Символ Скорпіона

Скорпіон — самий таємничий, потужний, глибокий і складний знак Зодіаку. Люди, народжений під цим сузір’ям, як правило, дуже замкнуті, підозріливі, недовірливі, спрямовані всередину себе, ревниві, постійно зайняті аналізом і самоосуждением. Ключове слово для розкриття психологічного складу Скорпіона — пристрасність. Світ Скорпіона, бачення їм життя добре можна собі уявити за книгами Альбера Камю.

Коли ми говоримо про представників знаку Скорпіона, то згадуємо про незвичайних людей зі складною, часом навіть трагічною долею. Якщо навіть Скорпіон за походженням виявляється нагорі соціальної драбини, він приречений на що приносять страждання події. У цьому символі закладена така якість, яка не властива жодному іншому, — саморуйнування. Як не дивно, але це спосіб його розвитку і реалізації. Скорпіон налаштований на заперечення, критику, їдкий сарказм — це форма спілкування з дійсністю, він загострено сприймає саме непривабливі, брудні, відразливі сторони життя.

<-IMAGES->

Ви народилися під восьмим знаком Зодіаку, пов’язаних з захопленістю духовними вченнями, духовним відродженням, насильством і фінансами. Це знак високих енергій, що дозволяє вам діяти з величезною напругою. Три ключових слова, щоб зрозуміти ваш характер — це гріх і спасіння.

Ви сміливі і заповзятливі, природжений лідер, здатний розчистити собі дорогу і знайти вільну нішу. Наділений величезним запасом життєвих сил і абсолютним безстрашністю, ви безжалісний суперник, майстерний і небезпечний ворог. Ви вірні друзям, проявляючи щодо їх відданість і чекаючи виключної відданості у відповідь.

Ви обережні і підозрілі, вас майже неможливо ввести в оману. Ви не можете стерпіти ніякого збитку для вашої гордості, будь то збиток реальний або уявний, і вкрай уразливі в такій ситуації. Вам властива незвичайна сила розуму і інтуїції, ви майстерний тактик, однак повинні остерігатися схильності до скритності і зайвої хитрощі. Вчіться діяти більш відкрито і чесно.

Окультизм і релігії нестримно тягнуть вас, але з іншого боку при всьому вашому разючому завзятість і силу волі, ви в чомусь самі руйнуєте своє життя. Однак ваше особливо цінна властивість — здатність до самовідданості — допоможе вам досягти великих успіхів, особливо у пізніші роки життя.

Ви не приймаєте великої допомоги чи підтримки від кого-небудь, і навіть ваші діти приносять вам помірну радість через відмінність у поглядах. Ви створюєте собі велику кількість ворогів, хоча вони не стільки реально шкодять вам, скільки викликають у вас напруженість і занепокоєння.

Ваші погляди — комбінація містицизму і реалізму. Смерть непереборно вабить вас, схильність до смутку та меланхолії відповідають природі вашого знака, і в той же час Скорпіон відомий як знак лікаря, цілителя; ця професія зовсім підходить вам.


Залишити відгук