Символ Лева

На цей період зазвичай припадає найбільш жаркий час року, Сонце знаходиться в самому зеніті. Природа вбирає життєдайну силу Сонця — прекрасного символ, що уособлює собою вогонь, силу, в тому числі чоловічу, удачу, любов, гру.

дана Влада Леву не по заслугах, а по праву народження. Лев — знак головних володарів світу, царів і правителів. Левом рухає бажання прославитися, привернути до себе увагу, і часто, треба визнати, він дійсно гідний визнання і поклоніння. Він відчуває себе якимось центром, людиною, на якого постійно звертають увагу. Льву необхідно відчувати своє лідерство і мати належне підтвердження цього.

<-IMAGES->

Ваш знак — наймогутніший і динамічний знак Зодіаку. Ваша правляча планета — Сонце: весь світ повинен бути у ваших ніг. Від вас ми вправі очікувати великих досягнень, незвичайних звершень і дивовижних подвигів. Ви — природний лідер, володар великих бажання і здатності взяти на себе відповідальність і завоювати авторитет — слідства вашої надзвичайної чуйності на почуття інших людей. Заохочувані вашим співчуттям і багатою уявою, ви розвиваєте в собі велику доброту. Однак ви страждаєте від гордості, сприйнятливі до лестощів і часто піддаєтеся необ’єктивного відношенню до своїх улюбленців.

Ваш знак символізує честолюбство і великодушність, довіру, любов і велику тягу до суспільства. Всі ваші вчинки здійснюються ревно і від усієї душі. Ви любите бути в центрі уваги, захоплюєтеся спортом і мистецтвом. При всій вродженої величності вашої натури, свідомість власних чималих здібностей робить вас впертим і свавільним. Вам слід навчитися приймати мудру пораду і не дозволяти вашій силі псувати вас.

Як не дивно, не настільки добре відома інша ваша риса — схильність до нападів глибокої депресії. Панацея від всіх бід — самозабутня робота — служить для вас відповіддю на всі питання, поряд з прагненням уникати самотності і бути товариським і активним.

Інші ваші вельми людські вади — схильність до хвастощів, гордості і, трохи, до деспотичности. Вимушені відчувати ці якості своєї особи деколи виявляють вам образу та обурення. Ви пристрасні і впевнені в справах, пов’язаних з протилежною статтю. Не грайте з почуттями оточуючих. Ви можете бути необачні, тому у вашому випадку не завжди доцільні азартні ігри і ризиковані підприємства. Ваш знак — щасливий знак стосовно багатства та успіху, але не пришпоривайте надмірно свою удачу, інакше ви дійсно аварії.


Залишити відгук