Венера в Козерозі у Жінки

Для цієї жінки не все так просто, як може здатися на першому побаченні. Вона ще з юності націлена на серйозні і міцні стосунки з чоловіком. Головне, щоб її поважали, а все інше, як кажуть, додасться. Отже, якщо Венера в Козерозі у жінки, то на легкий флірт з нею можна не сподіватися. Вона цінує в чоловіку все — який смак, стиль в одязі, гідну роботу і лаконічність у словах. Вона дотримується всі традиції, які ще в дитинстві заклали в не батьки, бабусі, тітки. Навіть у свої 18 така жінка здається мудрою і дорослої. Тому, не може бути й мови про те, що поруч з нею виявиться який-небудь легковажний хлопчина – без роботи, грошей і освіти. Вона звертає увагу на чоловіків, які вже чогось досягли в житті. Навіть старомодні холостяки привернуть її більше, ніж сучасні мажори.

Вона амбітна Дама, тому шукає для себе цілеспрямованого чоловіка, розумного і, здатного її завоювати. Якщо знайдеться такий терплячий і наполегливий герой-коханець, то вона ощасливить його своєю любов’ю. Якщо Венера в Козерозі у жінки, то її полонять зрілі чоловіки, заможні і чуттєві. Секс для неї має значення, але рівно настільки, наскільки він взагалі важливий у житті людини. Власниця? Так. Любить успішних чоловіків? Звичайно ж. Тому, якщо вона зустріне гідного, то й сама буде відчувати себе Королевою, яка сидить на троні. Вона не лукавить, що обожнює чоловіків з багатою душею і гаманцем. Для неї ці поняття нероздільні, тому що дарують свободу, впевненість у майбутньому і…Жахливо збуджують. У фізичному плані. Природно.

Зовні ця жінка ефектна красуня, тому чоловік, якого вона шукає, не повинен бути яскравіше і привабливіше неї. Достатньо, щоб він був розумний, поважний і мудрий. Коли Венера в Козерозі у жінки, то ми має справу з Дамою, яка не пропустить повз жодного мільйонера, брокера і успішного бізнесмена. Він повинен бути досвідченим в ліжку і не надто говірким в побуті, адже їй з ним і помовчати приємно. Ванна з шампанським і троянди на ліжку? Це було придумано, якраз для неї. Вона вихована Леді, тому, ніколи не дозволить собі банальностей і дешевого спідньої білизни. Організована, прониклива і до маразму акуратна Леді. Перш, ніж повністю довірити чоловікові своє крижане серце, вона сто раз перевірить його рахунку, записну книжку і те, що лежить у нього в бардачку машини. Але, якщо вона все-таки зрозуміє, що потрапила в його мережі, то він буде щасливий. Адже, поруч з ним мила, ніжна, турботлива і сама чарівна з жінок.

Якщо у вашої другої половини Венера в Козерозі, то ви не зможете точно визначити, які почуття відчуває до вас ваш улюблений чоловік. Але, не дивлячись на це, турботою ви не будете обділені. Такі люди зазвичай дуже стримані і дисципліновані. Іноді здаються надто зарозумілими або холодними, але це тільки маска, насправді в їх душі вирують недитячі пристрасті. Просто вони не хочуть виносити свої емоції напоказ, до тих пір, поки самі не проаналізують всі відбуваються. Якщо говорити про стосунки, то вони дуже вимогливі, причому не до свого партнера, а до самої себе. Не дивлячись на це, схили карати свого партнера за будь-яку провину емоційним холодом і неувагою. Дуже часто шукають супутника, з яким хотілося б прожити все життя разом, і відповідно обирають людину з дуже надійними якостями, дуже цінують вірність свого обранця.

В юному віці часто трапляються любовні драми, але по-справжньому почати серйозні стосунки виходить тільки в зрілому віці, більш того, не вчиться на своїх минулих, юнацьких помилки, як правило, бере до уваги помилки інших людей, і вчиться на них. Коли мова заходить про любов, ніколи не кидається у вир з головою, а віддають собі звіт у всіх своїх учинках і діях. Вміє дуже добре контролювати свої емоції, і стримувати сексуальну енергію. Такі люди не відрізняються життєлюбством і оптимізмом. Але якщо говорити про соціальну сторону, то тут вони дуже активні, і виявляють великий інтерес до всього, що стосується фінансів. Шукає визнання і успіху, а деякі представниці, відверто хочуть популярності і захоплення. Якщо їхній партнер не поділяє подібних поглядів, то здатні всерйоз задуматися про розрив відносин.

якраз жінки з Венерою в Козерозі та займають керівні посади, і стають професіоналками своєї справи. Але, на жаль, їх професіоналізм, не поширюється на інші сфери життя, і як вже було сказано, у любові вони вкрай апатичні. Таким жінкам вкрай рекомендується розвиватися в чуттєвому напрямку. Проводити час з коханою людиною, намагатися робити сюрпризи, бути більш ніжною, лагідною і пристрасною. В житті стільки цікавих речей, які вони просто втрачають із-за своєї холодності.

Ще такі жінки зовсім не вміють розслаблятися, і знаходяться в постійно напрузі, їй здається, що вона повинна нести весь світ на своїх тендітних плечах. Але стривайте, ви ж жінка! Надайте це нелегка справа чоловікам, а самі займайтеся своїми дівочими справами. Такі дами завжди виглядають молодше своїх років. Крім того, вони дуже чуйні до чужих проблем, і є гарним друзями, на яких можна покластися. Напевно, це і є найголовніша проблема таких жінок, вони наповнені життям, і позитивними якостями, але абсолютно не висловлюють своїх почуттів та емоцій.

Супутник такої жінки повинен бути дуже терплячим і сильним. А головне, по-справжньому любити свою обраницю, в іншому випадку буде дуже складно приймати всю цю холодність і байдужість. Можливо, знадобиться дуже багато часу для того, щоб докопатися до самих глибин її душі, і знайти там дуже вразливу, чутливу і тонку натуру. Звичайно ж, така поведінка, наслідок комплексів і невпевненості в собі. Тільки вкрай травмована жінка, люблячи когось дуже сильно може мовчати про це. І тут кожен чоловік може прийняти рішення самостійно – піти геть, або все життя бути особистим психологом, і намагатися знайти суть того, що відбувається. Звичайно, у кожної людини є недоліки, і якщо між двома людьми зародилися справжні почуття, то ніякі труднощі не будуть для них перешкодою!


Залишити відгук