Знак Зодіаку скорпіон в Астрології

Значення Імені: Скорпіон — говорить про сильний характер і дратівливий

Скорпіон Дати: 24 Жовтня – 22 Листопада

Символ Скорпіона:

Тип Знака: Вода – Фіксований – Негативний

Планета Скорпіона: Плутон

Щасливий Колір: червоний, Червоний

Щасливий День: Вівторок

Щасливі Числа: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90

Квіти Знака Скорпіон: Хризантема

Камінь Скорпіона: Топаз

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Кабан

Знак Скорпіона описується як найпотужніший знак Зодіаку, його представники мають долю лідера, інтенсивне життя, заповнену драматичними відносинами і подіями воістину епічних масштабів. Навіть у дитячому віці володарі цього знака мають високий інтелект, розвинений не по роках. Багато астрологів називають цей знак Зодіаку знаком «найстаріших душ». Мудрий Скорпіон, часто знає всі відповіді на всі питання, однак, як це часто буває, не знає, що йому потрібно робити для власного щастя.

Пристрасть, бажання і влада взявшись за руки, ведуть Скорпіона по життєвому шляху. Найбільший виклик долі для Скорпіона — це вибір між владою любові і любов’ю до влади. Буття у владі з їх екстраординарними, глибинними емоційними процесами і чутливістю, часто стає нелегким випробуванням для їх близького оточення. Скорпіони відрізняються від всіх інших знаків Зодіаку, і це розходження може проявлятися у всьому, в їх роботі, в любові, в повсякденному житті, все що роблять і чим займаються такі люди, разюче відрізняється від інших.

Багато можуть часто жити зі Скорпіоном протягом довгих років, але насправді не знати свого партнера. Багато речей, пов’язаних з життям людини народженої в цей період, можуть назавжди залишитися таємницею. Досить часто їх очі можуть видавати їх справжні почуття в той час як слова говорять зворотне, і найгірше, коли Скорпіон намагається приховати свої емоції. Щоб переповнити чашу його терпіння потрібно зовсім небагато і, швидше за все, скоро вибухне бурею.

Якщо ви маєте справи зі Скорпіоном, ви повинні завжди відчувати його, мати справу з ним на інтуїтивному рівні. Вони часто носять маску, занадто часто кажуть «Ні», коли дійсно мають на увазі «Так». Скорпіони мають протилежного природою.

Але як тільки вони знаходять свою справжню любов, вони можуть бути самими відданими з усіх партнерів. Тут варто зазначити, що грати в любовні ігри з такими людьми вкрай небезпечно, їх почуття як вогонь можуть обпалити недбайливого коханця, вони ніколи не забувають зради і зради. Більшість Скорпіонів — переможці і лідери, єдина річ, про яку вони повинні по справжньому хвилюватися, це ставлення до отриманої ними силі, яка може як підвищити, так і повністю знищити.

Скорпіони, як правило, сильні особистості з яскраво вираженими задатками лідера. Вони намагаються максимально заповнити життя подіями, що призводять світ навколо себе в рух і легко втягують у свої проекти оточуючих. Представники цього знака зодіаку відкриті, іноді резковати в спілкуванні, але при цьому чутливі, хоча і намагаються приховувати свої переживання.

Скорпіони першої третини знака, що з’явилися на світ з 24 жовтня по 2 листопада, відчувають на собі вплив червоної планети Марс. Вони не надто емоційні і не схильні до емпатії. однак це часто допомагає їм: такі люди стають прекрасними лікарями або військовими.

Народжені з 3 по 13 листопада Скорпіони — «сонячні», великодушні і благородні люди. Їх відмінна особливість — прекрасна пам’ять. Такі Скорпіони спокійніше інших і більш схильні до компромісів. Сильні з психології, за рахунок чого нерідко досягають видатних успіхів в комерційній діяльності.

з 14 по 22 листопада Скорпіонам «супроводжує» планета любові Венера. Люди, народжені в цей час, володіють приголомшливою харизмою і сексуальністю. Люблять красиве життя, красивих людей, красиві речі. Можуть знайти своє покликання в кар’єрі артиста.

Сильні сторони Скорпіона

Яскрава натура Скорпіонів дозволяє їм легко вести за собою людей. Вони без вагань беруться за нові справи і часто досягають у них чималих успіхів. Важко піддаються зовнішнім впливам, навіть хвороби обходять їх стороною. Скорпіони віддані тим, кому довіряють, і завжди готові прийти на допомогу близьким. Крім сильної волі і яскравої особистості, народжені під знаком Скорпіона володіють гострим розумом.

Слабкі сторони Скорпіона

Скорпіони не люблять проявляти емоцій, тому часто спілкуватися з ними важко: оточуючим вони навіть можуть здатися лицемірними. Прагнуть до влади, яка може змінити їх характер: найчастіше Скорпіони стають дуже жорсткими керівниками або батьками-тиранами. Найчастіше нетерпимі до думки, відмінному від їх власного. Пом’якшити ці прояви можна за допомогою побудови довгострокових довірчих відносин з ними.


Залишити відгук