Ясен — Гороскоп Друїдів

Дати Ясена: 25 травня — 3 червня; 22 листопада — 1 грудня.

Риси народжених під знаком Ясена: інтелігентність, прагнення до синтезу, інтуїція, фантазія.

Сумісність: з Ялицею, В’язом, Ліщиною.

Несумісність: з Сосною, Липою, Жасмином.

Ясени відрізняються красою, силою, свободою рухів, елегантністю, стрункою фігурою. Нерідко люди думають про них як про безвідповідальних персон, оскільки представники знаку з притаманною їм жвавістю просто сміються над зустрічаються на їх життєвому шляху проблемами. Тим менш Ясени прекрасно знають, чого хочуть і чого — ні. Ці самолюбивые люди роблять, здебільшого, тільки те, що хочеться їм самим. Від оточуючих вони вимагають, щоб ті підлаштовувалися під їхні вимоги і уявлення. Ясени люблять, коли про них піклуються.

Сміється над життєвими труднощами, що створює враження безвідповідальності і безвілля. Але це тільки видимість. Ясен дуже добре знає, чого хоче, і ще краще — чого він не хоче. Самолюбний в усьому, що стосується власного успіху і благополуччя. У прагненні до власного щастя настільки енергійний, що може розтоптати все, що заважає йому на шляху до мети. Егоїст, але не скупар. Щедрий, поділяється усім. Це примхлива натура в області любові виявляє зовсім інші риси: буває обачний, постійний, передбачливий, власне, у цій області Ясен має найбільші успіхи і вміє добре вибирати, зважувати усі за і проти.

Чоловіки Ясена

Вони розумні, однак основою цієї якості є інтуїція і проникливість. З-за цього Ясени періодично відчувають бажання займатися пророкуванням майбутнього. Але і без цього представники цього знаку постійно намагаються грати з долею. Фортуна до них цілком прихильна.

Жінки Ясена

Ясени жіночої статі — великі егоїстки, але при цьому можуть щедро ділитися з оточуючими. Вони рухаються до щасливого життя до такої міри стрімко і енергійно, що опинилися на їхньому шляху просто топчуть.

Любов і шлюб

Люди цього знака дуже примхливі, але коли заходить мова про кохання, вони перетворюються на постійних і передбачливих. У цій сфері вони рідко роблять помилки. Всі їх численні зусилля, зроблені для налагодження спільного життя, як правило, ведуть до успіху. До подружжю їх може призвести одночасно і любов, і тверезий розрахунок, що, втім, зовсім не заважає другим половинкам Ясенів бути щасливими.


Залишити відгук