Венера в Близнюках у Жінки

Якогось чоловіка мріє бачити поруч жінка з Венерою в Близнюках? Він повинен бути мобільним – це раз. У нього має бути відмінне почуття гумору – це два. І третє – веселий, енергійний і всюдисущий. Якщо Венера в Близнюках у жінки, то її чоловік просто зобов’язаний цікавитися її життям, настрою і самопочуття 24 години на добу. Принаймні, дзвонити і думати про неї – це обов’язково. Вона навряд чи потерпить поруч з собою мовчазної і неповороткого чоловіка, який не схвалює її пристрасть до азарту і пригод. Спілкування і зміни – ось до чого прагне ця жінка. Він повинен ні на секунду не забувати про те, що перед ним не просто цікава і розумна, але дуже сексуальна супутниця. Взагалі, перевтілюватися такому чоловікові доведеться неодноразово у фокусника, то в казкаря, а то в приборкувач змій.

Жінка з Венерою в Близнюках цінує свободу, тому її чоловік повинен пам’ятати про це. Венера в Близнюках у жінки говорить про те, що перед нами Дама, яка любить не тільки тілом, але і вухами. Їй потрібні компліменти, визнання і докази любові. Чим більше загадковості і невловимості в чоловікові, тим більш привабливим він для неї. Їй подобаються жартівники, дотепники і ті, які не полізуть за словом в кишеню. Вона і сама обожнює поговорити і посміятися, до речі, в ліжку. Якщо чоловік готовий стати винахідником, який спуститися до неї в спальню на дельтаплані з плакатом «Даєш, молодь!», то вона буде в захваті. Вона безпосередня, немов дитина і легка на підйом. Тому навіть до близькості ставиться не надто серйозно, а з часткою сарказму. Але, романтична підґрунтя обов’язковий аспект!

Їй хочеться отримувати подарунки від коханого, чекати сюрпризи і реготати від щастя, коли на ювілей він піднесе їй хвилястого балакучого папужку. Її більше збуджують вульгарні бесіди по телефону про секс, ніж сам процес в ліжку на чистих простирадлах. Якщо Венера в Близнюках у жінки, то вона ні в якому разі не буде ревнувати свого чоловіка. Навпаки, якщо він дарує їй свободу, то вона дозволить йому бути незалежним. Любовний роман для неї – це захоплююча книга, в якій є місце трилеру, бойовика і слізливою мелодрамі. Хоча, стоп! Ніяких сліз, ридань і жалю ви від неї не побачите. Вона дивиться на відносини з чоловіком, як на чергове захоплююче розвага. Якщо він теж не з «сумного десятка», то разом вони створять чудовий і оригінальний тандем.

Легка, контактна і рухлива жінка. Цінує себе за розум і кмітливість. Добре контактує з братами, сестрами, сусідами і найближчим оточенням. Знайомиться легко і просто, навіть на вулиці. На почуття особливо не реагує, може так само легко і розлучитися. Коротка пам’ять на відносини. Жінки з Венерою в Близнюках зазвичай не домоседки, якщо тільки не мають у своїх натальних картах сильного акценту на знак Раку. Вони люблять фліртувати, особливо на словах — в тому числі по телефону та електронною поштою. Але треба мати на увазі, що вони більше люблять говорити про секс, ніж внутрішньо відчувати потребу в ньому, і не поспішають переходити до «справи».

Любить різноманітні та цікаві відносини, одноманітності і нудних, типових відносин не переносить. Побачення з нею повинно бути цікавим, незвичайним, несподіваним і динамічним. Сидіти 3 години в парку на лавці і мовчки милуватися зірками – це не до неї. Добре орієнтується в побутових покупках: знає де що вигідніше купити і продати. Любить поезію і науку. Не любить тугодумів. Такі жінки мають досить витончену натуру, і це часто знаходить відображення в красі їх рук. Одна жінка з Венерою в Близнюках підкреслювала в анкеті, що для неї надзвичайно важливі дотики рук і цікава розмова для посилення потягу. Дотики рук представляються особливо еротичними жінкам — интеллектуалкам.

Часто відволікається і збивається зі своєю мети. Почати – зробити – завершити для неї дуже складно. Може відволіктися і загубитися на будь-якому етапі. Звідси – багато незавершених справ. Венера в Близнюках у жінок, як і чоловіків, інколи проявляється як моногамія — вони можуть одночасно підтримувати відносини відразу з декількома партнерами. В одній з анкет було сказано: «Мені необхідно спілкуватися з багатьма людьми, і, якщо партнер розраховує на тривалі стосунки зі мною, він повинен надати мені повну свободу відносин з іншими людьми».


Залишити відгук