Венера у Водолії у Жінки

Вона настільки своєрідна і цікава жінка, що і відносини з чоловіком намагається вибудувати за такою ж схемою. Щоб все навколо подивилися на цю пару і ахнули: Які вони різні, але щасливі! Оригінальність у неї в крові, значить, і любов в її житті повинна бути непередбачуваною, блискавичною й не такою, про яку в книжках пишуть. «Ексцентрична Дама бажає познайомитися з чоловіком діаметрально протилежним її зовнішньому і внутрішньому світу…». Приблизно так має виглядати оголошення про знайомство, написану цією жінкою. Якщо Венера у Водолії у жінки, то вона шукає для себе того, хто буде докорінно відрізнятися від неї самої. У чоловіка повинні бути інші інтереси, принципи, стиль одягу і навіть рівень зарплати. Це може бути чоловік, який працює з ранку до ночі, або спокійний духовний наставник. До речі, їй нескладно підлаштуватися під те, чим він захоплюється. Цій жінці хочеться пізнавати все нове. Адже, головне, щоб відносини не перетворилися на рутину.

Якщо Венера у Водолії у жінки, то чоловік поруч з нею повинен бути терплячим, мудрим і врівноваженим. Адже, він розуміє, що закохався в жінку-вихор, у якої «планів громаддя», а ідей в голові і того більше. Чим більше в чоловіку загадковості, інтелекту і витримки, тим швидше він стане для неї самим-самим кращим. Звичайно ж, повз хулігана вона теж мимо не пройде. Особливо, якщо він успішний, спрямований і несхожий на інших представників сильної статі. Взагалі, їй подобається приголомшувати публіку, а так же постійно дивуватися. До речі, в ліжку ця жінка той ще експериментатор! Але, вона розкриється повністю після того, як по-справжньому подружитися з чоловіком.

Для неї на першому місці – дружба. На другому – інтимна близькість, а на третьому – ділове співробітництво. Якщо чоловік, в якого вона закохалася, може виступити у всіх трьох іпостасях, то це буде просто чудово. Адже, Венера у Водолії у жінки говорить про те, що перед нами легка, незалежна від суджень оточуючих і вічно молода в душі Дама. Вона терпіти не може умовностей і дотримання правил. Весілля? Як це нудно. Слово «ми» для неї істотне заяву, але вона не поспішати зв’язати себе узами шлюбу. Хоча, можна вбити наповал роззяв біля входу в ЗАГС. Приміром, малиновим сукнею або кабріолетом. Ну, а якщо серйозно, то до багатьох речей вона відноситься об’єктивно і розумно, а любов до неї – вічна таємниця. І чим довше вона намагається її розгадати, тим краще для неї, нього і їх відносин.

Венера в астрології пов’язана з поняттями краси, любові, привабливості, гармонії, мистецтва, фінансів. Ця планета є прототипом молодої жінки. З давніх часів її називають «малим щастям», що означає особисте щастя. Гармонійна Венера дарує успіх у любовних справах і фінансових, наділяє людину привабливістю, чарівністю, здібностями в мистецтві. Напружена Венера сприяє внутрішнім протиріччям в любовній сфері, тому людині з таким гороскопом найкраще направити свою енергію на заняття мистецтвом. Найголовніше у відносинах для Венера у Водолії — це свобода, оригінальність, рівні права. Люди з планетою в такому положенні підтримують рівно-дружні відносини зі своєю другою половинкою, що часто сприймається обранцем як байдужість, що в корені не вірно. Надаючи свободу і дозволяючи користуватися нею на свій розсуд, вони демонструють справжню довіру і любов.

