Венера в Стрільці у Жінки

Вона живе романтикою, тому мріє зустріти чоловіка досвідченого, вміє повести за собою. Може бути, вона не кричить привселюдно про своїх мріях, але образ життєрадісного і жадає пригод, завжди в її серці. Якщо Венера в Стрільці у жінки, то їй не властиво сумувати і згадувати минулі помилки. Її запросто зацікавить незнайомець на вулиці, який мило посміхнеться, пожартує щось щодо погоди і запросить на відпочинок у гори. Їй подобається свобода слова, дій і відносин. Тому, якщо чоловік теж не звик сидіти на місці, а обожнює різноманітність, він вже поряд з нею. Але, навіть короткі романи для цієї жінки є яскравими, запам’ятовуються і наповненими переживаннями. Вона і дика пантера, і мила кішечка одночасно. В душі вогонь пристрасті, а в очах сміхотливі вогники – це про неї.

Якщо чоловік зможе відвернути її від сірих буднів, то вона піде за ним на край землі. Їй подобається бути в гущі подій, спілкуватися і змагатися в дотепності. Якщо Венера в Стрільці у жінки, то вона активна, весела і любов асоціює з ніжним південним вітерцем, який пестить і гріє серце. У ній є якась зухвалість і стрімкість, за якої складно наздогнати чоловіка спокійного і нудного. Для неї почуття – це гра, розваги і море емоцій. Тому, вона найчастіше закохується в філософів, азартних хлопців або відважних скелелазів. Якщо чоловік з’єднає в собі всі ці якості, то справить на неї справжній фурор. У ліжку вона така ж нестримна і багатоликий, як і в звичайному житті. Вона завжди відкриває для себе щось нове і, обожнює експерименти в ліжку. Близькість з незнайомим альпіністом? Для когось це небезпечно, а для неї нормально і оригінально!

За нею не встигають, адже така жінка хоче, щоб все вирішувалося просто зараз. Їй неприємні очікування, розчарування і сентиментальність. Якщо Венера в Стрільці у жінки, то їй по душі все, що розбурхує уяву і ганяє кров по організму. Адреналін і закоханість для неї слова-близнюки. Головне, щоб з чоловіком не було нудно й сумно. Над любов’ю необхідно працювати, щоб вона завжди була, як вибух пакету і барвистий салют. Вона легко заявиться до чоловіка на роботу, і пристане до нього в кабінеті. Адже любов — це захоплюючий атракціон, в якому вона із задоволенням бере участь. Холостяк чи одружений? Так, яка різниця, якщо ви так добре один одного. Для неї немає заборон, адже щирі почуття всьому виправдання. Ця жінка не любить обмежень, тому що її любов, як вірус, заражає моментально і надовго.

Вплив Венери, що знаходиться в сузір’ї Стрільця, перетворює любовні справи жінки в пригоди, точніше вона сама сприяє подібної ситуації, перебуваючи під впливом планети. Така панночка любить випробування любовних почуттів і шукає розваги протягом усього життя. Перші захоплення такої жінки завжди чуттєві, вона не вміє боротися з почуттями, але при цьому ніколи не має ґрунтовних любовних зв’язків, через свою волю, вона нікому не дарує. Найсильніше її бажання – ідеальна недосяжна любов, але, якщо вона знаходить її, то уникає бажання належати їй неподільно. З такими глибинними суперечностями вона залишає свого обранця в повному подиві (але найчастіше в ще гіршому стані).

Жінка з Венерою в Стрільці має владних і впливових і друзів, з якими вона відчуває себе вільніше, ніж з коханим. Її творчі задуми нерідко реалізуються далеко від будинку або за кордоном. Такі панянки проявляють свої почуття захоплено, вільно, ідеалістично і щедро, керуючись вродженою вірою в благодать життя і любові. Вони наділені неспокійним прагненням до пригод, свободу і постійного очікування кращого (що також заважає створенню міцних взаємин). Відрізняються терпимістю і широтою поглядів, а також потребою у філософській гармонії. Ці дівчата цінують щирість і чесність, але, на жаль, часто неуважні до почуттів оточуючих. В будь-яких ситуаціях така панночка хоче бути почутою, ну або поміченою. Що стосується особистих відносин, то вони будуть довговічними тільки в тому випадку, якщо в парі буде мати місце обмін ідеями та взаєморозуміння у філософських поглядах. Плюс до всього, чоловік повинен володіти почуттям гумору і дійсно вміти веселитися, адже така жінка не виносить нудьги і життєрадісна від природи.

Любов для дівчини з Венерою в Стрільці є повноцінною пригодницької грою. Можливість вивчати один одного і з цікавістю спілкуватися дуже сильно її заводить. Вона обожнює ставити відверті запитання і давати дражливі, сміливі відповіді. Венера в Стрільці у жінки сприяє тому, що чесність буде головним орієнтиром. У гонитві за ідеалом підопічна планети може бути дуже зверхній і неуважною до почуттів оточуючих. Деколи її критичні зауваження і ремарки будуть приносити великої шкоди відносинам і демонструвати абсолютно егоїстичне і безвідповідальне ставлення до любові. Така дама з величезною відкритістю і натхненням реагує на чоловічу ініціативу.

Нерідко її настрій може бути святковим (веселим, смешливым, грайливим). Тим не менш, похвали або лестощів від цієї жінки не дочекаєшся. Що й говорити, її оплески і схвалення потрібно заслужити. А щоб дійсно заінтригувати її, треба випромінювати самовпевненість. Повага жінки з такою Венерою досить важко зберегти на тривалий час, так як найменший відступ від високих ідеалів буде миттєво помічено, що знизить авторитет в її очах. Вона імпульсивна і щедра на емоції, але її добрі почуття не дуже глибокі. Набагато простіше їй бути доброю подругою, а не пристрасною коханкою, а надання максимальної свободи партнеру передбачає збереження незалежності і для себе (щоб її не обмежували і не пред’являли високих вимог).

Зазвичай ця жінка веде себе з викликом, з задоринкою, адже в душі вона справжня авантюристка і ідеолог відносин. Плоскі, односторонні бесіди її не влаштують, тому, щоб зачарувати її, чоловік повинен прочитати хоча б пару-трійку критичних статей на хвилюючі її теми. У взаєминах вона веде себе дуже активно, що в негативному ключі означає нав’язування власної позиції, придушення своїм авторитетом. Часто така дівчина впевнена, що давно перевершила всіх чоловіків у розвитку розумових здібностей та кількості знань, тому її і тягне повчати, дискутувати і моралізувати всіх і вся. В основному вона зовсім не схильна доводити проблеми у відносинах до серйозних конфліктів, але іноді їй потрібно стежити за своїм гострим язичком, в іншому разі коли-небудь самолюбство партнера буде зачеплено настільки серйозно, що він ніколи їй цього не пробачить.

Ідеальним для неї було б зустріти чоловіка з схожими поглядами, цікавиться релігією, філософією, культурою, легким на підйом і азартним. Сили темпераменту їй не позичати: вона може бути успішною у всіх сферах життя. Що стосується зовнішнього вигляду, то вона віддає перевагу трохи недбало і розмашисто: розвівається шарф, пишне волосся або будь-яка інша яскрава деталь.


Залишити відгук