Символи Знаків Зодіаку

Знаки зодіаку традиційно зображуються за допомогою певних символів, які використовуються в астрології для того, щоб ідентифікувати той чи інший знак. Але мало хто замислювався про походження цих символів, а тим більше – про їх таємному значенні. Тут ми спробуємо дати коротку характеристику кожного з символів знаків Зодіаку. Сподіваюся, що після ознайомлення з цим текстом багато людей зможуть зрозуміти його значення і легко визначити свій астрологічний знак у будь-якому гороскопі.

Символ:

Розпізнати символ Овна найпростіше, оскільки він дійсно дуже нагадує роги барана. В езотеричній трактуванні знак Овна, розташований в самому початку зодіакального кола, представляється як «великий вибух», що створює матерію. І дійсно, символ Овна цілком нагадує значок, що позначає вибух. До того ж, таке трактування цілком відповідає природного запальності представників цього знака.

Поступальна міць, сила, прагнення жити – все це позначає зображення, яке ще можна інтерпретувати як обличчя людини (брови й ніс). Як правило, для Баранів виділяють широкі лоби і щодо різкі риси обличчя, що говорить про те, що вони спочатку думають, а потім роблять.

Символ:

Традиційно символ Тільця нагадує голову бика з рогами нагорі. Езотерично таку картинку дає поєднання образів кола (знак Землі) і півкола (знак Місяця), яке символізує створення матерії і простору. Невипадково знак Тельця протегує творення і накопичення матеріальних благ.

Їх символ – це характеристика двох протилежних начал – місяця і сонця, що робить їх почасти суперечливими. Даний тип зодіаку характеризується волею, наполегливістю, витримкою, витривалістю і величезним потенціалом енергії.

Символ:

Дві дугові лінії об’єдналися разом, представляючи собою символ знака Близнюки. Таке поєднання образів двох Місяців, що дивляться в різні сторони, припускає поділ матерії на дві частини. Таке внутрішній поділ душі людини надвоє часто проявляється в житті представників знаку Близнюки як у внутрішніх душевних терзаннях, так і в зовнішніх проявах.

Народжені під цим знаком люди дуже часто розриваються між крайнощами: світлом і темрявою, добром і злом. Тому зрозуміти їх теж досить складно. А якщо додати мінливість характеру, настільки характерну повітряним типами, то вийде людина, змінюється кожні кілька хвилин.

Символ:

На символі знаку Рак ми бачимо два замкнутих півкола, створюють між собою єдине кільце. Деякі вважають символом Раку символічне зображення жіночих грудей (півколо), що, безумовно, відповідає жіночій природі цього знака. З точки зору езотерики така закручена спіраль відповідає яйцеклітині, що також не суперечить природі знаку Рак.

По своїй суті, даний знак вважається жіночим, символізуючи поєднуються клешні рака, як злиття чоловічого і жіночого. І чоловіки, і жінки, народжені в знаку Рака, є дуже вразливими і чутливими, чудово підходять для створення сім’ї і знаходять себе повністю в батьківстві або материнстві.

Символ:

У символа Лева є декілька популярних трактувань. Деякі можуть представляти його у вигляді двох клапанів серця, оскільки знак Лев керує серцем. Можна також зустріти опис цього символу у вигляді гриви лева. З точки зору езотеричного розвитку людини символ Лева являє собою зображення сперматозоїда. Це відображає не тільки чоловічу природу цього знака, але також і здатність і можливість людини виробляти потомство.

Цей символ може уособлювати непокладистую і неоднозначну натуру людей, народжених в цьому знаку, або ж гриву царя звірів, який як не можна краще протегує всім підопічним. Львів дуже просто виділити серед інших представників зодіакального кола: їх відрізняє аристократизм, чутливість, волелюбність. Як правило, таких людей виділяють красиві, густі волосся, які вважаються гордістю Лева.

Символ:

Цей символ схожий на скорпіона (стилізована літера «М»), тільки замість того, щоб направляти хвіст назовні, вона згортається в себе, ніби вбираючи в себе енергію життя. Основна езотерична завдання Діви полягає в структуруванні навколишнього простору. Не можна сказати, що це чисто жіночий знак. Хоча, безумовно, жінки за своєю природою краще справляються з цим завданням. Цей етап розвитку життя відповідає біблійному шостого дня творіння, коли з’являється людина і починає освоювати простір, даючи імена і назви всьому створеному творцем.

Даний знак, швидше за все, означає репродуктивну функцію жінки, адже саме Діва уособлює єдину жінку у всьому Зодіаку, богиню Деметру. Саме представники цього типу завжди за здоровий спосіб життя, трепетно ставляться до своєї зовнішності.

Символ:

Іноді символ знака Ваги порівнюють з реальними вагами для зважування. Однак у традиційному уявленні символ знака Ваги є у вигляді призахідного сонця, на противагу знаку Овна, який символізує світанок. І це невипадково. Розташовуючись на зодіакальному колі точно навпроти знаку Овен, Ваги позначають символічну межу між першою (фізичної) і другий (духовної) частиною Зодіаку. Саме тому основна кармічне завдання Ваг – нести в цей світ почуття гармонії та краси, знаходити тонку грань прекрасного і нести її стандарти в життя.

