Венера в Діві у Жінки

Цієї жінки подобаються не просто мудрі і розумні, але і раціональні чоловіки. Якщо з ним їй цікаво спілкуватися, будувати плани на майбутнє, а так само посміятися над останнім анекдотом, то це вже знак Долі. Венера в Діві у жінки говорить про те, що перед нами самостійна, комунікабельна та ділова Дама. Така, навряд чи буде сидіти «на шиї» у чоловіка, тому що сама воліє працювати і досягати всього, що захоче. Щодо чоловіків, до речі, вона теж досить рішуча і прямолінійна. Головне, щоб він її поважав, розумів і рахувався з її інтересами. У неї прекрасний смак, гарні манери і маса енергії, якої вистачає на все. Вона навіть у відносинах з чоловіками шукає творчий підхід, тому не кидається у вир з головою. В міру обережна і практична жінка, у якої все по порядку. Спочатку побачення, потім знову побачення і, тільки потім близькість.

Спочатку їй потрібно дізнатися і довіритися чоловікові, щоб не потрапити в безглузду історію. Вона воліє розумних чоловіків — без емоційних сюрпризів, ревнощів і з’ясування стосунків. Якщо спостерігається Венера в Діві у жінки, то їй подобаються чоловіки різної статури і статусу. Це може бути дипломований спеціаліст, баскетболіст, страшенний хуліган, дисциплінований домосід і виконавець романтичних балад. Яку роль відіграє для неї пристрасть? Важливу, але більше значення вона надає інтелекту і таланту свого обранця. Тому, якщо вона зі своїм чоловіком всю ніч безперервно проболтает про інопланетні простору, то це цілком нормально. Надійні, прості в спілкуванні і грунтовні чоловіки – її слабкість. Їй не подобаються ті, хто дає хоч найменший натяк на загадковість і невизначеність. З чоловіком має бути безпечно, а не як «на вулкані».

Якщо Венера в Діві у жінки, то для неї любов-це тихий і безмежний океан. Можна спокійно розгойдуватися на її хвилях – ніжно, довго і без страху потонути. Чітко розпланований роман? Це точно про неї. Вона вже точно не стане ридати в подушку в очікуванні дзвінка від чоловіка. Вона рідко спізнюється на побачення, тому що для неї воно схоже на діловій нараді. У неї все під контролем – почуття, стосунки, любов і сльози від щастя. Ця жінка навряд чи здатна закохатися з першого погляду – раз і назавжди. Але, якщо вона «виросте» свою любов і регулярно «удобрювати» відносини, то вони будуть міцними, а вона самої відданої в світі дружиною.

Жінки з Венерою в Діві схильні до холодного розрахунку, прояв почуттів дається їм насилу. Відносини, в яких на першому місці будуть стояти матеріальні блага, швидше за все, стануть їх вибором. Цей різко негативний момент не можна вживати до всіх власницям такої натальной карти. Венера в Діві у жінки дарує здатність контролювати свої бажання, моральну чистоту, дотримання моральних засад. Такі дами можуть бути ідеальними супутницями на світських раутах, офіційних заходах… Деколи цій жінці здається, що за допомогою почуттів вона могла б зрозуміти свого партнера краще, ніж через розум. Чоловікам подобаються її розважливість, здатність думати головою. У деяких дам, як ми знаємо, ця функція розвинена як у рудиментарного органу. Затяжний пошук, обмірковування і вибір свого людини може привести жінку з Венерою в Діві до самотності. Але воно стане для неї не в тягар, а усвідомленим рішенням.

Жінка з Венерою в Діві може бути божевільною господинею. Вона знає, скільки баночок з бурим, червоним, круглим, довгозерним рисом повинно стояти на полиці номер шість. В якому кутку через дванадцять хвилин з’явиться порошинка. Через тринадцять, як ви розумієте, її там не буде. Якщо у неї вистачає часу встежити за всіма пилинками або виділяти прибирання, господарству, розрахунками час на вихідних, вона буде щаслива, як і всі близькі їй люди. Буває, дама розуміє, що її ідеал чистоти дуже далекий від реальності. Розуміючи і приймаючи частково таке положення справ, вона тероризує домашніх за їх неохайність і недбалість. Іноді й їй самій принесе задоволення розібрати поклади мотлоху, як матеріальні, так і віртуальні.

Венера в Діві у жінки також контролює і зовнішній вигляд. Правильний режим харчування, натуральні і корисні продукти, регулярні фізичні навантаження, здоровий сон. Якщо система змінюється, вона у всіх іпостасях втрачає гармонію, страждає емоційно. Ця жінка марніє без роботи, її залежність від праці прямо впливає на зовнішній вигляд. Правда, прагнення до кар’єризму може погубити її відносини з близькими. Проблема в тому, що жінка буде вважати, що вона приділяє достатньо сил і увагу домашнім. Але це далеко від істини. Жінка, яка вибрала професію у сфері мистецтва, буде опрацьовувати кожну дрібницю, зводячи у вищу ступінь досконалості.

Теплота, ніжність, турбота – не її сильні сторони. Проявляти щирість і відданість вона вміє тільки в практичному ключі: смачна вечеря, нові костюми, зшиті своїми руками, останні моделі гаджетів для кожного члена сім’ї. Прояві почуттів у словестном виконанні для неї жахливо складно. Жінка з Венерою в Діві буде розуміти, що любить, але сказати навряд чи зможе. Бере нерозсудливість верх під час закоханості? Ні, на цій дамі це не відноситься. Не піддаватися емоціям вона вміє. Точніше її розум не дозволяє їй цього показати. Вона часто боїться відлякати чоловіка. Насправді всередині цієї жінки вирують шекспірівські пристрасті. Венера в Діві допомагає бути вірним партнером у шлюбі, дружбі і бізнесі. Кращої бойової подруги вам не знайти!


Залишити відгук