Символ Раку

Рак — це насамперед знак материнства, дому та відданості. Його представники — це тонкі, чутливі люди, які постійно прагнуть до внутрішнього досконалості, до самоаналізу. У них глибока душевна життя, вони внутрішньо постійно змінюються. Багато розуміють без слів, дуже проникливі. Бачать людей наскрізь. Володіють великими здібностями в області психології.

Можуть забути дату або слова, але реакцію людини, його настрій під час розмови — ніколи. Утримують в пам’яті цілу гаму вражень, відгукуються на будь імпульс. Мають магнетичною силою. Чуттєві й непередбачувані. Страждають від нездійснених мрій, а здійснені бажання їх ніколи не задовольняють, здаються далекими від уявлення про них. В любові дуже романтичні. В деякій мірі Раки все життя зберігають дитячу, юнацьку психологію і сприйняття світу.

Згідно з традиційним поглядом, люди-»раки» — великі любителі домашнього вогнища. При всій їх великої прихильності до сім’ї і дому, відомі й інші особливі властивості їх особистості. Так, вони жадають бути на виду і в центрі уваги.

Ви надзвичайно сприйнятливі; ваша сприйнятливість межує з підвищеною чутливістю. Ваше головне бажання — прагнення бути коханою, притому, що вам дорога ваша особиста свобода. Ви володієте великою цілеспрямованістю і здатні наполегливо триматися, міцно вчепившись (не даремно ваш символ — краб) за свого коханого, вашу ідею або власність. У вас є сила досягати неможливого. Ваше ставлення до світу воістину змушує згадувати краба, що рухається спочатку вперед, і негайно слідом за тим пятящегося тому.

Відзначимо також грандіозне прагнення заробляти і відкладати великі гроші, в житті реалізується вами лише в дуже незначній мірі. Це спонукання робить вас старанним працівником у великих компаніях і корпораціях. Однак початкова причина вашого прагнення до грошей корениться в надмірно великому почутті невпевненості.

Іноді це робить вас надобережним і боязким, відбиває бажання ризикувати і користуватися вдалим випадком. Вчіться бути більш заповзятливим, це в ваших інтересах. Ви — людина сильних симпатій і антипатій, а також великий вірності.

Інша ваша пристрасть пов’язана з сильним сексуальним потягом — можливо, багато в чому обумовленою вашої привязчивой і хваткою натурою. Вам необхідна завершеність, а в іншому випадку ви схиляєтеся до утисків і заборон; все це походить із того ж почуття невпевненості. Безсумнівним фактом є те, що ви чутливі і сентиментальні і в той же час любите гроші і добру їжу. Ви володієте дуже сильною інтуїцією.


Залишити відгук