Знак Зодіаку телець в Астрології

Значення Імені: Бик або буйвол — говорить про внутрішній силі і витривалості

Телець Дати: 21 Квітня – 21 Травня

Символ Тільця:

Тип Знака: Земля – Фіксований – Негативний

Планета Тільця: Венера

Щасливий Колір: Синій, Синьо-зелений

Щасливий День: П’ятниця, Понеділок

Щасливі Числа: 6, 15, 24, 33, 42, 51

Квіти Знаку Телець: Троянда

Камінь Тільця: Смарагд

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Змія

Під прохолодною і зібраної зовнішністю, Тельці дуже відрізняються від всіх інших знаків Зодіаку. Тельці вміють відсторонюватися від натовпу і залишатися вище громадської думки, і це притому, що вони мають заслужену репутацію товариських і приємних у розмові людей.

Люди, народжені в знаку Тельця, великодушно дозволяють іншим бути в їх присутності, однак не підпускають до себе нікого, хто б міг по-справжньому перейнятися їх душею, Тельці набагато комфортніше почувають себе, залишаючись загадкою для свого оточення. Спілкуючись з такими людьми дуже легко виявити деяку ступінь відчуженості з їх боку або повне небажання сприймати чужі ідеї — це як розмовляти з деревом, ви говорите, наводьте аргументи на підтримку своєї теорії, але Телець, як скеля, не подає жодного знаку на переконливість вашого монологу.

З іншого боку, якщо врахувати всі якості характеру і взяти до уваги незворушність і ретроградство таких людей, Тельці — це розкрита книга, для тих, хто вміє читати. Часто модель їх поведінки закладається ще в дитинстві, і управляється надзвичайно складними глибинними процесами їх душі. Однак їхні почуття, пристрасть, побоювання і бажання, залишаються відкритими, лежать на поверхні щоденних дій.

У Тельців є чудова здатність повністю абстрагуватися від навколишнього світу, включати певний внутрішній автопілот, що дозволяє таким людям спокійно займатися своїми справами, не відволікаючись на зовнішні подразники. Взагалі, ця здатність тісно пов’язана з потребою Тельців до гармонійного існування і комфорту, Тельці ненавидять зміни, вони змушують їх вдаватися в постійно виникають проблеми зовнішнього світу, і тим самим втрачати комфорт утихомиреного стану. Тельці побоюються будь-яких ризиків і можливих наслідків, люди цього знаку найчастіше не покладаються на милість долі, а працюють над створенням забезпеченого майбутнього вже сьогодні.

В любові, люди народжені в знаку Тельця, самі ніжні і дбайливі створення на землі. Природа таких людей прекрасно поєднується з особистими і фізичними почуттями і, отже, все, що пов’язано з задоволеннями, все те, що вони можуть бачити, торкнутися, відчути запах або смак, всі ці можливості лише додають в цілому особливе захоплення до них з боку оточуючих людей.

Люди, які народилися під знаком Зодіаку Тільця, є справжніми реалістами і практиками. В житті вони найчастіше ставлять перед собою цілі, які полягають у накопиченні матеріальних і духовних благ. Тельців відрізняє скромність, дбайливість, сором’язливість, порядність, обережність. В них поєднується м’якість, ніжність і впевненість у собі, наполегливість у досягненні цілей. Тельці мають величезний запас терпіння, але, коли він підходить до кінця, спокійний і лагідний «теля» перетворюється на розгніваного бика.

Варто відзначити і таку переважну рису в характері Тельців, як консерватизм. Нові ідеї не чинять на них практично ніякого впливу і з працею проникають у їхню свідомість. Вони воліють діяти перевіреними методами, які вже зарекомендували свою ефективність. Власне «Я» стоїть у Тельців на першому місці, і вони воліють вирішувати всі проблеми самостійно, не звертаючись за допомогою до інших. Багато Тельців прагнуть отримати гарну освіту, хоча навчання може даватися їм насилу.

Позитивні риси знака зодіаку Телець

Можна сміливо говорити про те, що головна риса характеру Тільця — це миролюбність. Людей цього знака Зодіаку можна приводити в приклад, коли мова йде про чесноти, вони просто ходяче її втілення. Також варто відзначити, що Тельці здатні повністю концентруватися на проблемі і докладати максимальні зусилля для досягнення цілей, тому такі люди найчастіше дуже успішні.

Тельці досягають успіху в тих сферах, які вимагають наполегливості і часу. Вони також часто виступають з якимись комерційними ідеями, які спочатку здаються незначними, але потім переростають у щось глобальне. І, звичайно, Тельці напевно знають, як «витрусити» гроші з чужих кишень, адже не дарма символом цього знака є золотий телець. У відносинах Тельці зазвичай зберігають вірність, їх приваблює постійність і стабільність у шлюбі.

Негативні риси знака зодіаку Телець

До головним негативним рисам народжених під знаком зодіаку Телець можна віднести егоїзм, упертість, байдужість. Також один з основних недоліків полягає в потурання власним слабкостям і бажанням. Ще один яскраво виражений недолік — це зайва обережність. Буває, що Тельцям щось не вдається тільки з-за того, що вони побоюються скористатися яким-небудь випадком.


Залишити відгук