Символ Ваги

Символ знака — дві чаші терезів, що означає прагнення до стійкості, гармонії, усвідомлення вищого закону світобудови, об’єктивності суджень. Терези — знак рафінованої вихованості, витонченості і любові до прекрасного. Гарні манери — відмітна риса Ваг. Ваги — самий вихований з усіх знаків Зодіаку. Це чуйна людина, яка цінує хороші манери, нікого не зачіпає дотепність, любить приймати і розважати гостей. Ваги мають тонким почуттям такту, зваженими емоціями, інтуїтивним розумінням мистецтва і всього прекрасного. У спілкуванні їм властива деяка театральність, яскравість і незвичайне чарівність.

Визначальна риса Ваг — це вміння збирати друзів за інтересами. Найбільше щастя для них — це знайти однодумців, які не тільки розділяють їхні погляди, але і віддають їм належне як об’єднуючого центру. Саме ненависне для них — це робити що-то в самоті. Для будь-якої справи Терезам потрібен чоловік, який розділив би його погляди, допоміг у здійсненні задумів.

Ваш знак — сьомий знак Зодіаку, символізує одночасно шлюб і війну — воістину дивне поєднання! Ваша агресивність проявляється більш на інтелектуальному плані або ж в галузях міжнародних відносин, суспільного добробуту та управління державою. Шлюб задовольняє притаманну вам потребу в гармонії.

Ви розумні і відрізняєтеся надзвичайно привабливими манерами, ваш блиск — не просто видимість: вам необхідно взаємодія, прямі контакти з людьми, це дозволяє вам проявити себе. У той же час властива «ваг» любов до рівноваги і гармонії як правило породжує в вас велику неупередженість. Між іншим, в цьому причина, по якій представникам вашого знаку часто не вдається сформувати близьких і тривалих взаємин. Пройшовши певний етап у своїй дружньої прихильності, ви також прагнете віддалитися. Ви непоганий, хоча не обов’язково ідеальний друг.

Як зазначалося раніше, основну частку вашої уваги привертає взаємодія з людьми — адже ви здатні до неабиякої тактовності, переконливості та дипломатичності. Ви виявляєте неабияку тверезість і егоїстичність, необхідні для укладання успішних угод. За часів вам важко сказати тверде «ні». Ви повинні приборкувати вашу схильність до непостійності, вчитися бути більш визначеним і наполегливим — в іншому випадку ви можете опинитися в нелегкій ситуації. Вам може бракувати, також, сил боротися поодинці, нехтуючи у важких ситуаціях товариством інших людей.

Вам може бути важко знайти свою нішу в діловому світі. Існує дуже багато речей, які ви б хотіли робити, і можете робити добре. Однак в основному ви віддаєте перевагу працювати з людьми, а не поодинці. Також ви не схильні до занадто наполегливій роботі. Багато астрологів вже досить сказали про добродушній і веселий характер Ваг.

Ви любите похвалу, визнання, лестощі, підтримуєте прекрасні стосунки з протилежною статтю. Ви насолоджуєтеся схваленням людей і в таких ситуаціях робите найкраще, на що здатні. Зауважимо, що це робить вас занадто довірливим, а іноді — податливим на лестощі.


Залишити відгук