Символ Овна

Символ Овна — це Баран, летить через прірву. Він втілює собою вогненну стихію Зодіаку, оскільки провідна планета Овна — це войовничий Марс. Овен зухвало вирішує проблеми незалежно від традицій і вихідних установок. Це знак імпульсивності, раптовості, інстинктів, емоційних вибухів, сили, енергії і дії.

Людина, народжена під знаком Овна, — це енергійний, винахідливий, сміливий першовідкривач. Це людина дії, дуже захоплюється, імпульсивний, спонтанний — бенгальський вогонь, рассыпающий іскри в різні сторони. Він здатний прийняти будь-який виклик за намовою інстинкту і нічого не боїться. Він втілює собою образ сили, потужності, енергії. Перешкоди для нього — бажане випробування, в їх прагненні подолати його неможливо зупинити. Для нього життя — це боротьба.

<-IMAGES->

Овен — перший знак Зодіаку, зазвичай визнається найбільш впливовою і могутньою із усіх знаків. Він робить людину-»овна» надзвичайно впевненим у своїй силі і красі, прагне не тільки знайти своє місце під сонцем, але і бажають якомога краще грітися на цьому місці.

Овен — екстраверт, любить бути сам собі господарем, сповнений ентузіазму і навіть буйства, безстрашний. Тому він незалежний і самовпевнений, не терпить суперників. Головне, що обмежує вас — гордість і егоїзм, відсутність витриманості, незважаючи на надзвичайну енергійність. Ваша стрімкість часом заважає отримати нагороди і вигоди, належні вам по праву. Вам бракує такту і дипломатичності, хоча ви здатні бути великодушним і чуйним. Проявляючи різкість і прямоту, ви можете не рахуватися з іншими, проте в душі не бажаєте образити кого б то не було.

Середній овен живе справжнім моментом і великою мірою підпорядковується своїм емоціям. Він здатний прокласти собі шлях вперед — войовничість і сила укладені в самій його природі. Він володіє відвагою й відданістю — двома вельми цінними якостями! Добре, якщо поруч є така людина, коли ви починаєте нову справу.

Проте не можна заперечувати наявності у Овнів величезної, «царственого» его; Овен вважає себе незаперечним монархом у всіх своїх починаннях. Для нього не існує півзаходів, він зробить все заради досягнення своїх цілей. Для цього у нього є необхідна завзятість — він може продовжувати розпочате, навіть якщо навколо нього не лишилося нікого. Але овнам потрібно вчитися більшого володіння собою, вдосконалювати себе. Енергія і динамізм, безсумнівно їм властиві, здатні, якщо використовуються з толком, підняти вас до великих вершин.

Ваше ставлення до протилежної статі і до підлоги власним нерозривно пов’язане з вашим характером — безпосереднім і пристрасним. Ви не дуже на висоті там, де треба проявити витонченість і вишуканість. Ви занадто господар (або хазяйка) самі собі! Однак ви здатні отримувати сильні удари, а не тільки роздавати їх іншим, — і зазвичай ви воюєте відкрито і чесно, нехай навіть це досить нелегко. Фактично, ви особливо добре дієте в обстановці змагання.

Дуже небагато людей можуть перевершити вас в якості організатора — ви легко доводите свою перевагу, завойовуючи велику повагу в суспільстві. Ви не дуже хороші як оратор — для цього ви занадто зайняті собою. Не особливо схильні ви і занурюватися у вир громадських проблем, незважаючи на досить вражаючі здібності в цій області. Дуже часто люди отримують вигоду з вродженою чуйності Баранів і використовують їх у своїх інтересах. Вони не завжди отримують від інших цілком заслужені ними допомогу і підтримку — часом навіть від членів сім’ї.


Залишити відгук