Знак Зодіаку стрілець в Астрології

Значення Імені: Кентавр, символізує поєднання духовності і консерватизму

Стрілець Дати: 23 Листопада – 21 Грудня

Символ Стрільця:

Тип Знака: Вогонь – Мутабельный – Позитивний

Планета Стрільця: Юпітер

Щасливий Колір: Фіолетовий, Червоний, Рожевий

Щасливий День: Четвер

Щасливі Числа: 3, 12, 21, 30

Квіти Знака Стрілець: Нарцис

Камінь Стрільця: Бірюза

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Щур

Керований планетою Юпітер, вигідною в усіх відношеннях, Стрільці володіють природним багатством жаги до пригод в любові і в житті, ймовірно, це робить їх одним з найбільш оптимістичних серед усіх знаків Зодіаку. Як і їх астрологічний символ — Стрілець — люди, народжені в цей період, відомі тим, що націлюють свій погляд на все, що, на їх думку, є привабливим або просто необхідним атрибутом життя — кохана людина, цікава робота, розкішний відпустку, красива нерухомість — все, що необхідно Стрільцям, рано чи пізно виявляється в їх руках.

Стрільці вірять, що для людини немає нічого неможливого, потрібно лише трохи докласти зусилля у напрямку до бажаної мети, здебільшого з-за цієї віри багато з таких людей стають справжніми знавцями в справі пошуку щастя, вони знають, як народитися в сорочці і як зловити за хвіст птаха удачі. Досить часто, близькі і навколишні люди, часом намагаються стримати запал Стрільця, намагаються пояснити, що в житті є й інші цінності крім пригод.

Результати подібних заходів, досить сильно засмучують їх близьких, Стрілець — це волелюбна створення непояснюване дресируванню, приборкати його, це як приклеювати до стіни фруктове желе скотчем. Волелюбний, оптимістичний і чесний Стрілець, керований планетою Юпітер, планетою достатку і знань, володіє вродженою потребою до розвитку своєї власної, унікальної філософії життя.

Звичайно, любові всі віки покірні, як і всі представники зодіакального кола. Як тільки Стрільці знаходять партнера, який схвалює їх потреба до подорожі, розуміє необхідність зберегти власний сенс життя, самостійність та індивідуальність, Стрілець може стати самим добрим, щедрим і щирим партнером.

<-IMAGES->

Головна риса, що визначає поведінку народжених під знаком зодіаку Стрілець — це їх бажання пізнати навколишній світ і знайти у ньому своє місце. Тому представники цього знака Зодіаку прагнуть до особистісного зростання, пізнання нового. Вони напористі, товариські і відкриті для оточуючих. З самого дитинства Стрільці відмінно налагоджують контакти, легко сходяться з людьми і з задоволенням вчаться у них. Тому особливо важливо, щоб в дитинстві Стрілець був оточений людьми, здатними подати позитивний приклад.

Зазвичай Стрільці вкрай привабливі, причому це може бути не пов’язане із зовнішністю. Навіть при нічим не выделяющемся вигляді народжені під знаком Стрільця можуть вигідно подати себе і зачарувати будь-якої людини, чим часто користуються в особистих цілях.

Що б не відбувалося в житті Стрільця, він зберігає оптимістичний погляд на речі. Вміння радіти життю допомагає не тільки їм самим, але й оточуючим: Стрільці завжди готові надати посильну допомогу навіть випадковим знайомим, завдяки чому легко домагаються розташування і завойовують славу добросердих людей.

Незважаючи на це, при необхідності Стрільці можуть бути твердими і наполегливо домагаються своїх цілей. Крім особистих якостей, їм в цьому допомагає удача: Фортуна любить представників цього знаку і часто повертається до них обличчям. Як випущені стріли, Стрільці завжди прагнуть вперед до наміченої мети, і як тільки досягають її, прагнуть поставити нову. Зволікання для них нестерпно, як і бездіяльність, нехай навіть вимушене.

Стрільці нетерпимі до традицій і засад, особливо в тому випадку, якщо це заважає досягненню їх цілей. З-за цього вони часто вступають у конфлікт з консервативними людьми. Натомість команду однодумців Стрілець легко приведе до перемоги завдяки вмінню надихати людей і заражати їх своїми ідеями.

Сильні сторони Стрільця

Такі особисті якості, як упевненість у собі, цілеспрямованість і оптимізм, допомагають Стрільцям досягти чималих успіхів у житті, особливо якщо навколо них зберуться люди, здатні підтримати і розділяють їх ідеї.

Так само сильними сторонами народжених під знаком Стрільця є свобода поглядів, добре розвинена інтуїція і вміння з кількох варіантів вибрати найбільш виграшний. Стрільці володіють стратегічним мисленням, вміють планувати і стежити за виконанням своїх планів.

Слабкі сторони Стрільця

Іноді Стрільці, які прагнуть до втілення в життя своїх проектів, готові поступитися всім. Мета для них виправдовує будь-які засоби, часом вони не гребують маніпуляціями і лицемірством. Здатність вести за собою команду розвиває у Стрільців підвищене почуття власної важливості, і в цьому випадку вони не гребують пройтися по головах.

Стрільцям необхідно відчувати свою потрібність і лідерство, тому відносини з конкурентами у них напружені. У разі конфлікту інтересів пошук компромісу може бути марною тратою часу: Стрільці принципові, вперті і нетерпимі.


Залишити відгук