Символ Тільця

Знак Тельця, що відноситься до тригону землі, символізує величезний потенціал прихованої енергії і зображується у вигляді крилатого бика, який намагається вивільнити своє тіло із землі. Це символ визволення від пут матерії. Завдання знака — упорядкувати матеріальну життя.

Телець — чоловік, наполегливо прагне до досягнення своєї мети. Програма, діловитість, система, небагатослівність, деяка консервативність, хороший смак до насолод — ось його основні риси. Йому властиві стійкість і сила, це витривалий, володіє великою витримкою людина. Його девіз — здоровий глузд. За життя він рухається, як правило, повільно, але зате його досягнення міцні.

<-IMAGES->

Ваш знак — «земляний» знак, що дає вам відчуття стійкості і орієнтує вас на матеріальні цінності, в той час як ваша планета — правитель, Венера, дарує вам любов до прекрасного, красивим речам і вишуканої їжі. З-за цього корінного протиріччя (вами рухають і художні устремління, і грубий матеріалізм), люди вважають вас божевільним на гроші або ж приписують вам претензії на особливий, тонкий художній смак.

Тельці краще всього працюють в областях, де «зав’язані» і люди, і гроші — таких як банки, великі корпорації і т. д. По суті, це знак будівельника — ви народилися з прагненням створювати нові речі. Ви чуттєві — не тільки в сенсі тяги до грубим фізичним задоволень, але й по відношенню до всіх прекрасних речей, які можна купити за гроші — навіть таким, як хороший будинок. Тельці мають величезну сексуальною енергією і є гурманами і обжорами в один і той же час. Вони надзвичайно гостинні, люблять пригощати і пригощалися самі.

Характер Тільця відомий — він довго запрягає, але надзвичайно швидко їздить (і тоді може бути небезпечний!) Правда, спалахи люті у Тельців не дуже тривалі, їх гнівний рик швидше служить їм запобіжним клапаном. Часом до них довго доходить», але коли вони сформують свої погляди, їх погляди міцні і стійкі. Це робить їх послідовними і наполегливими у всіх їхніх справах.

Ви легко піддаєтеся змін настрою і турбуєтеся, коли у вас немає справи: ви любите бути постійно зайнятими. Ви знаєте толк в поставках товарів і можете бути гарним адміністратором. Ваше почуття прекрасного і ваша практичність не тільки роблять вас добрим господарем (або господинею) будинку, але і дозволяють вам бути справжнім дизайнером-професіоналом домашнього інтер’єру. Ви дійсно працьовиті і дуже піклуєтеся про своїх друзів, сім’ї і родичів.

Для ваших переконань характерно поєднання реалізму і містицизму. Вам здається, що ви досягнете Бога допомогою наполегливої роботи — таким чином, ви здатні стати ідеальним карма-йогом. Ваша життєва мета визначена абсолютно ясно, хоча іншим зовсім не просто зрозуміти, що у вас на думці і яким буде ваш наступний крок в найближчу хвилину.

Ваша непохитність дійсно вражає. Боротьба ведеться без коливань, поразки не в силах зламати вас. Ви здатні досягти вашої мети, тому що ніколи не втрачаєте надії і вкрай рідко впадаєте у відчай. Ви прихильник традицій, ваші відносини з колегами і начальством — доброзичливі і поважні. Ви прекрасний організатор, але є і бажання вигадати, «урвати» від життя, і ви прямуєте йому з вашої звичайної самовідданістю.


Залишити відгук