Символ Риби

Символом знака є дві риби, що пливуть в протилежних напрямках. Це мінливий знак, який символізує звільнення духу від пут матерії, високу духовність і красу. Риби по складу характеру м’які і чутливі люди. Їх сприйняття дійсності завжди знаходиться на межі свідомого і несвідомого. Вони не здатні адекватно сприймати події і реагувати на них. Їх дії завжди відрізняються невпевненістю, життєва позиція невизначена.

Риби самовіддані люди, схильні до віддачі і самопожертви. Їм неприємні всі області життя, що вимагають активної участі, боротьби. Не люблять займати в житті активну позицію. Зате з радістю насолоджуються спокоєм і комфортом. Відчувають схильність до мистецтва, до сентиментальних переживань, до романтику у стосунках. Їм хочеться розчинитися в ніжності, чутливості. В юності Риби часто марять про те, що нездійсненно. В силу їх непрактичність їм дуже важливо мати надійну опору в житті. Якщо вони її не знаходять, гинуть від почуття самотності. Переживання можуть змусити їх пристраститися до шкідливих звичок. Вони зрідка відчувають важкі нервові зриви. Їх психологічний склад відкриває доступ одержимості, меланхолії, тривозі, безнадійного відчаю.

Риби — «водяний знак (par excellence). Ви наділені багатою уявою і артистичної витонченістю, причому ваша любов до прекрасного — ваше особисте, недоторканна надбання. Інші риси вашого характеру — мрійливість і непослідовність, плинність і хиткість, властиві воді.

Ви милостиві і добросердечны, ви усвідомлюєте глибинну взаємозв’язок всього існуючого. Втім, часом це усвідомлення приймає спотворені форми, особливо у сфері моральності і суджень про інших — до них ви не завжди цілком шанобливі. Це ж робить вас неспокійним і мінливим, притому, що ваш знак — переважно знак інтуїтивного сприйняття. Це — спадщина Нептуна.

Інша ваша планета — Юпітер — наділяє вас добрим, делікатним характером. Ви легко погоджуєтесь позичити, вам важко відмовити людям, ви дійсно дбаєте про них. З числа представників вашого знаку нерідко виходять видатні лікарі, великі цілителі та астрологи.

Ваша доброта і співчуття нерідко змушують приймати доброту і співчуття інших за більш глибоку прихильність — а це призводить до розчарувань, коли вам відкривається гірка правда. Тоді ви можете випробувати депресію і гірке почуття жалості до себе, і навіть здатні поступитися спокусі, пішовши за «легкому» шляхи сильнодіючих ліків, алкоголю, наркотиків і інших збочень. Вам слід навчитися розкривати в собі ваші внутрішні сили і чудові здібності, не піддаючись настільки широко відомої мінливості ваших настроїв!

Вам властивий особливий підхід до проблеми грошей. Ви діліться всім, що маєте, очікуючи того ж від інших; іноді не выказываете поваги до чужої власності. Під вашим знаком народилося багато фальшивомонетників і шахраїв. Намагайтеся не потрапити в цю пастку.


Залишити відгук