Символ Стрільця

Образ знака — це кентавр, що випускає стріли. У характері Стрільця поєднуються впевненість, привітність і люб’язність. Він легко сходиться з людьми, але близькі дружні відносини вступає дуже обережно. Любить спорт, природу, подорожі, пізнавати і завойовувати світ. Йому подобається все робити в компанії, зазвичай серед людей він дуже відкритий і доброзичливий, як дитина. Його розум і тіло потребують постійної розумової, емоційної і фізичної навантаженні. На нього благотворний вплив роблять заняття судноплавством і кіньми.

За природою цієї щедрий, добрий і дуже відкрита людина. Завжди сповнений надій і ентузіазму, в будь-яких випадках намагається не втрачати присутності духу. Вміє привертати до себе увагу, володіє науковим складом розуму, оптимізмом і гнучкістю. Здатна в потрібний момент прийняти правильне рішення. Він також відрізняється сильно вираженим честолюбством та егоцентризмом. В прагненні панувати над своїм оточенням готовий пробити головою стіну.

<-IMAGES->

Стрілець — знак удачі, інтуїції, успішного руху вперед. Підтримуваний вашою правителем — планетою Юпітер — ви, як правило, досягаєте своїх цілей. Можна відзначити вашу надзвичайну розумову активність, успішність, і значною мірою — ідеалізм. Оскільки ви народилися під дев’ятим знаком Зодіаку, безсумнівно, ваш характер — досить неспокійний; як розумово, так і психічно вам необхідно бути в постійному русі. Ви не в силах виносити обмежень або пригнічення — у цьому випадку ви не можете не збунтуватися. Безсумнівно, ви не «домашня птиця», хоча і цінуєте домашній затишок.

Вам властива велика любов до життя поза домашніх стін, ви прив’язані до природи і тварин, особливо — до собакам і коням. У повній відповідності з символом вашого знаку — Лучником — ваші дії відкриті, прямі і недвозначні; те ж можна сказати і про вашій мові. Ви дружні, добрі, товариські, оптимістичні, багатогранні, однак схильні до чванливості і зайвої самовпевненості. За часів ви досить бестактны, неуважні до інших, маєте тенденцію до перебільшень.

Ви ніколи не забуваєте доброти і при нагоді платите тією ж монетою — від усього серця, хоча і цінуючи свою свободу більше всього іншого. Від вас не потрібно чекати особливої м’якості і покірності — прояв таких почуттів йшло б проти вашої природи.

Вам необхідно подорожувати — адже ваше занепокоєння ніколи не дозволяє вам зупинитися на бігу; це пов’язано з природою дев’ятого знака Зодіаку, що викликає у вас спрагу волі. Схильність до діалектиці — методом постановки питань і аналізу відповідей — матиме вплив у всіх ваших справах, але деколи може сприяти нестачі в вас уваги і старанності. Втім, ваша прямота така, що люди завжди усвідомлюють, що їх чекає з вами.


Залишити відгук