Планета Діви

Діва знаходиться під впливом відразу трьох планет. Найбільша планета-покровитель знаку Діва — Меркурій. На народилися в різні декади діють три різні планети. На людей, які народилися в першій декаді (24 серпня – 2 вересня) впливає Сонце. На народилися під час другої декади (3-11 вересня) — Венера. І на народилися в третій декаді (12 – 23 вересня) вплив безпосередньо Меркурій. Планета знака зодіаку Діва Меркурій — мабуть, сама що ні на є добра планета, схожа в цьому на Сонці. З поганих якостей цієї планети можна відзначити егоїстичність, балакучість та інфантильність. Також Меркурій, є символом винахідливості та енергії. Цю планету можна сміливо назвати Богом Торгівлі. Меркурій має ряд комерційних здібностей.

Діви, що народилися в третій декаді, під впливом цієї доброї планети, володіють особливим складом розуму. Навіть у далекій старості вважають себе вічно молодими і практично ніколи не скаржаться на здоров’я. Слово, сказане такий Дівою, може виявитися найбільш мудрою порадою, з усіх коли-небудь почутих. Планета Дів Меркурій дружить з Сатурном, Венерою і Юпітером, інших вважає ворогами. Крім Дів, Меркурій керує ще й червневим знаком зодіаку — Близнюками. Якщо порівнювати вплив Меркурія на Дів і Близнюків, можна знайти деякі подібності характерів. Обидва знака емоційні і запальні, але вже дуже щирі з оточуючими людьми.

Так само на знак зодіаку Діви впливають не менш важливі планети: Сонце (для народжених з 24 серпня по 2 вересня) і Венера (для народжених з 3 по 11 вересня) Народилися під впливом Сонця завжди дуже елегантні. Для них Сонце – символ краси, щось на зразок уособлення мистецтва. Для людей, народжених в період впливу Венери, явною відмінністю є підвищена чутливість. У любові вони часто виявляються самотніми, так як є самими що ні на є однолюбами. З основних якостей можна виділити скутість і сором’язливість.

Що стосується днів тижня, придатних для цих планет, потрібно відзначити наступне: Меркурій протегує середовищі. Сприятливий день для Венери – п’ятниця. А Неділя — саме той день, якого буде протегувати Сонце. Протегує знаку Меркурій, який є планетою інтелекту і одночасно деякого легковажності. Саме тому Діві властива наявність двох протилежних якостей: зла та добра, ненависті і любові, світла й темряви.

З тих пір, як люди почали спостерігати за Меркурієм, вони асоціювали цю загадкову планету з спритністю, швидкістю переміщення. Персонаж міфології Меркурій — створення з крилами на ногах — був посланцем богів. Він був не тільки швидкий, як вітер, але і красивий і молодий. Сферою його впливу вважалася торгівля, комунікація і все, що вимагало певних здібностей і майстерності. Меркурій пов’язують з розумовою діяльністю, інтелектуальною енергією, під його управлінням знаходяться свідомість, сприйняття. Вплив цієї планети допомагає активізувати роботу розуму і духу, переходити на більш високі щаблі свідомості, пов’язувати різні часові відрізки. Планета впливає на слух, зір, здатність засвоювати інформацію. Нерідко можна почути, що завдяки Меркурію людина осмислює своє життя.

Якщо в гороскопі того чи іншої людини вплив Меркурія сильно, то він відрізняється здатністю засвоювати інформацію на льоту, бути інтелектуально сприйнятливим, проявляти гнучкість розуму. Під впливом цієї планети Дів тягне до дослідницької роботи, вони стають хорошими посередниками, наслідувачами, талановито передають засвоєну ними інформацію, добре володіють мовами, в тому числі іноземними, володіють даром красномовства, що вміють гарно співати і танцювати, ніколи не губляться на публічних виступах. Багато підопічні Меркурія проявляють чудові здібності в торгівлі. Руху їх зазвичай швидкі і кілька знервовані. Також Меркурій прийнято вважати покровителем мандрівників; він полегшує процес спілкування.

Якими якостями наділяє Дів планета Меркурій

Меркурій управляє двома знаками Зодіаку — Діва і Близнюки. Меркурій вважається однією з найбільш швидких планет в Сонячній системі — він рухається зі швидкістю 150 тис. км/ч. Ця планета найближче розташована до Сонця. У діаметрі Меркурій трохи перевершує місячний, але в 3 рази менше, ніж Земля. Цікаво, що планета-покровитель Діви робить оборот навколо Сонця всього за 88 днів, а обертається навколо своєї осі настільки повільно, що тривалість дня на ній в два рази більше, ніж рік.

Аналогічно своєму покровителю – Меркурію, часом Діви в очах оточуючих виглядають так само парадоксально. Протягом усього життя Діви прагнуть знайти компромісне рівновагу між цими силами, але відчайдушно не хочуть стати повністю підвладними тій або іншій силі. Завдяки заступництву Меркурія, внутрішній світ Діви дуже багатий, хоча і неймовірно складний, і часто прихований від оточуючих, тому їх вважають занадто розважливими, недалекими і нічим не цікавляться людьми.

Завдяки впливу протегує планети Діви і справді піддаються логіці дій і мислення, дуже працьовиті, активні і діяльні. Вони здатні найбільшим чином відкритися в науці, вони просто призначені для того, щоб вчитися і вчити. Планета Меркурій робить Дів здатними освоїти величезну кількість нової інформації, швидко впорядкувати, класифікувати і вдосконалювати, що служить якісному самостійного навчання інших. Дівам, чия планета Меркурій, властиво конкретизувати поняття і почуття, які не мають визначення.

Це робить представників цього знака Зодіаку талановитими в літературі і музиці. Сильно розвинені інтуїція та логіка, реалістичність і критичний розум, якими щедро обдаровані Діви, робить їх унікальними філософами і містиками. У цього знака яскраво виражені здібності організаторів і розсудливість, що робить їх хорошими працівниками керівного ланки. Найбільш розвинені почуття у Діви — точність, аналітичний склад розуму, чіткість, спостережливість. Представник знаку Діви не позбавлені суперечностей і крайнощів. Вони подібно знаку Близнюки цікаві й нерішучі. Їх дії іноді можуть бути спонтанними і призвести до втрати вкрай вигідних пропозицій.

У Дів часто вживаються крайнощів: вони можуть володіти розумом і працездатністю, але в той же час ліниві і не мати ніяких прагнень. Незначний вплив чинить на Діву планета Сонце, що надає їй спокою, гармонії й урівноваженості. А таємничість і сором’язливість — це від заступництва Венери. В інших людях Діви цінують розум, ерудицію, винахідливість та різнобічні інтереси.


Залишити відгук