Венера в Рибах у Жінки

Знаєте, як виглядає Дама, яка мріє про лицаря на білому коні? Саме так, як ця романтична особа з бурхливою фантазією. Якщо Венера в Рибах у жінки, то її переповнюють почуття, емоції, враження…Взагалі, все, що пов’язано з любов’ю і того, що до неї додається. Вона може моментально закохається в співаючого музиканта, сентиментального поета і кінорежисера з відкритою навстіж душею. Музика, природа, осінній пейзаж і любов – все це живе в її фантазіях. Але, головне, щоб чоловік був не страшенним садистом, а милим художником з чистими, як небо, очима. Ви будете разом страждати, хвилювати один одного і порушувати приємними речами. Хоча, іноді ця жінка впадає в крайнощі. І замість симпатичного невинного хлопця щиро закохується в одруженого і зарозумілого типу. Що це – бажання рвати серце на шматки?

Якщо Венера в Рибах у жінки, то вона може свідомо штовхнути себе на любовні переживання. Деколи, їй хочеться осягнути те, що невідомо нікому на планеті. Її вабить все загадкове, незбагненне і межує з містикою. Тому й любов для неї, як спалах яскравого світла, а звідки ллється світло, як кажуть, одному Богу відомо. Найдивніше те, що їй подобається мучити себе муками совісті і мучитися від сумнівів – любить-не любить. У неї є свій ідеал чоловіка, яким хочеться щедро «нагородити» всіх тих, з ким вона хоча б обмовилася приємним словом. Вона в міру ревнива, тому що сама легко закохується і розбиває серця. Але для неї важливіше всього у відносинах — правда, яка нехай жорстока, зате справжня.

«Любов – це жертва», думає та, у якої Венера в Рибах у жінки. Вона може захлинаючись дивитися фільми про кохання, які не обов’язково закінчуються весіллям. Розлуки, болісні очікування, зустрічі і пристрасні обійми – вона обожнює все те, що хоча б на секундучку може наблизитися в «романтику». Її обрадує милий букет фіалок навіть більше, ніж шикарний мерседес, подарований на день народження. Вона цілодобово буде стояти біля телефону в очікуванні його дзвінка. Вона купить мереживну білизну, запалить свічки і усыплет ліжко червоними сердечками. Включить ніжну мелодію про любов і…Очікування для неї не смерті подібно. Їй подобається мучити себе, знаючи, що почуття не тільки радісні, а й сумні миті. Правда, їй також властиво випробовувати й мучити чоловіків. Якщо вона відчує, що розлюбила, то навряд чи буде сором’язливо топтатися біля його порогу.

Венера в Рибах – це одне з найсильніших положень цієї планети. Вона повністю розкриває всі свої можливості: вчить людину відмовлятися від власного его і жити заради іншої людини, забуваючи про себе. У таких жінок дуже сильні емоції і почуття. У любовних стосунках вони шукають повного занурення і екстатичних станів. Така довірлива панянка, чутлива і хоче розчинитися повністю в об’єкті свого кохання. Вона шукає незвичайних переживань, пофарбованих романтикою недомовленості і уявними пригодами, її приваблює таємниця. Якщо вона чогось не розуміє в людях, то домысливает і часто приписує риси, абсолютно не притаманні, але бажані для неї. Всі люди, закохуючись, починають ідеалізувати свого обранця або обраницю, але жінка з Венерою в Рибах переходить всі межі. Її любов — жертва, жалість, вона готова віддати все і забути про себе.

Іноді вплив Венери в подібному становищі виражається протилежним чином: така панночка починає вимагати співчуття до себе, постійно тисне на жалість, розповідаючи всім, що вона жертва несправедливого ставлення. Але, варто зазначити, що її вимоги цілком законні, адже їй жизненнонеобходимы увагу, позитивне спілкування, турбота, без них вона стає страдницею, выдумывающей масу неможливих речей з обов’язковою негативним підтекстом. Венера в Рибах у жінки гарантує обдарованість в мистецтві: музиці, малюванні, кіно, театрі і т. д. Переглядаючи романтичний фільм, вона настільки переймається, що до сліз наповнюється співчуттям до героїв. Для щастя їй потрібно постійно перебувати у стані закоханості, для цього вона не полінується створити власний світ почуттів, образів, переживань.

В моменти просвітлінь вона жахається невідповідності реального життя з її вигаданим світом, їй хочеться як можна швидше зануритися назад, і тоді вона відправляється на пошук нового джерела сильних переживань. Вона буквально живе своїми емоціями. Любов для неї – це безмежний океан, в якому немає місця дріб’язковості та аналізу. Вона може відчути всю силу і красу любові. Практичній людині здасться абсолютно неприйнятним таке занурення у вир почуттів, але в її ставленні до життя полягає глибинний сенс. Такі жінки не здатні бачити реальні якості інших людей, їм набагато простіше розчинитися в людині, не зациклюючись на його недоліки. У ній є гуманне розуміння того, що гідний любові кожна людина, якими б достоїнствами і якостями він не володів. Тому вона впевнена, що її завдання — це самовіддана любов.

По відношенню до людей вона проявляє незвичайну доброту і співчуття. Більшість її вчинків носять альтруїстичний характер. Вона завжди намагається пристосуватися до емоційних потреб оточуючих. Деколи сум’яття почуттів і ескапізм не дають таким дамам до кінця віддавати себе партнеру і приймати його любов. Формування гармонійних відносин перешкоджає невміння розбиратися в людях. Жінки з Венерою в Рибах відчувають сильну потребу в романтичній і магічною гармонії, ідеалізують коханого і саму любов. Їх бажання дуже неясні і невизначені, тому їх часто переслідує почуття незадоволеності. Такі жінки нерішучі і ухильні у своїх емоціях. Відносини можуть бути для них як нескінченним джерелом радості, так і вічної головним болем. Вони можуть часто міняти свої уподобання, вступати в безперспективні відносини, які приносять тільки шкоду.

В їх житті часто наступають моменти, коли вони розуміють, що їхнє партнерство будувалося переважно на жалю, страху, відчаю та іншому негативі. Їм важко покохати людину, поки вони не відчують якусь жалість до нього, тому сильні, незалежні особистості їх не приваблюють. Природно, вони поступливі і сприйнятливі до бажань партнера. Близькі стосунки вони сприймають, як засіб прояву романтичних почуттів. Їм бракує невимушеній чуттєвості у фізичному сенсі, з-за цього вони можуть часто вдаватися до наркотиків або алкоголю. Їм потрібно вчасно усвідомити, що будувати відносини треба на основі спільних позитивних ідеалів — мистецьких, духовних, гуманітарних. Тільки тоді сила їхньої безмежної любові буде оцінена по гідності. Для того, щоб жити щасливо, їм потрібно якомога раніше привчити себе будувати відносини по цеглинках.

Панянки з Венерою в Рибах часто володіють надздібностями: ясновидіння і екстрасенсорика. Вони дуже психологичны, а їхні емоції завжди на межі. Вони володіють прекрасним смаком, добре відчувають природу, люблять передачі про світ диких тварин. Такі жінки досить авантюрні, можуть втягнутися в тіньову діяльність, тим не менш, володіють хорошою інтуїцією на гроші. Вони володіють потужною тягою до всього прекрасного, обожнюють ходити по музеях і театрах. Такі дами люблять обереги й талісмани і вкладають в них особливий сакральний (відомий лише їм) сенс. Заняття прекрасним багато в чому допомагають їм вирішувати проблеми внутрішнього напруги, тому їм обов’язково потрібно шукати себе в мистецтві.


Залишити відгук