Деякі астрологи відносять цей символ до роздвоєним, що позначає духовне і тілесне, земне і небесне, внутрішній і зовнішній світ. Символ Ваг – це єдність у всіх сферах і гармонія. Розпізнати людей, народжений під знаком Терези, дуже просто: вони завжди допоможуть вирішити складну ситуацію, якщо необхідна допомога.

Символ:

Цей символ схожий на знак Діви, але його «хвіст» спрямований назовні. Езотерично Скорпіони є генераторами енергій і, на відміну від Діви, не беруть, а більше віддають енергії в зовнішній світ. Хоча, насправді це не зовсім вірне зображення знака. Більш точно знак Скорпіона характеризує те ж саме зображення, але «хвіст» якого спрямований на себе. У цьому самоистязании укладена вся природна сила представників знаку Скорпіон.

За іншою версією, всі закінчення зображення – це отруйні жала, які може використовувати Скорпіон, щоб дати відсіч кривдникові і захиститися самому. Не дарма, саме даний тип Зодіаку відноситься до мстивим і пам’ятає образу досить довго, що дозволяє придумати план помсти і віддати по заслугах всім кривдникам тоді, коли вони менше всього цього очікують.

Символ:

Простий символ, який нагадує стрілку. В езотеричному сенсі це стріла, спалюєте всі кармічні «хвости» людини. Невипадково сам Стрілець зображується у вигляді кентавра, спрямованого вперед, але стріляє з лука позаду себе. Таким чином, він позбавляє людину від вантажу минулого, позбавляє від відповідальності. Але натомість дає букву закону, яка, як стріла, ріже колишньої хаос і дає людині вектор для подальшого розвитку.

Стрільці не відрізняються дипломатичністю і тактом, часто кажучи все, що думають, а це може сильно образити близьких. Стріла також вважається знаком духовної еволюції і перетворення, говорячи про здібності такої людини, його високому рівні розвитку. Стрільці вміють відмінно балансувати між фізичним і духовним, що і уособлює символ.

Символ:

Мабуть, самий незвичайний з групи знаків, цей символ можна розглядати як виті роги козла. Проте, коріння такого позначення знаку Козерога слід шукати в стародавньому символічному зображенні цього знака у вигляді кози з риб’ячим хвостом. Таке зображення спочатку з’явилося в стародавньому Шумері і належало богові-творцеві по імені Енкі, символом якого також була риба). Саме в знаку Козерога відбувається вдосконалення матерії. І тут людина може проявити і перевірити свій характер.

Дане позначення можна назвати знаком мудрості, яка не просто приходить з роками, а супроводжує людину з народження. Рішучість і мужність Козерога допомагають подолати будь-які перешкоди і досягти поставленої мети. Також знак Козерога зображується як прагнення вгору, до життя, до світла, у майбутнє. Але це тільки одна сторона. Друга – це падіння в безодню. Тому Козероги повинні спритно й уміло йти по життю, не кидаючись у крайнощі.

Символ:

Цей символ нагадує хвилі в океані, що характеризує стихійну природу представників знаку Водолія. В езотеричному сенсі дві хвилі в знаку Водолія символізують живу і мертву воду. Хоча це спірне твердження. Справа в тому, що найдавніші символи знаку Водолій зображують людину (або бога), выливающего воду з двох глечиків на рибу. Символічно це може означати появу розуму, а якщо ще точніше, то впровадження розуму в нерозумна істота. При цьому управління потоками свідомості такої людини надано вищому розуму. Невипадково, багато представників знаку Водолій є геніальними від природи людьми. Але пояснити їх таланти з допомогою простої логіки буває просто неможливо.

Даний тип вважається інтелектуальним, оскільки ставиться до всього критично і обожнює з усіма сперечатися, достатньо лише висловити свою ідею, особливо, якщо з нею не згоден Водолій. Від своєї точки зору такий знак навряд чи відмовиться, що буде старанно доводити у суперечці з будь-яким.

Символ:

Цей символ являє собою дві риби (два півкола), з’єднаних разом. Але, тим не менш, це дві абсолютно різні риби, що пливуть в зовсім різних напрямках. Така природа представників цього знака. Вони можуть плисти за течією, погоджуючись та приймаючи все, що дає їм життя, так і рватися вперед, рухаючись проти течії, незважаючи ні на які перешкоди. Езотерично дві риби-півкола, сполучених між собою тонкою стрічкою, символізують закінчення життєвого циклу. Невипадково цей знак вважається знаком смерті і переходу в інший світ.

Люди, народжені в знаку Риби, як правило, живуть у своєму світі, який зрозумілий тільки їм. Вони красиві і амбітні, однак показують це далеко не всім і не завжди. Для досягнення власної мети можуть піти на багато чого.


Залишити відгук