Символ Діви

Якості людини, що народилася з Сонцем у Діві, можна охарактеризувати трьома ключовими словами — порядок, розрахунок і працездатність. Не випадково знак Діви часто зображується у вигляді трьох колосків. Він означає прилучення до матеріальних цінностей, що необхідно на шляху розвитку душі.

Символ Діви — самурай. Діва відрізняється вірністю і стабільністю у відносинах. Якщо їй відповідають взаємністю, готова на великі жертви. Здатна зробити так, щоб люди, які живуть поруч з нею, відчували себе в цілковитій безпеці, завжди готова підтримати їх у важку хвилину.

Ви дуже акуратні і методичні, здатні на ретельне планування і сумлінне виконання ваших задумів; своєю скрупульозністю ви часом нагадуєте комп’ютер. Відзначимо і надзвичайно скрупульозне увагу до деталей, нерідко спонукає вас до такої гострої критики, що це може навіть поранити людей. Ваша риса — загострена проникливість і чудова здатність аналізу.

Ваш знак — Діва — дарує вам любов до чистоти. Охайність є вашою пристрастю, разом з любов’ю до порядку, пунктуальністю і акуратністю. Ви уважні, обережні та завбачливі. Ваша планета, Меркурій, вказує як на розум, так і на здатність самовираження. Ваш знак — земляний знак, що робить вас практичним і надійним, аналітичним і в буквальному сенсі приземленим в багатьох сторонах життя. Ви також любите садівництво.

Як правило, в турботах про своє здоров’я люди — Діви схильні доходити до крайнощів, майже до іпохондрії. Деколи вас може охоплювати безпідставна тривога. Ви дійсно один з усерднейших трудівників цього світу — ви відрізняєтеся мурашиних працьовитістю. Ще ваш знак — знак великої працездатності, скромного безкорисливого служіння та допомоги іншим. Фактично, ви відчуваєте справжню насолоду від роботи і «не в своїй тарілці» при її відсутності.

Ваша поведінка в любові досить стримане — тут ви прямуєте до вашого ідеалу чистоти. Ви критичні і аналитичность — препарируете навіть самих близьких вам людей і покласти їх під ваш мікроскоп; нерідко це робить вас не надто приємним партнером по спільному житті. Ви також можете бути скупі, хоча зазвичай витрачаєте гроші з розумом.


Залишити відгук