Венера в Скорпіоні у Жінки

Перед нами одна з самих пристрасних жінок, яка в любові прагне більше до сексуального задоволення і грошей, ніж до романтичних міркувань. Якщо Венера в Скорпіоні у жінки, то для неї багатство і влада – єдине ціле. Все це вона втілює в інтимній близькості з чоловіком. Якщо вже, любов, то вона повинна бути всепоглинаюча, на зламі і до тремтіння в колінах. У такої жінки завжди є бажання зблизитися з чоловіком, тому що вона вважає це самим вірним способом довести своє почуття. Еротика, насолоду і емоційний надрив – все це їй так знайомо і страшенно подобається. Тому, якщо чоловік шукає воістину сексуальний феєрверк і масу задоволень в ліжку, то ця жінка підходить йому ідеально. Їй хочеться бути бажаною і самої бажати того, кого вона любить.

У ній чимало загадок і таємниць, а її краса по-справжньому зачаровує. Звабливий погляд, принадна посмішка і майже містична манера поведінки. Якщо чоловік мріє про любовні експерименти в ліжку, то Венера в Скорпіоні у жінки дозволить йому поринути у світ блаженства і заборонених ігор. Вона обожнює дивитися ужастики, які розбурхують кров. Ну, а секс в портера театру або темної ночі в провулку збуджує її більше, ніж близькість на ліжку в милій спальні. Цю жінку цікавлять респектабельні чоловіки з «товстими» гаманцями. Вона нітрохи не приховує цього, тому, що для неї гроші і секс слова синоніми. До речі, близькість з малознайомим чоловіком збуджує її, нітрохи не менше. Вона небезпечна і прекрасна, що подобається тим представникам сильної статі, які терпіти не можуть манірність, табу і страх бути «застукали» під час занять любов’ю.

Якщо Венера в Скорпіоні у жінки, то вона ніколи і ні перед чим не зупиниться, якщо по-справжньому кохає. Вона буде робити все, щоб завоювати вподобаного чоловіка. Навіть, якщо він одружений, чи живе в Нікарагуа? Уявіть собі, але це для неї не перешкода. Якщо чоловік готовий заради неї кинути все і втечуть вдалину, назустріч фізичного задоволення, то вона теж у боргу не залишиться. Ця жінка вміє кохати по-справжньому, а так само бути вірною і покірною, якщо цього захоче її партнер. Але, пам’ятайте, що вона дуже ревнива. Тому, доводити її до сказу і фліртувати з іншими жінками у неї на увазі – не кращий метод довести свою прихильність. Вона дуже чуттєва і темпераментна, тому не приховує своїх бажань і «згорить» від любові, якщо це буде потрібно.

Заплутані, складні і глибокі почуття супроводжують таких жінок протягом усього їх життя. Вони постійно шукають відповіді на свої питання про взаємовідносини та любові, принагідно розбиваючи серця зустрілися на шляху чоловіків і надриваючи власну душу. Досягнувши певного рівня зрілості і мудрості, така панночка перенесе борошна любовного почуття на своє серце, захищаючи тим самим обранця від деструктивних емоцій. В іншому випадку (що трапляється частіше) пристрасть її особистості може обрушитися на тих, хто зважиться випробувати її любов.

Від неї можна чекати чого завгодно: ревнощів, пристрасті, образи, підступності, але не варто вважати це холоднокровним розрахунком, все зовсім не так. Просто жінка з Венерою в Скорпіоні не мислить свого життя без любовних переживань і спопеляючої пристрасті, тому несвідомо створює навколо себе обстановку нез’ясовного страждання, напруження і неспокій. Дуже часто вона сама не рада проявів пристрасності своєї натури, але навіть вміння контролювати емоції і тверезий розум залишають її, коли справа стосується сердечних переживань.

