Венера в Терезах у Жінки

Ця жінка уявляє себе поряд з ідеальним чоловіком. Розумний, красивий, багатий, освічений… Це далеко не весь список якостей, котоыми повинен володіти її супутник життя. Правда, знайти не просто. Якщо Венера в Терезах у жінки, то вона щиро прагне до відносин з чоловіком, який буде мати свою думку, але з радістю погоджуватися з її поглядами на життя. Без претензій, без істерик, без ревнощів та інших емоційних сплесків – ось, що їй хочеться. Їй хочеться не просто закохатися, а випробувати міцне і по-справжньому світле почуття. Це одна з жінок, яка вірить у вічне кохання, тому поруч з нею повинен бути чоловік романтичний і відданий. Якщо він вихований, в міру вгодований, ввічливий і володіє відмінним смаком, то вона вже мріє бачити його в ролі свого чоловіка. Хто сказав, що любов без вади буває тільки в серіалах?

Отже, чим привабливіша зовнішньо чоловік, тим більше зачаровується їм ця жінка. Вона звертає увагу на все – начищені черевики, випрасувана сорочка, білозубу посмішку і наявність носової хустки в шкіряному портфелі. Коли Венера в Терезах у жінки, то повністю віддається почуттю закоханості. Вона захоплюється любов’ю так, як можуть захоплюватися фірмової косметикою, шикарною машиною або блиском для губ. Хоча, її навряд чи підкорить заможний чоловік, якщо він абсолютно не відповідає придуманому нею образу. Вона обожнює спокушати! Для неї це початковий і самий важливий момент, який веде до глибокого почуття. Їй подобається говорити про кохання, обговорювати з чоловіком подальші плани і згадувати їх перший пристрасний поцілунок. Ця жінка цінує в чоловіку стриманість, як в емоціях, так і у вчинках.

Навіть, якщо він згорає від бажання, дивлячись на неї, то повинен навчитися чекати і терпіти. Занадто імпульсивні і пристрасні чоловіки її мало цікавлять. Якщо Венера в Терезах у жінки, то вона віддає перевагу спокій, комфорт і мирні взаємини. До речі, вона буде навіть більше робити для нього, ніж він для неї. І це її анітрохи не збентежить, адже так приємно допомагати, підтримувати і вихваляти коханого чоловіка. Вона чесна, зібрана і граціозна, тому повз такої жінки навряд чи пройде гідний чоловік. Ревнива? Лише трохи. Їй простіше довіряти чоловікові, ніж мучити себе безпідставними підозрами. Хоча, сама нерідко дає приводу для ревнощів. Не дивно, адже вона не тільки красива і розумна, але і надзвичайно рассудительна.

У спорах готова шукати альтернативне рішення, що підходить обом. Але націлена на гармонійні і влаштовують обох відносини. Хороший психолог. Ця жінка вміє правильно підібрати собі партнера і запросто може допомагати в цій справі подругам. Турботлива жінка, іноді занадто. Коли закохана – дуже суб’єктивна. Залежна від суспільної думки, що в житті дуже їй заважає. Для них характерне прагнення до миру і спокою, і вони високо цінують кожного, хто здатний їм це забезпечити. Дами з Венерою в Терезах відрізняються сильно вираженим художнім і інтелектуальним ідеалізмом. Для них надзвичайно важлива естетика у всьому. В інтерв’ю від цих жінок часто чути такі висловлювання: «Музика — моя пристрасть!»

Жінки з Венерою в Терезах незмінно привертають увагу своєю красою і грацією, часом знаходять віддзеркалення в класичних рисах обличчя і фігуру. Вони, як правило, дуже жіночні, дивно стримані і консервативні у своєму відношенні до любові. У відносинах цінує рівноправність, справедливість і відповідальність. До відносин підходить усвідомлено, без особливих емоцій. Жертвує собою заради партнера, заради його зручності і комфорту. Хоче в першу чергу догодити партнерові, а потім вже думає про себе. Не дуже чуттєві і зазвичай досить пасивні в любовних відносинах, вони здатні бути дуже відвертими, коли відчувають себе в повній безпеці.

Венера в Терезах у жінок робить їх надзвичайно розбірливими у зв’язках (ніяких випадкових відносин!), тому що для них надзвичайно важливі глибокі особисті почуття. Вони дуже збудливі (хоча намагаються це приховати), і їм нелегко розслабитися, коли справа доходить до інтимного зв’язку, особливо в умовах стресу або з малознайомою людиною. Однак їм необхідно розслабитися, щоб отримати задоволення, оскільки вони не хочуть грати скільки-небудь активну роль і воліють бути пасивним об’єктом пристрасті.


Залишити відгук