоч якось відповідати їх внутрішнього світу. В мелодії душі Діви мешкає насолоду, втомленому подорожньому там чекає щастя і спокій. І коли Діва впевнена в своїх силах і відчуває силу своїх здібностей, такі люди стають самими успішними і творчими з числа всіх знаків.

Якщо задатися метою, то з легкістю можна виявити безліч людей народжених під знаком Діви працюють у сфері послуг, благодійництва, багато з них будуть вчителями і лікарями, а можливо цілителями спеціалізуються на масажі або на лікуванні за допомогою лікарських трав.

Одна з найбільш чарівних особливостей Діви — це відмова від цинізму і віра в людей. Незалежно від того, скільки часу триває їх роман, навіть якщо відносини з партнером давно стали натягнутими, Діва буде вірити, що все буде добре і підтримувати цю віру у своєму партнері.

Діви можуть часто ставати жертвами чужих ігор, владних відносин, де іноді з ними погано поводяться. Незважаючи на свою винахідливість, Діва є знаком доброти та співчуття, що, на жаль, іноді користуються інші в цілях своєї переваги над ними.

Творчі і чутливі натури, Діви є досить уточенными людьми, які, як рідкісні орхідеї, вимагають особливої турботи і індивідуального поводження, щоб повністю розкрити свою справжню унікальну красу. Сором’язливі й сором’язливі, вони щасливі дозволити іншим брати центральне, чільне становище і здатні віддати все що мають, на благо тих, кого люблять, витратити всю свою енергію на досягнення мети свого партнера, яка з моменту їх знайомства стала загальною.

Неможливо знайти кращого друга, партнера або союзника ніж Діва, якщо настають важкі часи, ви потребуєте поради, допомоги, надійних товариських відносинах, найбільш ймовірно, що поряд опиниться людина, народжена під цим знаком. З Дівою у вашому житті ви знайдете когось, хто розуміє і дбає про вас.

Народжені під знаком зодіаку Діви інтелектуальні, спостережливі, добре вміють мислити логічно, мають аналітичний склад розуму. Діви поважають ерудицію, володіють різнобічними інтересами, намагаються постійно розвиватися. Цей знак є, мабуть, одним з найбільш складних. Діви в більшості своїй — це скептики, які не вірять в одкровення й інтуїцію. Навколишній світ вони прагнуть пізнати через логіку і дедукцію.

Діви практично ніколи нічого не перебільшують, вони підходять до справи максимально раціонально і критично, постійно аналізують те, що відбувається і думають над цим. Перш ніж щось зробити, Діви повинні ретельно все обдумати, що може доставляти їм якесь занепокоєння. Іноді вони можуть думати занадто довго, що може призвести до втрачених можливостей. Діви розумні, працездатні, можуть робити майже все.

Діву легко розпізнати серед інших людей за небагатослівність, безшумності, відсутності демонстративності. При цьому Діва завжди тримається як би окремо, окремо від інших. Приємні, інтелігентні, спокійні люди з ясним розумом, терпляче очікують чого-небудь, — це напевно Діви.

Позитивні риси знака зодіаку Діва

Інтелектуальність, практичність, логіка — ось ті риси, які відрізняють Дів і роблять їх достатньо розумними людьми. Діви здатні брати на себе велику відповідальність. Вони завжди тверді і послідовні, прагнуть йти до кінця. У відносинах з людьми вони бувають стримані похвали і компліменти, але зате саме від Дів можна почути щирі і кваліфіковані поради. Діви — це цікаві і багатосторонні люди, з якими завжди цікаво спілкуватися. При цьому не можна сказати, що Діви дуже товариські, але це якість наділяє їх солідністю і впевненістю в собі.

Негативні риси знака зодіаку Діва

Іноді народжені під знаком зодіаку Діви можуть перетворюватися в інтелектуальних снобів, надаючи надто великого значення своїм розумовим здібностям. Також Діви можуть бути занадто критичні по відношенню до інших людей. Діви — це справжні трудоголіки, і захоплення роботою часом здатне позбавити їх думки про сім’ю і дітей.

Також Діви можуть бути надмірно нервозні і метушливі. Можна віднести до негативних рис знака і такі риси характеру, як скритність і закомплексованість. Комплексів у Дів може бути величезна кількість, адже критично ставляться вони не тільки до інших, але і до себе.


Залишити відгук