Символ Козерога

Синонім Козерога — цілеспрямована людина. Він завжди ставить перед собою мету, до якої йде, використовуючи всі можливі засоби. Нижчі Козероги на цьому шляху буквально змітають все, діючи чітко, виразно і жорстко. Жорстко — не значить прямолінійно, вони можуть бути скритними і підступними, проводити своє дуже тонко і делікатно. Їх буває важко зловити за руку.

Знак знаходить вираз в образі скелелаза. Козеріг — це гірський козел. Вище нього не забирається жодна жива істота. Він знаходиться на самій вершині земної трикутника — Телець, Діва, Козеріг (він самий сильний з них). Звідси тенденція до набуття практичного і матеріального досвіду на фізичному плані і в той же час нереальні мрії про небо, польоти «уві сні і наяву». У своєму вищому сенсі цього знак втілює в собі ідеал, який став реальністю. В ідеалі Козероги — рятівники світу, люди, які не тільки несуть високу ідею, але і дають практичні засоби, реальні схеми для її здійснення.

Надзвичайне честолюбство, значні організаторські здібності і грандіозні енергія і наполегливість — такі основні особливості Козерогів. Ваша планета, Сатурн, що дає вам ці риси, відома як суворий вчитель, що робить вас трішки безсердечним. Відзначимо і виражену схильність до заглибленості в себе — це дещо ускладнює спільне життя з вами.

Мало знаків відчувають настільки ж сильний вплив правлячих ними планет, як Козеріг — своєї планети Сатурн. Він відчуває народжених під цим знаком на різних етапах життя, він дисциплінує і виховує. Втім, це дозволяє Козерогам успішно долати труднощі і пожинати прекрасні, нехай і не скороспілі плоди.

У чому саме це змушує вас страждати від безлічі перешкод, роблячи вас ортодоксальним і консервативним у поглядах. Ви ніколи не дозволите віддати себе чого-небудь цілком, часом стаєте сверхпредусмотрительным і підозрілим при укладанні угод. Все це позбавляє вас багатьох радощів життя.

Ваш знак — десятий знак Зодіаку, символізує зусилля, енергію, влада, наполегливу роботу — завдяки всьому цьому гроші приходять до вас легко. Ви не шкодуєте зусиль на досягнення своїх цілей, але можете бути нерозбірливі і нечутливі у своїх спробах домогтися влади і багатства. Вам притаманний спокійний меланхолійний темперамент, ви не дуже товариські і не надто великий любитель зустрічей і нарад. Ваше ставлення до роботи та до гри може бути цілком байдужим.


Залишити відгук