Принципи таких людей не завжди зрозумілі звичайній людині, тільки тому, що вони набагато гуманніше. Венера у Водолії у жінки сприяє незвичайною оригінальності. Такі панянки справжні выдумщицы. Їх фантазія воістину безмежна, а природним дружелюбністю частенько користуються особи, того не заслуговують. З-за бажання вести активну громадську діяльність, вона може начисто закинути коханої людини, а у відповідь на його праведне обурення вона розповість про реалізацію своїх фантастичних спільних планів з друзями, звичайно ж. Така жінка вперта, оптимістична, з нею легше погодитися і допомогти. Вона активний і активна, але схильна до перепадів настрою і може діяти непередбачувано, ніяк не пояснюючи свої дії. Найцікавіше, що згодом ви з подивом виявите, наскільки вона була права, коли чинила саме так, а ніяк інакше. Все це її неймовірна інтуїція, яка ніколи не підводить.

Така жінка найчастіше трохи «пацанка»: у відносинах їй бракує простої людської турботи, теплоти. Вона сама не схильна до ніжностей, вимагає рівних з чоловіками прав, любить обговорювати новини з світу відкриттів, науки, непізнаного, може підпасти під вплив різного роду новомодних течій або психотропних речовин. Її обранцю краще не намагатися замкнути її в чотирьох стінах, їй треба надавати свободу, тоді ви побачите її вдячність і небажання куди б то ні було йти від вас. Для неї важливо довіру з боку партнера, вона може прощати багато всього незрозумілого з боку чоловіка. Вона не те що б дуже вірить в його порядність, просто їй в голову не приходить, що такий спосіб життя чимось відрізняється від загальноприйнятого. Вона не буде влаштовувати істерик. Найчастіше такий підхід гарантує стабільні і міцні стосунки. Жінки з Венерою з Водолії можуть відтягувати до останнього укладення шлюбу, так як люблять вільні відносини.

Вони усміхнені, доброзичливі, дотепні, люблять пожартувати, не підкоряються правилам і законам, роблять те, що вважають за потрібне. Вони не прислухаються до порад інших, собі на умі. Такі панянки вживаються тільки з собі подібними. В іншому випадку, вони розривають відносини без зайвих сумнівів. Чоловіка притягують їх як магніт. Вони пристрасно люблять, але досить непослідовні у своїх почуттях. Такі жінки ніколи не відчувають нестачі шанувальників, незважаючи на можливі недоліки зовнішності. Жінка з Венерою у Водолії шукає романтика, який би вразив її своїм інтелектом і внутрішньою спорідненістю. Обранцю такої панночки розраховувати на ідеальне ведення господарства і стабільне сімейне життя не доводиться. Домашня рутина – це не про неї. Проте можливі винятки: якщо будинок буде втіленням мрії, вона зробить все, щоб підтримувати обстановку в належному, первозданному вигляді.

Жінка з Венерою у Водолії — це творча та креативна особистість. У неї є все, що потрібно — незалежність і відчуття внутрішньої свободи. Будь-які її відносини засновані на цілковитій довірі, по іншому вона не вміє. Вона егоцентрична і може сама про себе подбати. Як правило, такі жінки виглядають набагато молодше своїх років, тому виходити заміж можуть навіть у солідному віці. Вони люб’язні, часто займаються благодійністю. Вірять у людську щирість, люблять платонічне дружбу (прихильність стає набагато сильніше, ніж вони б хотіли). Часто вони набувають велику популярність і володіють цілою армією люблячих шанувальників і шанувальниць, але перевагу віддають всеохоплюючої дійсності, а не почуттів. Сприятлива конфігурація планети дарує їм сердечність, миролюбність, ввічливість, порядність, щирість, послідовність у всьому, винахідливість, доброзичливість.

Жінка з Венерою у Водолії — добра, легка, ніжна, повітряна, співчутлива і дуже доброзичлива. Зазвичай у жінок з планетою в такому положенні сильно виражена тяга до протилежної статі, в той же момент, самі вони також сильно притягують до себе представників протилежної статі своєю оригінальністю, незвичайністю, винахідливістю, дотепністю, винахідливістю. Несприятлива конфігурація Венери може підсилити залежність від інших людей, сприяти різних труднощів і обмежень у відносинах з оточуючими. А також знижує силу волі, енергію і зменшує ініціативу і підприємливість. Зазвичай це вказує на їх нездійснені бажання і зруйновані ідеали.


Залишити відгук