Береза — Гороскоп Друїдів

Дати Берези: літнє протистояння — 24 червня.

Риси народжених під знаком Берези: м’якість характеру, синтез, інтуїція, фантазія.

Сумісність: з Яблунею, Кипарисом, Вербою, Жасмином, Маслиною.

Несумісність: з Буком, В’язом, Кедром, Кленом.

Людям, народженим під знаком Берези, властиво розвинуте почуття міри. Вони досить терпимі, але вульгарності не переносять. Втім, своїх поглядів, настроїв, симпатій вони не прагнуть кому-небудь нав’язати, оскільки особливою вимогливістю не відрізняються. Щоб бути щасливою, Березі потрібен близька людина і хороша бібліотека. Вона не дуже любить спілкуватися, однак до снобізму це не має ніякого відношення. На зовнішню, показну сторону речей і явищ Береза звертає мало уваги. Люди цього знака досить витончені, але це великі трудівники. Працездатність укупі з логікою і умінням реалізовувати свої задуми допомагають Березам відкривати перед собою всі двері. До всього вони практикують творчий підхід, оскільки володіють величезною винахідливістю і дуже розвиненою уявою.

Скромна до пуританства, але завжди елегантна, без усякого морализования. Повна почуття міри і терпимості, не виносить одного — вульгарності. Розкіш і будь-яка показуха їй далекі. Немає в ній і тіні снобізму. Охоче усього жила б у селі, але може звикнути до будь-якого місця, тільки мати можливість спокійно працювати. Незважаючи на витончену зовнішність, Береза виростає в праці і любить трудитися. Її скромний і делікатний характер визначає її схильність до любові зі спокійним плином. Сентиментальна, не боїться занадто пристрасних почуттів.

Чоловіки Берези

У місті Берези відчувають дискомфорт, тому більш прийнятним варіантом для них було б проживання в селі. Але ці чоловіки можуть звикнути до будь-якого іншого місця, лише б у них була можливість працювати спокійно. Це творчі люди, які задіють у роботі весь відпущений їм природою запас винахідливості та кмітливості. Оточуючі люблять їх, адже Берези виробляють дуже приємне враження.

Жінки Берези

Для представниць слабкої статі, які народилися в ці періоди, будуть гарні всі сфери діяльності, однак найбільш підходящою буде, мабуть, мистецтво. Їх не ваблять до себе компанії, навіть якщо вони обіцяють приємне проведення часу або корисні знайомства. Для нетовариських жінок-Беріз затишний будинок набагато привабливіше.

Любов і шлюб

Відрізняються делікатністю і тонкістю натури Берези мріють, щоб їхня любов була безтурботним і тихою. Сильних емоцій вони намагаються уникати і навіть побоюються, хоча дуже чутливі. Часом створюється враження, що вони вступають в шлюб немов по неуважності. Втім, шкодувати про свій вибір їм не доводиться. Берези — вірні, віддані партнери. Завдяки їх старанням обстановка в будинку стає дуже затишною, комфортною і дозволяє відчувати себе щасливим сім’янином.


Залишити відгук