Символ Водолія

Символом Водолія є людина, яка тримає в руках дві посудини: в одному — жива вода, в іншому — мертва. Розподіл добра і зла, чорного і білого. На зовнішньому рівні Водолій — активний, товариський, комунікабельний. Швидко входить в контакт. Але на внутрішньому плані його «я» нерідко виявляється пригніченою, тому він часто прагне до самоствердження за будь-яку ціну, щоб повернути загнане глибоко всередину відчуття власної індивідуальності.

Для цієї мети Водолій нерідко робить химерні, дивні і незрозумілі вчинки. Йому здається, що він дуже самотній і що його мало що пов’язує зі світом. З-за цього його ставлення до близьких протягом життя може різко змінюватися. Незважаючи на зовнішню активність, він внутрішньо як би ізольований, зберігає деяку відстороненість. Схильний до беззмістовним, безглуздим діям і крайнім проявам жорстокості. Це тим більше непростимо тому, що робиться не у афекті — Водолій володіє чудовою здатністю до спостереження за собою, до самоконтролю.

<-IMAGES->

Всі астрологічні школи згодні в тому, що Водолій — знак обдарованості та творчості, і всі розглядають цей знак як знак невдач і страждань. Ваш характер відзначений крайнощами. Ви — крайній індивідуаліст Зодіаку. Незважаючи на ваш безсумнівний розум, вам властиво відчуття величезної нерішучості. З одного боку ви дуже сильні і дуже незалежні, ви природжений гуманіст, з іншого — у вас чудове почуття гумору, беззлобного і неупередженого, що дає вам здатність сміятися і над самим собою.

Ваш символ — водонос — вказує на вашу здатність збагатити світ новими надихаючими думками та ідеалами. Ви даєте, ніж отримуєте від світу, щиро прагнучи до добробуту суспільства і будь-якої окремої людини. Ваш знак — одинадцятий за рахунком, «повітряний» знак Зодіаку, — служить символом розуму і творчих здібностей, а ще — це знак допомоги, дружньої підтримки і щирого товариства. Все це приносить вам удачу і наділяє схильністю до вчинення дивних, незвичайних вчинків.

Водолії чарівні, доброзичливі і товариські, наділені чудовою інтуїцією і притому можуть бути примхливий, вперті й ексцентричні. Вони здатні передумати на половині шляху до успіху розпочатого підприємства — до жаху і здивування всіх присутніх і навіть до свого власного. Як ні дивно, вони неквапливі, уважні і обережні на початку своїх справ. Їм властива виняткова широта кругозору.

Ви могли б сказати, що ваш девіз у житті — «жити і давати жити іншим», але ви любите поміщати людей під мікроскоп і спостерігати їх — подобається їм це чи ні. Майже завжди у вас за плечима одне велике розчарування в справах сердечних, що залишило за собою рану, яку ви можете ніколи не забути цілком (причина криється у впливі Сатурна). Ви великий знавець і Цінитель витончених почуттів. Фактично, голова у вас майже завжди править серцем, і це може стати причиною душевних страждань вашого партнера.

Вам властиві приголомшливий ентузіазм і організаторські здібності поряд з майже патологічним почуттям незалежності. Найчастіше це може віддаляти вас від людей, викликаючи у вас почуття самотності і смутку.


Залишити відгук