Венера в Раку у Жінок

Для жінки з Венерою в Раку найголовніше, почувати себе коханою та потрібною. Емоційне забарвлення і чуттєвість у відносинах з чоловіком для неї на першому плані. Якщо Венера в Раку у жінки, то вона шукає для себе такого чоловіка, який би міг «вилікувати» її від самотності, помисливості і оточити неземної теплотою. Їй хочеться відчувати себе під захистом, тоді і вона віддасть чоловікові всю свою безмежну любов і турботу. Їй не подобається саме слово «зобов’язання», тому скувати її ланцюгами, навіть якщо ви Рокфеллер, не вийде. Вона живе почуттями, тому повністю довіряє серця. У певному сенсі, вона власниця, тому ділити свого чоловіка з ким-то ще має наміру. Якщо це справжня любов, то вона обов’язково повинна бути до кінця життя. Половинчасті почуття, навряд чи визнає ця вразлива душа.

Хоча, занадто багато сталості – без змін та соблазнений, їй можуть набриднути. Тому, якщо чоловік буде сто разів на день зізнаватися їй у коханні, то це цілком нормально. Венера в Раку у жінки говорить про те, що вона чекає не тільки щирості, але і постійних доказів почуттів у її бік. Для неї властиво зустрічатися, закохуватися, потім розлучатися і знову повертатися до колишніх коханим. Вона чудова господиня і мати, що намагається утримати чоловіка. Але, він обов’язково втече, якщо відчує, що його «душать» майже материнською ніжністю. Вона обожнює драматизувати ситуацію, тому поруч з нею повинен бути такий же імпульсивний і чуттєвий чоловік. Бажано, щоб він був так само мінливий у настрої, як і вона. Пристрасний, трохи загадковий і стрімке, як вітер. Заможний? Це тільки на краще.

Чим різноманітніше і оригінальніше буде партнер в ліжку, тим краще для неї. Якщо Венера в Раку у жінки, то їй подобається комфорт, компліменти і поклоніння. У цієї жінки жорсткість може чудово поєднуватися з ласкою. Вона ніжна і мила, а через хвилину вже схожа на люту тигрицю. Для цієї жінки любов не просто «зітхання на лавці», а справжній витвір мистецтва, над яким трепетно і довго працював талановитий майстер. Але, суперечити цій жінці небезпечно. Вона миттю зникне, втече або відлетить на килимі-літаку… Хоча, через пару тижнів ви знову можете побачити її біля дверей своєї квартири. Найкращий вихід – це подарувати свободу один одного. Тоді, любов буде не тільки довгою, але і чарівної, як у доброї і красивої казки.

Жінки з Венерою в Раку часто являють собою зразок архетипових жіночих рис і сімейних інстинктів: вони хороші матері, люблять і вміють готувати, шити. Дуже влюблива і вразлива. Любов для неї не гра. Це лише прелюдія для створення сім’ї. Любить створювати навколо себе комфорт і затишок. Без цього – відчуває всередині напруженість і незрозуміле хвилювання. Дуже чіпкі» у відносинах, вони воліють, щоб партнер більше часу проводив вдома, і не люблять залишатися на самоті.

Одяг вибирає традиційну консервативну, часто – вільну, щоб не сковував рухів. Любить м’які хвилясті тканини. Така жінка вміє розташувати до себе сама того не підозрюючи. Вона хороший психолог, розбирається у взаємовідносинах. Вміє з ніжністю піклуватися про улюблених людей. Дуже чутлива і емоційна натура. Якщо образиться – відходить не відразу, їй потрібно пережити це всередині, переварити.

Венера в Раку у жінки робить її поступливою і вміє пристосовуватися до потреб і бажань партнера. Приємний бонус в тому, то вони залишаються дуже чуйними і уважними, якщо тільки їм не здасться, що їм зраджують, що їх ігнорують або кидають. Проблеми найчастіше виникають тоді, коли партнер переростає їх в духовному чи інтелектуальному розвитку. Жінки з Венерою в Раку воліють самі триматися за кохану людину і щоб так само міцно тримали. В близьких відносинах їх цікавить насамперед емоційна сторона, і вони розцінюють його як засіб довести свою відданість партнера.


Залишити відгук