Ця жінка регулярно задається питаннями на тему: «Чому ми не можемо бути разом?», «Чому кохання завжди нещасна?», «Чому мене так часто мучить ревнощі?», «Чому партнер не ідеальний?» і т. д. Ці сумніви встромлюють в душу володаря Венера в Скорпіоні гострими шипами. Для неї існує маса проблем, до яких не виходить ставитися легко. Але ж завжди є вихід. Просто їй треба зрозуміти силу свого магнетичного тяжіння, усвідомити наскільки воно може бути руйнівним, і не використовувати його проти улюблених.

Таке положення Венери дає світу найбільш звабливих і фатальних жінок, справжніх чародійок, які не хочуть йти відомими шляхами. Вони від народження покликані обурювати громадський спокій. Дуже часто такі дівчата серйозно цікавляться магією, потойбічними силами, езотерикою і незвичайними можливостями для посилення власного (і без того сильного) чарівності. Для неї дуже важливо бути впевненою у власній неперевершеності і всеосяжної влади над чоловіками. Їй треба усвідомити, що немає ніякої потреби у випробуванні на міцність серця і характеру обранця (і власної душі). Більшу частину власної енергії їй слід пустити на мирні цілі або зайнятися власною особистістю, виправляючи свої недоліки. Партнер представниці Венера в Скорпіоні може лише відобразити її проблеми, вказати напрямок, в якому їй треба рухатися для продовження розвитку і вдосконалення.

Справжня завдання жінки з такою Венерою – це навчитися жити у злагоді з коханим, не вимагаючи від нього беззаперечного підпорядкування, безроздільної приналежності тільки їй одній. Їй доведеться регулярно боротися з власною натурою з допомогою розуму, енергії і неабиякого таланту. Тільки прийняття любові супутника такою, яка вона є, здатне вилікувати її душевні рани і допомогти впоратися з охоплюють її емоціями. Іноді такі дівчата самі шукають страждань від любові, так як головне значення для них мають тільки почуття пов’язані з якоюсь таємницею або зовсім — нерозділені. Трагізм вони вважають обов’язковим елементом справжніх, щирих почуттів. Ця спокусниця не шукає легких взаємин, вона готова йти шляхом серцевих мук і випробувань заради того, щоб знайти справжню любов.

Венера в знаку Скорпіона направляє своїх підопічних з одного боку на реалізацію високих духовних потреб, а з іншого – на пізнання еротики і сексу. Тому підопічні цієї планети в такому положенні мають і великою моральною стійкістю та силою і потужною тягою до сексуальних пригод і протилежної статі. Зазвичай ці жінки неймовірно ревниві, нерідко різання і грубі, одним словом справжні власниці. Їх любов — це суміш сказу і блаженства, укусів і поцілунків. Це може бути і мукою, і злом, і палючої пристрастю, і нав’язливою ідеєю. Справжній танець смерті і ероса. Діапазон її почуттів надзвичайно широкий: від всепоглинаючої ніжності і трепетности до самої рафінованої збоченості.

Почуття представниць Венера в Скорпіоні — це неконтрольована і нестримна сила внутрішнього «Я», підсвідомості, яка при першому ж дисонанс викликає крайності проявів аж до хворобливої ревнощів, гомосексуалізму і садомазохізму. Таким дамам свою статеву потенцію потрібно культивувати в тих сферах життя, до яких вони мають покликання. Це підвищить їх силу волі, впевненість у собі, а при достатній наполегливості, завзятості і цілеспрямованості вони досягнуть високого матеріального становища і соціального рівня. У них з’явиться готовність і бажання допомагати оточуючим.

Сприятлива конфігурація Венери з іншими планетами і елементами гороскопу посилює позитивні риси характеру, дарує прагнення до духовного і морального зростання, підсилює розумові здібності. Несприятлива конфігурація провокує скандали, сварки, інтриги, чвари і т. п. Плюс до всього погані аспекти притягують до жінок чоловіків із сумнівною репутацією, дають впертість, марнославство, владолюбство і вказують на можливість отруєння, нещасного випадку, передчасної смерті. Погана конфігурація особливо шкідлива для жінок, у них можуть виявлятися негативні риси: фанатизм, схильність до злочинних дій і насильства.


Залишити відгук