Символ Близнюків

Знак Близнюків зображується у вигляді двох вертикальних колон, що позначають ворота пізнання, що вели в покої мудрості. Езотеричними символами знака служать дві мавпи — дурна, сліпо наслідує іншим, і Божественна, ментальний рівень розвитку якої недосяжний для звичайної людини.

Близнюки — це насамперед знак спілкування, контактів. Це делікатні, приємні, милі люди. Він ніколи не грубіянить, як Овен, не тисне, як Телець, не занудствует, як Діва. Вони знаходять спільну мову з будь-якою людиною. На перший погляд з-за нерозбірливою товариськості Близнюка можна прийняти за поверхневого людини. Але насправді це не так. Інформація, яку він отримує з розмов і бесід, — це грунт, на якому виростає його інтелект.

Ваш знак — «повітряний» знак і, зокрема, це знак самовираження, «відкритий» знак, що дозволяє вам легко і спонтанно встановлювати контакт з людьми. Ваші дивовижні багатосторонність і допитливість беруть початок у незвичайною жвавістю вашого розуму. Наявності сверхизобилие розумової енергії. Вами керує планета Меркурій.

Знак Близнюків не дуже простий в тлумаченні, що пов’язано з подвійністю його природи; в житті Близнюкам притаманні і вірність, і мінливість, щира прихильність і схильність до флірту. Зміну обстановки ви зустрічаєте з незмінною радістю, не перестаючи думати про нові проекти. Ваші ідеї оригінальні і неповторні, не просто оригінальні, але блискучі і витончені.

Ваша планета — Меркурій — відома як посланець богів. Вона дає вам якості швидкості, витонченості і прямоти, робить вас дуже легким на підйом, однак вам властивий недолік витримки. Ви швидко починаєте гонку, але падаєте без сил на фініші.

Подорожі та розваги приносять вам відпочинок, так само, як і поїздки в гори. У спілкуванні і передачі повідомлень ви бачите сенс життя. Ви ніколи не були створені для усамітнення і самотності. Ви одно здатні насолоджуватися і азартом гри. Ви не скупі, але не завжди граєте за правилами. Нерідко вами рухає бажання швидко добути гроші, причому деколи при цьому ви здатні на дивні кмітливість і практичність. Однак у той же самий час ви дуже (або, принаймні, можете бути вельми) винахідливі і нестримані у пошуках приємного проведення часу. Ви здатні свідомо розвивати наполегливість і твердість волі.

Ви можете страждати від зайвої недовірливості — наслідки коливань вашого настрою. Харчуєтеся ви раціонально і зі смаком.


Залишити відгук