Венера у Леві у Жінки

Якщо чоловік готовий оточити цю жінку розкішшю, подарунками і пристрастю, то вона нікуди не подінеться. Ну, рівно до тієї пори, поки у нього буде можливість її спокушати, водити в дорогі ресторани і догоджати, як Королеву, в ліжку. Якщо Венера у Леві у жінки, то вона обожнює все те, що тисячу разів підкреслює її влада, красу і неповторний шарм. Вона ефектна і блискуча, тому воліє перебувати в суспільстві собі подібних. Вона любить захоплення, компліменти і поцілунки рук. Вважаєте, це старомодно? За те, що їй це подобається. Якщо чоловік теж так думає, то вона вже в його полоні. Вона обожнює шокувати публіку шикарними вбраннями, а так само спілкуватися, зустрічатися і демонструвати свою неперевершеність. Вона, немов дика, але пристрасна кішка, з милими кривляннями і ледве прищуленим поглядом.

Вона навіть стосунки з чоловіком перетворює на яскраве шоу, де є місце трагедій, драмі і погоні. Їй подобається, коли чоловіки б’ються з неї на шпагах, а, якщо обсипають зізнаннями, то це приводить її в захват. Щедрі і благородні чоловіки створені для неї, якщо Венера у Леві у жінки. Чим дорожче духи, колечко або шампанське, тим більше вона відчуває свою значимість. Вона буде вірна чоловікові, який відрізняється вишуканими манерами і порядністю. При одному погляді на цю пристрасну жінку, чоловік мріє затягнути її в ліжко. Хоча, вона й сама не проти обдаровувати обранця презентами, влаштувати незабутній сюрприз і фуршет на честь річниці їх відносин. Не дивно, якщо ця жінка примчиться, крізь бурі і урагани, до коханого чоловіка, лише для того, щоб обійняти і побажати «солодких снів».

Якщо Венера у Леві у жінки, то вона вимоглива в любові. Вона може влаштувати справжній скандал, якщо чоловік не нагородив її належною увагою або не підкорився Її Величності. Трохи чоловіків, готових стати жертвою, заради цієї жінки, чиї наміри начебто зрозумілі, а ось поведінка часом насторожує. Але, якщо обидва стануть один для одного центром Всесвіту, то гармонія і взаєморозуміння в їх союзі обов’язково настануть. Вона часто домагається свого, тому вміє терпіти, чекати і пускати в хід всі свої хитрощі для того, щоб завоювати вподобаного чоловіка. Йому не варто ні на секунду сумніватися в її почуття, якщо вона дійсно говорить і доводить свою любов вчинками. Вона чудово відчуває того, хто може зробити її справді щасливою.

Жінка з Венерою в Леві має все, щоб бути найяскравішою в своєму оточенні. Вона обожнює привертати до себе загальну увагу, навіть на роботі завжди знаходить можливості для кокетства та флірту. Де б не з’явилася ця спокусниця, вона без варіантів буде помічена і жінками, і чоловіками, адже її чудовий смак і вміння презентувати себе в будь-якій обстановці не залишаться без пильної уваги. Жінка з Венерою в Леві здатна виконати будь-яку роль, яку тільки вважатиме потрібною для того чи іншого моменту (від фатальної кокетки до сором’язливої дівчинки). Така яскравість може легко перетворити її на об’єкт пересудів і пліток, але їй не варто помічати цього, краще бути вище: адже вона справжня королева, яка повинна бути поблажлива до всіх, хто не настільки чарівний, як вона.

Простими обивателям її вбрання можуть сприйматися сверхвызывающими, але в них зазвичай все продумано до дрібниць. Варто відзначити, що той, що інший буде виглядати без смаку, на цій панночці виглядає незрівнянно. Наша героїня обожнює великі прикраси і яскраві кольори, а з справжніми коштовностями відчуває себе впевненіше: вони по-справжньому гріють їй душу. Вона любить носити стильні вбрання, причому, дійсно вміє це робити. Їй необхідно бути ближче до світу мистецтва, причому ступінь такої потреби співвідноситься з різними сторонніми причинами як і з загальним рівнем духовного розвитку чи виховання. Так чи інакше, театр, кіно, гастролі іногородніх артистів і виставки приписані їй, інакше життя почне здаватися понуро-сірої.

Жінка з Венерою в Леві всіляко приховує своє бажання бути у фокусі уваги. Вона майже фізично потребує регулярних похвал і компліментів, що оточують стомлює. З-за такої слабкості до лестощів вона вразлива до різного роду маніпулювання. При негативному розвитку характеру жінка буває неймовірно егоцентрична: вона не здатна на щире спілкування простою мовою і бачить в оточуючих лише інструмент самоствердження. При сприятливому аспекті Венера у Леві дарує панночкам аристократизм, а також талант робити людей хоч і трохи, але щасливіша. Якщо вона переросте самолюбство, то буде роздавати людям тільки свою сонячну любов, так характерну для вогняного знаку Лева.

Само собою, поряд з такою неймовірною жінкою не всякому чоловікові знайдеться місце. Незважаючи на велику кількість шанувальників, її особисте життя з-за надмірної впевненості в собі і вагомої частки егоїзму може не складатися. Вона з числа тих панянок, які занадто довго чекають відповідної партії. Їй потрібен партнер, який зміг би забезпечити їй всі королівські запити: елітне суспільство, увагу, положення, матеріальну забезпеченість, яскравість і новизну відносин. Коханий такий Левиці повинен намагатися забезпечити своїй обраниці щоденно як можна більше шику, розкоші, «свята»: починаючи з звичайних візитів до друзів і закінчуючи елітними клубами та салонами, інакше замість вірної супутниці він ризикує побачити поруч «гуляє сам по собі кішечку».

Жінка з Венерою в Леві апріорі показує свої почуття тепло, театрально, грайливо і з ентузіазмом. Але глибокому емоційному обміну з оточенням перешкоджає її потреба лідирувати в житті. Оскільки володарка розглянутої натальной карти прагне самовиражатися у різних творчих сферах, не мислить свого життя без драматичною і спопеляючої любові. Грандіозність і захопленість їй життєво необхідні, саме з цієї причини вона любить перебільшити і театралізувати прояв усіх своїх почуттів та емоцій.


Залишити відгук