Бук — Гороскоп Друїдів

Дати Бука: зимове протистояння — 21/22 грудня.

Риси народжених під знаком Бука: вдумливість, точність, організаторські здібності, реалізм.

Сумісність: з Дубом, В’язом, Кленом, Грабом, Жасмином.

Несумісність: з Тополею, Липою, Ліщиною і Березою.

Люди, що народилися під знаком Бука, до самої старості знаходяться в хорошій фізичній формі. Вони впевнені, їхні рухи гнучкі та спритні, причому не тільки в молоді роки. У них безліч переваг; це порядні люди, звиклі перед прийняттям рішень скрупульозно досліджувати всі можливі наслідки. Їм властиве плисти за течією і в усьому покладатися на випадок — навпаки, вони все чітко планують і методично, не збиваючись, рухаються до своєї мети. У той же час Буки в залежності від ситуації можуть бути дуже винахідливими і спритними людьми.

Трапляються з ним припадки щедрості, хоча звичайно він розважливий і безпомилково організує свій бюджет. Не дуже любить ділитися своєю власністю, витрачає її ощадливо. Бук — істота порядне, володіє багатьма солідними якостями, завжди зважує всі за і проти, ніколи не покладається на волю випадку. Інтелігентний, володіє організаторськими здібностями і здоровим глуздом. Виражений матеріаліст. Насамперед хоче бути багатим, а потім, якщо можна, щасливим.

Чоловіки Бука

Ці інтелігентні люди в більшості своїй є переконаними матеріалістами, відмінними організаторами. Буки звикли керуватися у всьому здоровим глуздом і мріють, насамперед, про хорошої матеріальної забезпеченості і лише в другу чергу — про щастя. З точки зору представника цього знака, сімейне життя в ідеалі бачиться йому приблизно так: мати зразковий будинок, дітей та можливість дуже добре провести відпустку. В любовних відносинах Бук не здатний на бурхливі фантазії.

Жінки Бука

незалежно від віку жінка, народжена під цим знаком, незмінно знаходиться в прекрасній формі — ухоженна, струнка, цікава і трохи кокетлива. Практично немає сфер, в яких жінка-Бук не зуміла досягти помітних успіхів.

Любов і шлюб

Представника обох статей є прекрасними чоловіками і дружинами. Діти для них дуже бажані; житло їх відрізняється красою, у ньому незмінно панує порядок. Однак є ймовірність того, що після тривалого стажу сімейного життя, яку без перебільшення можна назвати зразково-показовою, зрілого Бука може потягнути на любовні авантюри.


Залишити відгук